Nadaj świątecznego charakteru projektowi witryny e-commerce(function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter36618640 = new Ya.Metrika({ id:36618640, clickmap:false, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, ut:”noindex” }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName(“script”)[0], s = d.createElement(“script”), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = “text/javascript”; s.async = true; s.src = “https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js”; if (w.opera == “[object Opera]”) { d.addEventListener(“DOMContentLoaded”, f, false); } else { f(); } })(document, window, “yandex_metrika_callbacks”);

give-some-holiday-season-flair-to-an

Pandemia koronawirusa zmusza firmy zajmujące się handlem elektronicznym do ponownego przemyślenia interfejsu użytkownika sklepu, zaprojektowania i wprowadzenia iskrowych zmian w nadchodzących wydarzeniach i działaniach w ramach świątecznego zaciągu. Krótko mówiąc, zrób miejsce dla kupujących, którzy ściśle zachowują dystans i unikają miejsc publicznych podczas obchodów świąt. Przystosowanie się do ograniczonych podróży, częstszych zakupów online i nie spotykania się rodzin w normalny sposób oznacza mapowanie taktyk i nawigowanie po kampaniach tam, gdzie są: w domu. Oznacza to większe wydatki na platformy cyfrowe. Twój sklep eCommerce wymaga wcześniejszej przebudowy wyprzedaż w Czarny piątek a jako wczasowicz możesz zaplanować jego projekt z dużym wyprzedzeniem. Świąteczne przygotowanie obejmuje dekorację strony internetowej, zastosowanie atrakcyjnych kolorowych motywów, banerów z pozdrowieniami i kuponów promocyjnych, które mogą doprowadzić ich do szaleństwa. Do konwertuj sklep z oknami, zabawne elementy, takie jak wyskakujące okienko koła fortuny, będą działać. Możesz nawet sprzedawać w swoim sklepie niestandardowe produkty z unikalnymi wzorami, spersonalizowanymi pomysłami na prezent lub oferować karty podarunkowe niezdecydowanym kupującym, którzy chcą podarować coś swoim bliskim. W tym artykule skupię się na dwóch modułach: Koło fortuny Spin and Win i Moduł dekoracji sklepu które mogą nadać nudnym stronom witryny eCommerce uderzający wygląd i efektowny wygląd.

1. Dodaj element zabawy!

dodaj-zabawny-element-na-stronie-na-wyprzedaż-świąteczną

Aby konkurować, firmy eCommerce robią wszystko, aby wyróżnić się z tłumu. Istnieją opcje projektowania sklepu bez pomocy programisty. Możesz więc wprowadzać znaczące poprawki i zmiany na stronach, nawet jeśli jesteś zamrażalnikiem. Dodaj do swojego sklepu internetowego kilka przyjaznych dla kieszeni, zabawnych modułów i nadaj mu projekt zorientowany na klienta. Gry są zawsze atrakcyjne i okazały się najlepsze dla zaangażowania klientów. Na wyskakujące okienko wejściowe z gamifikowanym interfejsem jak Spin and Win może od razu zapewniać odwiedzającym lepszą obsługę klienta. Moduł Spin and Win może być używany jako wyskakujące okienko wpisu, wyskakujące okienko wyjścia i moduł subskrypcji e-mail. Użytkownik może dodać własny tekst lub pozdrowienie podczas świątecznej wyprzedaży. Czytać to aby dowiedzieć się więcej o Spin i wygrać. Moduł jest dostępny dla popularnych platform eCommerce, takich jak PrestaShop, OpenCart i Magento.

2. Stylizuj swój sklep za pomocą kolorów i motywówstylizuj-swój-sklep-z-kolorami-i-motywami-do-strony-internetowej

Kolory dodają życia nudnym rzeczom! Atrakcyjny projekt strony internetowej z kolorowym wyskakującym okienkiem wejściowym inspirowanym wydarzeniem może przyciągnąć więcej klientów do Twojego sklepu. Koło fortuny ma kilka motywów na różne okazje, takie jak Czarny piątek, Boże Narodzenie, Nowy Rok i wiele innych. Motywy mają kilka kuszących funkcji, które zmieniają wygląd, kolory i wygląd. Można to również zaplanować z wyprzedzeniem.

3. Dodaj efekty dekoracji do sklepu

Okres świąteczny wiąże się z uczuciami i emocjami, a ludzie łączą się z markami z elementem „serce i dusza” za fasadą. Dodawanie świątecznych klimatów do Twojego stronie internetowej sklepu producenta.– może dać im poczucie przywiązania. Możesz dodać efekty dekoracji świątecznych, efekty śniegu na stronie docelowej lub na dowolnej innej stronie witryny za pomocą modułu efektu dekoracji opracowanego na okres świąteczny. Udekoruj sklep eCommerce, upuszczając kolorowy tekst, symbole z ustawień administratora, takie jak płatki śniegu, kwiaty, gwiazdki itp.

4. Pomysły na dekorację nagłówka i stopki

Niezależnie od tego, czy jest to festiwal czy okazja, możesz ustawić obrazy, GIF-y w nagłówku i stopce swoich stron internetowych. Podobnie jak w przypadku Świąt Bożego Narodzenia, do nagłówka można dodać choinkę, elementy ozdobne z kokardkami i dzwoneczkami oraz coś bardziej atrakcyjnego w stopce. Moduł efektu dekoracji witryny ma kilka szablonów lub możesz przesłać do niego dostosowane obrazy. Ponadto na Twojej stronie mogą być wyświetlane losowe elementy, które dodadzą świąteczności ich wyglądowi i projektowi. Plik sezon wakacyjny daje wiele możliwości, więc dlaczego nie wykorzystać i zdobyć jak największej liczby klientów?

5. Uruchamiaj promocje i oferty z efektami i projektem

W nadchodzącym okresie świątecznym połączenie wpływowej strony docelowej pełnej ofert i rabatów z tagowaniem i udostępnianiem treści może okazać się bardzo przydatną strategią. Wyprzedaże, rabaty i oferty zmieniają zasady gry, jeśli chodzi o zakupy online. Możesz zawsze wyświetlać pasek z kuponami promocyjnymi w stopce strony docelowej lub innych stron, korzystając z wszechstronnego modułu efektów dekoracji witryny bez utrudniania projektowania witryny. A moduł Spin and Win pozwala użytkownikom zdobywać ekscytujące oferty, gdy im się poszczęści. Koło fortuny wyświetla kupony rabatowe, kody lub wiadomości tekstowe na plasterkach. Jest w pełni konfigurowalny w łatwy sposób i jest jednym z naszych bestsellerów. Możesz nawet zdobyć więcej subskrybentów e-mail, oferując oferty i rabaty za pośrednictwem szczęśliwego koła. Zapewnia to wspaniałe wrażenia klientów i ulepsza projekt strony internetowej dzięki atrakcyjnemu wyglądowi i działaniu.

Wymieszaj to!

Oba te moduły mają wyjątkowe cechy i funkcjonalność, które z pewnością mogą wiele wnieść do działu projektowania i dekoracji Twojej witryny w okresie świątecznym. Możesz dodać jeden z tych lub oba moduły w swoim sklepie, aby uruchamiać oferty, dodawać efekty i animacje do swojego sklepu eCommerce. Mijający dzień szybko kończy się okresem świątecznym. Ludzie nie zamierzają zadowolić się nieintuicyjnym, nieprzyjemnym projektem sklepu internetowego z milionami możliwości wyboru, jakie mają. W tym sezonie zoptymalizuj swoją witrynę pod kątem klientów i zobacz efekty!

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *