Jak zdobyć witrynę Magento Marketplace w najprostszych krokach 8?

How get a Magento marketplace site in easiest 8 steps | Knowband

Termin rynek nie jest nowy na rynku eCommerce. Był to czas, kiedy ktoś musi przejść przez wiele technicznych kodów i planowania wdrożenia witryny eCommerce. Dzięki wprowadzenie CMS i platformy e-commerce, takie jak Magento, PrestaShop, OpenCart?etc. the gap between an excellent business mind and an online site is now has been reduced to the minimal. Marketplace site is a more advanced form of eCommerce site which allows a site admin to accept seller registrations and start selling with them on the same site. All the sellers who get themselves registered on a marketplace, get their own dashboard on the main site, and this dashboard allows the sellers to upload and manage their own product. The importance of a marketplace site need not any introduction in today’s era.

8 Easy Steps, aby uzyskać własną witrynę z Marketplace Knowband

8 Easy Steps, aby uzyskać własną stronę Magento Marketplace i rozpocząć akceptację rejestracji sprzedawcy:

Przypadek 1 – Kiedy jesteś nowicjuszem na rynku eCommerce i nie masz jeszcze witryny eCommerce: Jeśli jesteś kompletnym początkującym w świecie eCommerce, łatwiej byłoby uzyskać nową stronę z Marketplace. Musisz wykonać następujące kroki:

Krok 1: Zdecyduj się na platformę CMS lub e-commerce Decyzja o platformie CMS lub eCommerce jest najtrudniejszym zadaniem w tym przewodniku. Duża liczba platform CMS, takich jak

a). Zdecyduj zgodnie z wymaganiami biznesowymi.

). Wybierz ilość lub skalę produktów, które chcesz sprzedać w swojej witrynie.

do). Zacznij od platformy Open Source:

  • OpenCart – dla niewielkiej liczby produktów.
  • PrestaShop – dla średniej liczby produktów.
  • Magento- Do obsługi produktów na bardzo dużą skalę.

re).Istnieją inne kompetentne platformy, takie jak Drupal Commerce, Woo commerce, Shopify itd. Wspomniałem o powyższym na liście, ponieważ są one bardzo popularnymi platformami Open Source na całym świecie, a ich moduły są łatwo dostępne w porównaniu do innych platform. Wyjaśnię, że wziąłem Magento jako przykład. Kroki dla wszystkich innych platform są bardzo podobne do tego.

Krok 2: Zainstaluj wybraną platformę CMS (na przykład Magento) – Jak wyjaśniłem wcześniej, Magento jest szeroko stosowaną platformą i może sprawnie obsługiwać znaczną ilość produktów. Duża liczba Rozszerzenie Magento są już dostępne na rynku, które mogą rozszerzyć podstawowe funkcje Twojej witryny Magento. Rozszerzenie rynku jest jednym z nich i jest to czwarty krok w tej procedurze.

Krok 3: Skonfiguruj witrynę Magento Po zainstalowaniu witryny Magento musisz skonfigurować swój sklep internetowy i spersonalizować go. Skonfiguruj swój sklep, dostosowując ustawienia, uprawnienia, nazwę sklepu, banery sklepowe. Możesz wybrać motyw Magento lub szablon Magento według swojego sklepu.

Krok 4: Wybierz i zainstaluj rozszerzenie rynku Magento Wybór rozszerzenia Magento jest jeszcze trudniejszym zadaniem. Wielu programistów już oferuje swoje kompetentne rozszerzenia Magento, a niektóre są również bardzo popularne. Wybierając programistę Magento do rozbudowy swojego marketplace, możesz rzucić okiem na ten artykuł, pomoże on wynająć idealnego programistę Magento dla Twojej witryny "Jak zatrudnić Firma deweloperska Magento“.

Idealnym rozszerzeniem Magento dla strony marketplace byłoby jedno:

a). Który jest właściwy do akceptacji rejestracji sprzedawcy.

). Który jest kompetentny do zarządzania nawet dużą liczbą sprzedawców.

do). Dzięki temu administrator może zatwierdzać i odrzucać rejestracje sprzedawców, a nawet blokować już zatwierdzonych sprzedawców w dowolnym momencie.

re). Dzięki temu zatwierdzeni sprzedawcy mogą przesyłać i zarządzać własnymi produktami.

mi). Co pozwala sprzedawcom kontrolować zarządzanie własnym procesem dostawy i wysyłki.

fa). Który ma wydajny system raportowania, który pozwala administratorom i sprzedawcom śledzić wszystkie transakcje i transakcje?

g). Przede wszystkim, co pozwala na rozszerzenie funkcjonalności rynku poprzez możliwość wyboru spośród dużej liczby już dostępnych Dodatki do Marketplace. Istnieje ogromna liczba oczekiwań, które możesz osiągnąć dzięki rynkowemu rozszerzeniu Magento, ale są to pewne podstawy, które powinny posiadać wszystkie rozszerzenia rynku.

Krok 5: – Znajdź właściwe rozszerzenie Magento na rynku i zainstaluj je na swojej stronie Magento, jak każde inne rozszerzenie Magento – Możesz postępować zgodnie z powyższymi sugestiami, wybierając rozszerzenie Magento na rynku, które może być pomocne dla Ciebie. Mogę zasugerować Rozszerzenie market marketu Magento który ma wszystkie wyżej wymienione funkcje plus ma kilka bardziej ekscytujących funkcji. Cóż, to płatna wersja, jednak możesz też spróbować Darmowa wersja tego samego i późniejszego uaktualnienia do wersji płatnej, gdy uznasz to za satysfakcjonujące. Jest to wersja demonstracyjna do sprawdzania kompatybilności i testowania, ma pewne ograniczenia, ale może być przydatna w testowaniu zgodności z twoją witryną Magento.

Krok 6: skonfiguruj rozszerzenie rynku Po instalacji prawie wszystkie z nich rozszerzenia rynku udostępnić panel konfiguracji, w którym można spersonalizować i skonfigurować rozszerzenie do użytku. Musisz włączyć rozszerzenie z tyłu, a następnie wykonać konfiguracje. Możesz ustawić stawkę prowizji lub stałą cenę prowizji od Sprzedawców.

Krok 7: Włącz dostęp do rejestracji sprzedawcy z przodu Po konfiguracji Twoje nowe rozszerzenie Magento jest gotowe do użycia. Teraz jesteś gotowy, aby zaakceptować rejestrację sprzedawcy. Panel rejestracji klienta z przodu będzie teraz wyświetlał użytkownikom opcję rejestracji również jako sprzedawca. Każde zgłoszenie rejestracyjne zostanie teraz przekazane administratorowi. Możesz ustawić swój identyfikator e-mail, aby otrzymywać powiadomienie, gdy się pojawi.

Krok 8: zaakceptuj lub przejrzyj zgłoszenie sprzedawcy Teraz musisz przejrzeć i zaakceptować zgłoszenia rejestracyjne sprzedawcy. Każdy zatwierdzony sprzedawca może wyświetlać swoje produkty na swojej stronie i przesyłać dowolną liczbę produktów. Wszystkie przesłane produkty zostaną najpierw sprawdzone przez Ciebie, a po ich zatwierdzeniu będą widoczne w Twojej witrynie.

Przypadek 2: Gdy masz już stronę na dowolnej platformie:

W takim przypadku będziesz musiał wykonać następujące kroki "Krok 4" i wybierz rozszerzenie / moduł rynkowy zgodnie z platformą, z której korzystasz. Jest już trochę kompetentnych Moduł marketplace dla PrestaShop także. Są to proste kroki 8, które możesz wykonać, aby uzyskać dostęp do witryny giełdowej. Wykorzystaj zalety dużej liczby modułów i rozszerzeń, które są już dostępne. Zawsze wybieraj platformę CMS, której moduły i rozszerzenia są łatwo dostępne.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *