6 Wskazówki, jak przyciągnąć uwagę klientów do Twojej witryny

6 Tips to grab customer attention on your site | Knowband

Uwaga klienta jest ważną i krytyczną częścią każdej witryny, która może pomóc w osiągnięciu pożądanych rezultatów biznesowych. Witryna, która nie jest w stanie przyciągnąć natychmiastowej uwagi klienta, nie może zachęcić użytkowników do szybkiego zakupu produktu. Pamiętaj, że więcej czasu spędza użytkownik na Twojej witrynie, tym większe będą szanse na sprzedaż produktów i konwersje. W witrynie mogą występować rozmaite przeszkody lub bolesne punkty, które mogą wyłączyć użytkownika z dowolnej witryny eCommerce bez dokonywania jakichkolwiek zakupów produktu.

Jeśli nie uda Ci się przyciągnąć natychmiastowej uwagi klientów witryny, nadszedł czas na bezzwłoczną rewizję strategii promocyjnych Twojej witryny. Oto wskazówki 6, których właściciele muszą przestrzegać, aby przyciągnąć uwagę klientów do sklepu eCommerce zwiększyć współczynniki konwersji.

1. Zapewniać ciekawy oferty handlowe i oferty na twojej stronie-

[Caption id = "attachment_2614" align = "aligncenter" width = "860"]Zapewnij ciekawe oferty zakupów i oferty na swojej stronie | KnowBand Klient z przyjemnością spędza czas w witrynie wyświetlającej interesujące oferty i okazje związane z zakupami. [/ Caption]

Z powodu pojawienia się wielu sklepów eCommerce zwykle trudno jest utrzymać klientów zaangażowanych w twoją stronę. Istnieje jedna strategia pewnej ujęcia, która może zwrócić uwagę klienta na Twój sklep eCommerce, zapewniając atrakcyjne oferty zakupów i oferty w swoim sklepie eCommerce. Aby poprawić współczynniki konwersji i sprzedaży w sklepie eCommerce, możesz zainstalować dowolne Rozszerzenia Magento, Moduły OpenCart, PrestaShop Addons lub jakiekolwiek inne wtyczki oparte na platformie bez dalszej zwłoki.

2. Upewnij się, że loadczas Twojej witryny jest odpowiedni

[Caption id = "attachment_2610" align = "aligncenter" width = "709"]Upewnij się, że czas ładowania Twojej strony jest odpowiedni | KnowBand Powolne wczytywanie witryny może odwracać uwagę użytkowników i wpływać na konwersje w witrynie. [/ Caption]

Kupujący online nie mają zwyczaju czekania na jakąkolwiek witrynę eCommerce podczas dokonywania zakupu produktu. Kupujący są wyłączani z witryny, jeśli ładowanie trwa dłużej niż 2-3 sekund. Najpierw należy dokładnie przeanalizować wydajność witryny za pomocą rozszerzenie narzędzia mapy termicznej zrozumieć słabe i silne obszary twojej witryny. Jeśli napotkasz zbyt duży problem w czasie ładowania, skorzystaj z pomocy różnych optymalizacja prędkości narzędzia takie jak Pingdom, GTmetrix, Google PageSpeed ​​Insights i inne.

Musisz upewnić się, że Twoja witryna eCommerce ładuje się w tym samym tempie, niezależnie od typu urządzenia i rozmiaru ekranu. Gdy tylko Twoi klienci będą mogli korzystać z tego samego interfejsu użytkownika i czasu ładowania na wielu urządzeniach, z pewnością pokochają spędzanie czasu w Twojej witrynie.

3. Skoncentruj się aktywnie Twój system wyszukiwania witryn-

[Caption id = "attachment_2613" align = "aligncenter" width = "814"]Skoncentruj się aktywnie na swoim systemie wyszukiwania w witrynie | KnowBand Popraw wyniki wyszukiwania w witrynie, zwiększając zaangażowanie i sprzedaż klientów. [/ Caption]

Jeśli chcesz zaoferować swoim klientom szybki dostęp do produktu, ważne jest, aby zwrócić uwagę na wyszukiwarkę w Twojej witrynie. Nie pozwól swoim klientom czekać na otrzymanie konkretnego produktu w witrynie eCommerce, ale zmodyfikuj istniejącą wyszukiwarkę, aby zwiększyć zainteresowanie klientów. Istnieje kilka różnych rozszerzeń OpenCart opartych na wyszukiwaniu, które można wykorzystać do uzyskania maksymalnych współczynników konwersji i sprzedaży produktów, oferując szybki dostęp do produktów klientom. Musisz również zastosować zaawansowane techniki wyszukiwarek w swojej witrynie, aby zoptymalizować zaangażowanie klientów i sprzedaż.

4. Wykonaj ostatnią próbę sprzedaży poprzez reklamy wyskakujące

Klient opuszczający daną witrynę eCommerce może zaangażować się w szybką sprzedaż produktu za pomocą angażujących wyskakujących okienek reklamowych. Jeśli jesteś na stronie Magento, możesz zainstalować Magento Ajax Popup Rozszerzenie logowania w Twojej witrynie, która może przyciągnąć natychmiastową uwagę odwiedzających witrynę, gdy opuszczą daną witrynę.

To wyskakujące rozszerzenie reklamy Magento może dostarczyć klientom informacji o najnowszych ofertach i umowach na lepsze konwersje w witrynie. Gdy klienci zwracają uwagę na Twoje wyskakujące reklamy, łatwiej będzie Ci osiągnąć wyższe współczynniki konwersji i sprzedaży.

5. Używaj dobrej jakości obrazów i filmów na swojej stronie-

[Caption id = "attachment_2612" align = "aligncenter" width = "770"]Używaj dobrej jakości zdjęć i filmów w swojej witrynie KnowBand Zoptymalizowany obraz produktu i film wideo mogą przyciągnąć natychmiastową uwagę klienta w witrynie eCommerce. [/ Caption]

Obrazy i filmy odgrywają kluczową rolę w przyciągnięciu uwagi klientów do Twojej witryny. Musisz zrozumieć, że obrazy produktów są bezpośrednią interakcją z klientem w sklepie internetowym, w którym ludzie nie mogą dotykać i czuć produktów bezpośrednio jak w sklepie offline. Oprócz zdjęć, musisz skorzystać z atrakcyjnych filmów w swoim sklepie eCommerce, aby zwiększyć zaangażowanie klientów i sprzedaż. Jeśli nie masz obsługi atrakcyjnych filmów wideo w swojej witrynie, możesz skorzystać z rozszerzenia filmów o produkcie, aby włączyć wciągające filmy.

6. Zwróć uwagę na opinie klientów na swojej stronie-

[Caption id = "attachment_2611" align = "aligncenter" width = "744"]Zwróć uwagę na opinie klientów w swojej witrynie KnowBand Recenzje produktów w witrynie mogą pomóc zdobyć natychmiastową uwagę klienta. [/ Caption]

Kupujący online najpierw wierzą w sprawdzanie recenzji produktów przed faktycznym zakupem samego produktu. Będąc właścicielem witryny eCommerce, musisz zachęcać klientów do pisania recenzji produktów dla Twojej witryny. Istnieje kilka rozszerzeń e-commerce, które można wykorzystać do zachęcenia klientów do recenzji produktów w celu zwiększenia sprzedaży i konwersji. Wyższe recenzje produktów na stronie wzbudzają wśród kupujących w Internecie poczucie zaufania do uzyskania maksymalnej sprzedaży produktów.

Kilka wskazówek na końcu

Uzyskanie większego zaangażowania i uwagi klientów w witrynie jest koniecznością dla uzyskania lepszych konwersji. Jeśli Twój sklep eCommerce nie będzie utrzymywał zainteresowania odwiedzających, z pewnością spowoduje to złą reputację Twojego sklepu internetowego pod względem zaangażowania klientów, współczynników konwersji i sprzedaży produktów. Postępuj zgodnie ze wskazówkami powyżej, aby uzyskać maksymalną liczbę odwiedzin klientów w witrynie eCommerce.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *