Historia sukcesu – Sklep Scubamaster | Aplikacja mobilna PrestaShop

success-story-Scubamaster-store-mobile-app-prestashop

Oprócz zwiększenia sprzedaży produktów i ekspozycji firmy, aplikacja mobilna zwiększa retencję klientów. Za każdym razem, gdy użytkownicy ją przeglądają, aplikacja gwarantuje taką samą prezentację towarów i usług. Klienci, bez względu na to, którą stronę odwiedzą, będą mieli takie same doświadczenia użytkownika. Aplikacja mobilna pozwala szybko skontaktować się z klientami. Ten artykuł jest toast za historię sukcesu sklepu ScubaMaster Mobile App opracowany przez KnowBand z modułem PrestaShop Mobile App Builder. ScubaMaster Store stworzył swoją aplikację mobilną z różnymi wymaganymi funkcjami. Z pomocą Mobile App Builder dostosowali motyw i dodali wszystkie potrzebne kategorie i menu w aplikacji. Wraz z tym ScubaMaster Store Aplikacja mobilna ma funkcję zwrotu zamówienia, która jest dodatkowo włączona za pomocą Menedżer zwrotu Moduł PrestaShop. Mają opcje, takie jak Gift Card na każdą okazję i Program partnerski i polecający zachęcić użytkowników. Zagłębmy się w historię sukcesu sklepu ScubaMaster!

O sklepie ScubaMaster

ScubaMaster Store to kompleksowy sklep w Bahrajnie i Arabii Saudyjskiej do nurkowania na wschodnim wybrzeżu. W Królestwie Bahrajnu i Arabii Saudyjskiej, ScubaMaster jest dumnym centrum nurkowym numer jeden. Mają najszerszą kolekcję sprzętu do nurkowania pod jednym dachem od najlepszych marek, które zaspokajają specjalistyczne i zaawansowane urządzenia dla podstawowych potrzeb płetwonurków. Znajdziesz produkty najwyższej jakości, najlepszą obsługę klienta i szeroki wybór kursów PADI od poziomu początkującego do poziomu zaawansowanego. – Od początkujących do zaawansowanych, mają instruktorów płci męskiej i żeńskiej, którzy prowadzą szeroką gamę kursów PADI, co sprawia, że ScubaMaster jedyne 5-gwiazdkowe centrum nurkowe PADI w Bahrajnie. Aby gra działała i zapewniała najwyższy komfort użytkowania, poprosili KnowBand o opracowanie pełnoprawnej aplikacji mobilnej. -> Kliknij na łącze, aby odwiedzić Witryna ScubaMaster

-> Pobierz ScubaMaster Aplikacja mobilnaZ Playstore ScubaMaster jest dość popularny w Bahrajnie z 10 tysiącami obserwujących na Instagramie! Whoa! -> Śledź na Instagramie @scubamasterco

Najważniejsze funkcje aplikacji mobilnej ScubaMaster Store

Aplikacja mobilna ScubaMaster Store to wszechstronna aplikacja ze wszystkimi niezbędnymi funkcjami. W tej sekcji omówiono niektóre z najlepszych funkcji.

1. Ekran główny, strona produktu i kategorie

Korzystając z wtyczki eCommerce Web App Builder, właściciele sklepów otrzymują spersonalizowaną aplikację. Mogą łatwo zaprojektować stronę główną swojej aplikacji, korzystając z różnych narzędzi do edytowania stron głównych dostępnych na zapleczu wtyczki eCommerce Mobile App Builder. Do nawigacji sklepu można dodać kilka kategorii.

historia-sukcesu-Scubamaster-aplikacja-mobilna-sklepu-prestashop

2. Obsługa wielu języków i walut

Opracowanie innej aplikacji mobilnej dla różnych języków nie jest możliwe dla administratora sklepu. Użytkownik może wybrać i zaznaczyć w aplikacji dowolny język w preferowanym przez siebie języku. Zapoznaj się z wielojęzycznymi i wielowalutowymi funkcjami obsługi aplikacji mobilnej ScubaMaster Store.

obsługa wielu języków i walut PrestaShop Mobile App

3. Nowy produkt, bestsellery, popularne produkty, funkcje listy życzeń

Przejrzysta nawigacja po nowych produktach, bestsellerach i gorących produktach sprawia, że ​​klient jest zaangażowany. Kolejną interesującą funkcją, którą powinieneś mieć w swojej aplikacji mobilnej do handlu elektronicznego, jest lista życzeń. Wbudowana funkcja listy życzeń Kreatora aplikacji mobilnej umożliwia klientom dodanie produktu do listy życzeń i dostęp do niego w celu późniejszego zakupu.

PrestaShop-aplikacja-mobilna-nowy-produkt-bestsellery-gorące-produkty-lista-życzeń-funkcje

4. Łatwa rejestracja i logowanie

Dzięki Google, Facebookowi, adresowi e-mail i numerowi telefonu, narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych dla handlu elektronicznego zapewnia zintegrowane opcje logowania dla (OTP). Użytkownicy aplikacji mobilnej po prostu zalogują się do aplikacji i uzyskają wygodny dostęp do pozycji i kategorii. Na różnych portalach społecznościowych użytkownicy mogą również udostępniać produkty.

łatwa-rejestracja-i-logowanie-aplikacja-mobilna-prestashop

5. Obsługuje różne metody płatności i wysyłki

ScubaMaster oferuje różne opcje płatności i wysyłki, które zwiększają chęć kupowania więcej. Na stronie internetowej i w aplikacjach mobilnych klienci korzystający z front-endu mobilnego znajdą ten sam rodzaj obsługi płatności.

Obsługuje-różne-metody-płatności-i-wysyłki-sklep-scubamaster

Aplikacja mobilna ScubaMaster Store ma więcej modułów PrestaShop do zarządzania sklepem i zwiększania sprzedaży

6. Program partnerski i polecający

Sklep ScubaMaster zawiera rozszerzenie Program partnerski i polecający. Podmioty stowarzyszone promują łącze na swojej stronie internetowej, blogu lub kanale YouTube produktów Twojego sklepu itp. Jeśli odwiedzający / obserwujący podmiot stowarzyszony używają tego linku do zakupów w Twoim sklepie, płacisz partnerowi niewielką prowizję od kwoty produktu. generować sprzedaż dla Ciebie. Gość lub klient udostępnia Twoje produkty swoim ludziom w programie marketingu poleceń, a gdy osoby polecone przez klienta dokonują zakupu w Twoim sklepie, zapewniasz im jakąś nagrodę za polecenie. Klient może udostępnić link lub kod kuponu do produktu.

7. Menedżer zwrotów

Moduł Menadżera Zwrotów by KnowBand to kolejne udane narzędzie używane przez ScubaMaster do zarządzania zwrotami zamówień w ich sklepie. mogą śledzić powrót z zaplecza. Dostosowali również ten moduł, aby dobrze współpracował z aplikacją mobilną. KnowBand dodał tę niestandardową funkcję na życzenie klienta. Teraz klienci mogą składać wnioski o zwrot, anulowanie zamówienia lub wnioski o zwrot pieniędzy z aplikacji mobilnej ScubaMaster Store.

8. Menadżer Kart Podarunkowych – Karta Podarunkowa dla Twoich bliskich

Cyfrowe karty podarunkowe, zwane również elektronicznymi kartami podarunkowymi lub e-kartami podarunkowymi, zawierają markowy kod podarunkowy i są wysyłane pocztą elektroniczną. Na całym świecie e-karty podarunkowe mogą być wysyłane do każdego. To samo zostało dodane do aplikacji mobilnej ScubaMaster Store.

cyfrowa-karta-podarunkowa-prestashop-scubamaster-store-mobile-app

Moduł dodaje sekcję kart podarunkowych i zapewnia istniejące wcześniej konfigurowalne szablony kart podarunkowych na różne okazje, takie jak Halloween, Boże Narodzenie, Nowy Rok, Dzień Matki, Urodziny, Rocznica itp. Na każdą wybraną okazję umożliwia również dodanie nowego prezentu szablony kart, aby nie przegapić żadnego ważnego wydarzenia.

Dlaczego warto wybrać aplikację mobilną dla swojej firmy?

W dzisiejszych czasach, w prawie każdym celu, jaki możesz sobie wyobrazić, takim jak sprzedaż produktów i narzędzi renderujących, do tworzenia aplikacji mobilnych wykorzystano usługi tworzenia aplikacji mobilnych. Populacja konsumentów urządzeń mobilnych na całym świecie wynosi obecnie ponad 1 miliard. Powody, dla których każdy właściciel firmy chce mieć aplikację mobilną dla swojej firmy, znajdują się poniżej. Aplikacje mobilne poprawia jakość obsługi klienta; zwiększa zaangażowanie klientów w Twoim sklepie i dodaje wartości Twoim klientom. Oprócz tego aplikacje mobilne odgrywają kluczową rolę w budowaniu tożsamości marki. Celem aplikacji mobilnych jest wzmacnianie i informowanie klienta o Twojej marce. Im bardziej Cię lubi, tym bardziej słucha Ciebie i Twoich propozycji sprzedażowych, a ostatecznie angażuje się w Twoją markę.

O module tworzenia aplikacji mobilnych

Bez żadnego kodowania możesz stworzyć aplikację mobilną eCommerce dla swojego sklepu PrestaShop. Moduł Kreatora Aplikacji Mobilnych pomaga administratorowi sklepu uruchomić aplikację zakupową pod nazwą strony internetowej / firmy i jej wartością. Aby aplikacja do zakupów wyglądała atrakcyjnie i zachęcająco dla kupujących, dostępne są intuicyjne opcje kolorów i czcionek. Umożliwia wysyłanie nieskończonych powiadomień push i możesz dostosować cały ekran główny oraz wygląd i styl interfejsu aplikacji mobilnej. Dla administratora sklepu najbardziej przydatne jest zaprojektowanie układu ekranu głównego aplikacji mobilnej. Wybierz tylko wymagane banery, slidery, kategorie, produkty itp., A aby je zmienić, użyj przeciągnij i upuść. W dowolnym momencie można modyfikować i dostosowywać lokalizacje, nagłówki, nazwy itp. Z poziomu panelu administracyjnego, a zmiany będą odzwierciedlane w czasie rzeczywistym w aplikacjach. Aby uzyskać szczegółowe informacje, odwiedź poniższy link:

PrestaShop Mobile App Builder

Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami. Wyślij e-mail do support@knowband.com.

Więcej Historie sukcesu z okazji:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *