Historia sukcesu aplikacji mobilnej Kevajo WooCommerce do inspiracji w 2021 r. XNUMX

woocommerce-mobile-app-success-story

Aplikacja mobilna Kevajo WooCommerce to jedyne w swoim rodzaju doświadczenie zakupowe, które pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Dzięki aplikacji Kevajo WooCommerce na iOS i Androida możesz znaleźć wszystko, co chcesz, w najniższej możliwej cenie. Aplikacja jest tworzona przy użyciu narzędzia KnowBand WooCommerce Mobile App Builder wtyczka zaprojektowana dla Androida i iOS platformy. Istnieje kilka funkcji, które mogą zainspirować projekt i strukturę Twojej niestandardowej aplikacji mobilnej.

Całkowita liczba pobrań aplikacji (Android): 1000+

Funkcje aplikacji mobilnej Kevajo, które sprawiają, że jest to przydatne!

Zakupy podczas zakupów! Czy masz ulubioną część garderoby? Powiedz Kevajo, a pomoże Ci znaleźć wysokiej jakości produkty w najlepszych możliwych cenach. Posiada funkcję wyszukiwania głosowego, która znajduje odpowiedni produkt za pomocą poleceń głosowych zamiast pisania.

Aplikacja mobilna WooCommerce

Przejrzyj dziesiątki tysięcy produktów, aby znaleźć coś, co Cię interesuje. Strona główna jest bardzo dobrze zaprojektowana z przyciskiem kategorii, opcja menu u góry. Projekt strony głównej zawiera banery promocyjne, kategorie w formacie obrazkowym, ostatnio oglądane produkty oraz kilka rekomendacji. Wyraźne przyciski wezwania do działania zapewniają wygodę odwiedzającym. Strona produktu aplikacji mobilnej WooCommerce ma dwie opcje układu. Dzięki temu dostępne są przyciski sortowania i filtrowania, które ułatwiają użytkownikom znajdowanie produktów.

Aplikacja mobilna WooCommerce

Gdy klient znajdzie swój ulubiony produkt w aplikacji mobilnej, ważne jest, aby go przekierować. Koszyk z przyciskiem, który motywuje ich do „więcej zakupów” lub „prowadzi do bezpośredniej kasy” to idealne miejsce. Niestandardowe funkcje sprawiają, że aplikacja Kevajo jest inna. Klienci mogą zadzwonić bezpośrednio ze strony produktu, jeśli mają jakiekolwiek pytania. Ilość produktu można aktualizować i wyraźnie pokazuje, czy produkt jest „w magazynie” lub „nie ma go w magazynie”.

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce

Aby sfinalizować zakup, klient musi się najpierw zarejestrować, a następnie zalogować na swoje konto. Formularz rejestracyjny ma ograniczoną liczbę wpisów, a do logowania dostępne są funkcje takie jak logowanie e-mail i hasło, logowanie społecznościowe za pomocą Facebooka i Google+ oraz opcja logowania odciskiem palca.

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce

KnowBand dodaje niestandardowe funkcje do aplikacji mobilnej zgodnie z wymaganiami. Aplikacja mobilna WooCommerce stworzona za pomocą kreatora aplikacji mobilnych WooCommerce dostosowanego do Kevajo ma opcję obsługi czatu na żywo, która przekierowuje klienta do aplikacji WhatsApp.

Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce

O kreatorze aplikacji mobilnych KnowBand WooCommerce

Solidna aplikacja mobilna jest wynikiem mądrej pracy wykonanej przez ekspertów projektantów i programistów. Kreator aplikacji mobilnych WooCommerce wtyczka by KnowBand zapewnia wszystkie niezbędne funkcje i niestandardowe opcje projektowania, aby zapewnić satysfakcjonujące wrażenia użytkownika. Łatwo jest umieścić aplikację w sklepie Google Play i sklepach iOS.

woocommerce-mobile-app-builder-by-knowband-is-kompatybilny-z-dokan-marketplace

Jeśli szukasz rozwiązania aplikacji mobilnej dla swojej witryny WooCommerce, jest to najlepszy czas na zakup wtyczki, ponieważ KnowBand prowadzi ekscytującą ofertę. Kliknij na obrazek poniżej, aby wziąć demo produktu aplikacji mobilnej WooCommerce i zapewniam, że jest to najlepsze rozwiązanie dla Twojego sklepu. Kreator aplikacji mobilnych jest również dostępny dla platform Magento, Magento 2, OpenCart i PrestaShop. Spójrz na teczka aplikacji mobilnych opracowanych przez KnowBand!

Historie sukcesu, które inspirują !!

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *