Aktualizacja jakości strony Google: fakty, które powinieneś znać!!

google-page-experience-update

Ranking na górze strony wyszukiwania Google jest kluczem do sukcesu dla firm internetowych. Z tego samego powodu optymalizacja wyszukiwarek staje się jednym z najważniejszych aspektów firm internetowych. Search Engine Optimization to technika, która pomaga stronie internetowej znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania Google.�SEO nie tylko zapewnia ogromny organiczny ruch klientów na stronie internetowej, ale także poprawia rozpoznawalność marki. Chociaż SEO cieszy się zaufaniem i jest używane od prawie dekady, szał zaczął się w okresie pandemii Covid. Rzeczywistym powodem tego jest to, że około 2021 roku. We wspomnianym okresie branża eCommerce osiągnęła swój szczyt.

W maju 2021 r. Google wprowadził najnowszą wersję Google Page Experience, aby skonfigurować nowe SEO aktualizacje algorytmu. Ta ostatnia aktualizacja wpłynie na SEO dowolnej witryny internetowej, analizując różne czynniki. Takie jak szybkość ładowania strony internetowej, przyjazność dla urządzeń mobilnych, wrażenia użytkownika itp. Dlatego w następnym artykule omówimy wszystkie czynniki, które będą miały wpływ na Twoją firmę, jeśli zajmujesz się SEO dla swojego internetowego sklepu eCommerce.

Istotne czynniki brane pod uwagę w ramach aktualizacji jakości strony Google:

Istotne czynniki brane pod uwagę w ramach aktualizacji Google Page Experience

Ostatnia aktualizacja jakości strony przeanalizuje witrynę internetową w oparciu o aspekty wymienione poniżej.

HTTPS:

Hypertext Transfer Protocols Secure jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych szyfrowanych protokołów komunikacyjnych. Chociaż prawie każda strona internetowa używa HTTPS ze względów bezpieczeństwa. Jednak witryny, które nie używają HTTPS, mają niższą ocenę SEO w porównaniu z tymi, które używają.

Przyjazność dla urządzeń mobilnych:

Drugim aspektem, który wpłynie na pozycję strony internetowej po ostatniej aktualizacji Google, będzie przyjazność dla urządzeń mobilnych strony internetowej.�Tak więc, jeśli rozwijasz swoją witrynę e-commerce, powinieneś rozważyć dostosowanie do urządzeń mobilnych na górze listy.��

Stabilność wizualna:

W aktualizacji Google Page Experience innym punktem, który wpłynie na SEO witryny, jest wizualna stabilność witryny. Na przykład podczas odwiedzania stron internetowych użytkownicy powinni wygodnie przechodzić z jednej strony na drugą.��

Wydajność ładowania:

Teraz zaktualizowane algorytmy SEO będą mierzyć witrynę do czasu załadowania stron witryny. Zgodnie z aktualizacją strony Google, optymalizacja obrazu i szybkość ładowania będą odgrywać główną rolę w rankingu w wyszukiwarkach.

Wytyczne dotyczące reklam pełnoekranowych:

W kolejnym punkcie zostaną omówione strony internetowe z części informacyjnej. Na przykład, aby spełnić kryteria, witryna nie może mieć zbędnych wyskakujących okienek. Ponadto użytkownik powinien mieć odpowiedni interfejs indykatywny, na który można najechać kursorem i zebrać wymagane informacje. Chociaż te wytyczne zostały niedawno wprowadzone w aktualizacji strony Google, będą one skutecznie wpływać na ranking witryny.

Dlaczego aktualizacja Google Page Experience Update wpłynie na Twój biznes e-commerce?

Odpowiedź na poniższe pytanie jest dość prosta. Aktualizacja Page Experience wpłynie na ogólne rankingi małych dostawców, a także gigantycznych marek. Jak?

Nowe algorytmy będą brać pod uwagę ranking strony na podstawie wyżej wymienionych czynników. W ten sposób mali dostawcy nie będą musieli konkurować z markami, aby zapewnić sobie najwyższą pozycję, mając na pokładzie wskaźniki jakości strony Google.

Jak w pełni wykorzystać aktualizację Google Page Experience?

Jak najlepiej wykorzystać aktualizację jakości strony Google

Utrzymywanie się na szczycie Strona wyszukiwania Google jest jednym z najważniejszych elementów wpływających na ruch w witrynie. Co więcej, szczególnie optymalizacja pod kątem wyszukiwarek jest uważana za jedną z najistotniejszych metod uzyskiwania organicznego ruchu klientów i budowania marki firmy. Tak więc, jeśli chcesz poprawić swoją pozycję w wyszukiwarkach, Google Page Experience Vitals odegrają ważną rolę. Jeśli niedawno uruchomiłeś swoją stronę internetową, możesz skorzystać z gotowych do użycia rozszerzeń eCommerce oferowanych przez Google.

Ponadto, aby Twoja witryna była przyjazna dla urządzeń mobilnych, możesz także uruchomić swoje Progressive Web Apps. Z pomocą Knowbanda Dodatek PWA PrestaShop.

Na końcu!

Bycie właścicielem firmy internetowej nie jest łatwe. Wraz ze wszystkimi innymi komponentami wymaga wyzwań, aby konkurować z rynkiem. Dlatego utrzymanie się w grze wymaga różnych strategii i nowych pomysłów. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie się na szczycie wyszukiwarek i maksymalne wykorzystanie ich możliwości.

Co więcej, jeśli jesteś Sprzedawca PrestaShop, możesz również sprawdzić Dodatek Kreatora SEO PrestaShop oferowane przez KnowbandJeśli masz pytania lub sugestie, znajdź nas pod adresem support@knowband.com.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *