Why Marketplace is in trend?

why-marketplace-is-in-trend

Właściciel sklepu musi poszukać wszystkich dostępnych możliwości i korzyści oferowanych przez nich przed wykonaniem jakiegokolwiek ruchu. Administrator nie jest łatwy do podjęcia decyzji, gdzie wymienić produkty. Rynek jest główną opcją, jeśli chodzi o handel online. Od dnia rynek Pojawiła się koncepcja, która rozpowszechniła szum wśród właścicieli eCommerce. Wiele korzyści, którym towarzyszy Marketplace, zachęcają właścicieli sklepów do przejścia na Marketplace z jednego sklepu dostawcy. Nie możemy ignorować wzrostu branży eCommerce, której świadkiem jest w ostatnich latach. Etsy, eBay itp. są dobrze znanym przykładem udanego rynku. Online Marketplace pomaga dostawcy w zwiększeniu ruchu, zarabianiu na różnorodności i wzniesieniu biznesu na nowy poziom.Model rynku jest obecnie przyjmowany przez wiele krajów. Główne funkcje realizowane przez Marketplace to to, że spełnia wymagania wszystkich użytkowników i zwiększa liczbę docelowych odbiorców.

Jakie są komponenty modelu Marketplace?

Elementy struktury Marketplace, które odgrywają ważną rolę w sukcesie Twojej firmy, to:

1. Włączenie natury

inkluzywny charakterModel rynkowy umożliwia wielu sprzedawcom łatwe rejestrowanie ich sklepu. Sprzedawcy muszą przestrzegać prostej procedury wystawiania swoich produktów na Marketplace. Wielu dostawców prosi o swoją stronę profilu w Marketplace. Sprzedawcy mogą dodawać szczegóły swojego profilu i zarządzać swoimi produktami za pomocą tego interfejsu strony profilu.

2. Opinie i recenzje

opinia zwrotna

W Marketplace klienci muszą skontaktować się bezpośrednio ze sprzedawcami, aby uzyskać wszelkie opinie i sugestie. Rynek wielu dostawców pozwala klientom przesyłać cenne opinie za pomocą ich konta lub identyfikatora e-mail.

3. Funkcja łatwego wyszukiwania

Funkcja wyszukiwania eBayW pełni funkcjonalny rynek pozwala klientom wyszukiwać pożądane produkty w sposób bezproblemowy. Usprawnij procedurę wyszukiwania, zwiększając szanse na konwersję.

4. Zarządzanie cenami

zarządzanie cenamiRynek obejmuje dużą liczbę sprzedawców, którzy sprzedają swoje produkty. Wyższa jest szansa, że ​​dany produkt będzie dostępny w innej cenie na Rynku. Skuteczny rynek pomoże sprzedawcom w utrzymaniu ceny produktu wraz z funkcjami. Ponadto administrator rynku generuje wysoką prowizję poprzez sprzedaż towarów od zewnętrznych dostawców.

5. Idealny

The

W jaki sposób Rynek wielu dostawców może być korzystny dla administratora?

Oto niektóre z czynników, które z pewnością pomogą ci zrozumieć znaczenie Rynek wielu dostawców Platformy w szczegółach i pomogą w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy:

1. Rozszerzenie w każdym aspekcie:

ekspansja w każdym aspekcie

Dwa ważne systemy wsparcia Marketplace to sprzedający i klienci. Giełda zalewa klientów dzięki produktom reklamowym wielu sprzedawców detalicznych na tej samej platformie. Firma Marketplace zwiększa zasięg docelowych odbiorców i zwiększa sprzedaż. Większy wybór towarów oferowanych na giełdzie zwiększa prawdopodobieństwo, że odwiedzający zamienią się w lojalnych klientów. To naprawdę ważne, aby przyciągnąć użytkowników do swojego produktu i przekonwertować ich na potencjalnych nabywców. Sprzedaż za pośrednictwem witryny zapewnia swobodę wyświetlania produktów zgodnie z własnym wyborem, ale zasięg produktu ogranicza się tylko do ograniczonych klientów.

2. Penetracja rynku:

penetracja rynku

Marketplace pomaga zwiększyć zasięg sklepu i zarabiać w różnych regionach, zapewniając wczesną wysyłkę do klientów. Sprzedawcy różnych lokalizacji integrują się, by sprzedawać swoje produkty lub usługi w Marketplace. Usługi mogą być świadczone klientom w możliwie najkrótszym czasie, ponieważ sprzedający mogą z łatwością zaspokoić swoje wcześniejsze potrzeby związane z przesyłką.

3. Zarządzanie kosztami:

zarządzanie kosztami

Głównymi korzyściami, jakie oferuje administratorowi poprzez budowanie swojego Rynku, jest to, że Rynek odbiera odpowiedzialność za zarządzanie zapasami, aktualizację produktu i stopniowanie SKU. Koszty potrzebne do zarządzania zapasami zmniejszają się, nawet nie zakłócając działalności.

4. Wydajność:

wydajność

W przeciwieństwie do pojedynczej jednostki biznesowej, rynek obejmuje podział obowiązków i pracy. Marketplace zapewnia płynne i szybkie usługi w efektywny sposób. Dzięki Multi sprzedawcy Marketplace, usługi pakowania i wysyłki mogą być oferowane klientom w szybki sposób.

5. Satysfakcja konsumenta:

satysfakcja konsumenta

Marketplace oferuje klientom szeroką gamę opcji do wyboru. Główną intencją budowania Rynku jest integracja wielu sprzedawców wraz z ich różnorodnymi usługami pod jednym dachem. Zapewnienie klientom możliwości wyboru szerokiej gamy produktów i zaspokojenia ich potrzeb zwiększa współczynnik konwersji w sklepach.

6. Zwiększenie gospodarki:

wzrost gospodarczy

Zapewniając takie korzyści, jedyną rzeczą, którą model rynkowy robi w milczeniu, jest jego wkład w gospodarkę. Poprzez sprowadzanie różnych dostawców i wspólne uruchamianie, daje to impuls do bazy ekonomicznej. Zwłaszcza w krajach rozwijających się, gdzie duża część rynku jest przechwytywana przez start-upy, budowa Rynku nie tylko zwiększy sprzedaż, ale zwiększy przychody.

7. Zwiększona retencja klientów:

wartość klienta

Rynek oferuje towary i usługi wielu dostawców klientom na tej samej platformie. Marketplace umożliwia administratorowi zidentyfikowanie ich klientów, buduj relacje z nimi i przynosi nowych klientów z podobnymi wyborami i preferencjami. Klienci otrzymują szeroką gamę produktów do wyboru, podczas gdy sprzedający mają dostęp do większego grona odbiorców. Z drugiej strony strona internetowa handlu elektronicznego ma różne korzyści pod względem redukcji kosztów, zadowolenia klientów, zwiększonego współczynnika konwersji i prowizji ze strony sprzedawców.

8. Bez bólu Zarządzanie czystymi zapasami

Teraz

Zobacz, jak działa Marketplace?

?

Wnioski:

Właściciele sklepów zawsze szukają wzrostu i rozwoju swojej działalności. Wzajemne korzyści, zarządzanie kosztami, zwiększony ruch, zwiększone współczynniki konwersji i integracyjny charakter modelu budują sytuację, w której win-win dla administratora. Na rynku dostępne jest różne oprogramowanie, które może bezproblemowo zbudować Twój Rynek. Rozszerzenia do budowania Rynku dla wielu dostawców są dostępne dla PrestaShop, Magento, Magento 2 i OpenCart sklepy. Nie ma wątpliwości, że Marketplace może poprawić wydajność i współczynnik konwersji Twojego sklepu e-commerce. Ale nie czekaj na cud, który przyspieszy rozwój Twojej firmy, zamiast tego przejdź do Marketplace i zostań właścicielem Marketplace, jak Etsy i eBay. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z support@Knowband.com

Powiązane historie:


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *