W jaki sposób handel F może pomóc Ci przetrwać konkurencję?

F-Commerce

Cóż, na początek, jak chciałbyś promować produkt na platformie, która ma ponad 4 miliarda użytkowników? Czy to nie jest niesamowite? Rosnąca tendencja mediów społecznościowych wzrosła w ostatnim dziesięcioleciu. Obecnie, jeśli przyjrzymy się bliżej, możemy łatwo zauważyć, że prawie każdy użytkownik Internetu korzysta z mediów społecznościowych. Popularność Facebooka należy do najlepiej ocenianych na wszystkich platformach społecznościowych. W związku z tym F-commerce jest jedną z lepszych okazji, aby wyprzedzić konkurencję w świecie eCommerce.

Podejście do zwiększenia obecności sklepu internetowego na Facebooku nie jest takie trudne. Właściciele eCommerce mogą teraz również uczestniczyć w tej platformie mediów społecznościowych. Dzięki sklepowi Facebook klient może składać zamówienia podczas przeglądania profilu. Sklep Facebook to mniejsza wersja oryginalnej witryny eCommerce.

Podstawowym celem każdego właściciela sklepu internetowego jest dotarcie do potencjalnych nabywców i próba nawiązania z nimi kontaktu. Lepsze połączenie zapewnia sklepom internetowym większą sprzedaż i jednocześnie wyższy współczynnik konwersji. Trend wykorzystywania platformy mediów społecznościowych, w szczególności Facebooka jako środka sprzedaży produktów, jest nowy i bardzo skuteczny. Według ankiety "46% kupujących online chce, aby strony internetowe świadczyły swoje usługi na Facebooku, ale tylko 23% to zapewnia". Tak więc popyt na sklep internetowy na Facebooku jest dość wysoki, a wyniki odpowiadające sklepowi na Facebooku są dość pozytywne. Powiedzenie tego nie będzie błędem F-commerce to przyszłość internetowej sprzedaży.

Omówmy niektóre sposoby, w jakie F-Commerce może pomóc w utrzymaniu przodu w dziedzinie eCommerce.

1. Zwiększ zaangażowanie użytkowników

Zaangażowanie użytkownika

Jednym z ważnych czynników, który odgrywa istotną rolę w popularyzacji produktu, byłaby zaangażowanie użytkownika. Siła Facebooka nie jest znana. Większość osób z grupy wiekowej 13-70 woli pozostać aktywna na Facebooku. Dlatego sklepy internetowe mają większe szanse na dotarcie do maksymalnych nabywców na platformie. Sklep na Facebooku pomaga sprzedawcom internetowym rozwijać się bardziej i uzyskać lepsze zaangażowanie ze strony klientów. Im więcej zaangażowania platforma jest w stanie stworzyć, tym większe są szanse na sprzedaż.

2. Lepszy dostęp dla użytkowników

User Access

Co powiesz na możliwość poznania swojej ulubionej witryny zakupowej ze swojej ulubionej platformy mediów społecznościowych? Ta myśl może wywołać uśmiech na twarzach klientów. Klienci nie muszą uzyskiwać dostępu do witryny osobno i mogą sprawdzić swoje ulubione produkty na samej platformie mediów społecznościowych. Sklep Facebook pomaga klientom w podjęciu decyzji o natychmiastowym zakupie. Idea zakupów przez Facebooka jest dość ekscytująca i zmusza klientów do szukania lepszych produktów za pomocą platformy mediów społecznościowych.

3. Rosnący trend

Nadchodząca funkcja Facebook

Zaobserwowano, że witryny, które świadczyły swoje usługi przy użyciu F-Commerce, gwałtownie wzrosły o 33% od dokonanej sprzedaży. Dlatego wybór lepszych opcji nigdy nie jest stratą wysiłków dla właścicieli sklepów eCommerce. Choć F-Commerce może wydawać się dodatkową pracą dla właścicieli witryn, ale wynik jest bardziej owocny niż ogólny wysiłek uruchomienia sklepu na Facebooku.

4. Łatwa promocja

Reklamy na Facebooku | Pramotion | FB Wall Post

Pomysł promowania jakiegokolwiek biznesu eCommerce jest dość kłopotliwy, ale F-Commerce uczyniło go całkiem łatwym. Sklep Facebook oferuje nawet opcję udostępniania społecznościowego. Opcja okazała się być jednym z najbardziej skutecznych sposobów zapewnienia, że ​​produkty są promowane do najdalszych klientów. Zaletą korzystania z Facebooka jako źródła marketingu jest to, że użytkownicy Facebooka mogą dzielić się produktami, które lubią ze swoimi przyjaciółmi, a zatem rozpoczyna się łańcuch bezpłatnych promocji, który umożliwia właścicielom sklepów internetowych lepszą sprzedaż promowanych produktów.

5. Zwiększone konwersje

Zwiększona konwersja

Stopa konwersji jest jednym z czynników decydujących o każdym sklepie eCommerce. Każdy sprzedawca internetowy chce uzyskać lepszy współczynnik konwersji. Tak więc sklep na Facebooku okazuje się być skutecznym krokiem do osiągnięcia celu. Zasięg Facebooka jest dość duży, dlatego umożliwia on właścicielom e-commerce dotarcie do maksymalnych potencjalnych nabywców. Tym samym doprowadził do znacznego wzrostu całkowitej liczby efektywnych konwersji.

6. Ulepszona wiadomość ustna

Word of Mouth

Ważnym czynnikiem, który prowadzi do rozwoju każdej firmy, jest idea. Wszyscy właściciele sklepów internetowych szukają różnych pomysłów i możliwości promowania swojego sklepu internetowego i jego produktów. Idea wykorzystania Facebooka w celu uzyskania większej popularności i jednocześnie lepszego zasięgu jest jedną z dodatkowych zalet, które napędzają właścicieli sklepów internetowych, aby osiągać lepsze zyski. Większość klientów już wie o Facebooku i aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego za pomocą Facebooka, wystarczy kliknąć post, co nie jest trudnym zadaniem. Właściciele sklepów internetowych mogą lepiej korzystać z Facebooka, korzystając z różnych modułów, takich jak Moduł słupków ściennych FB co zwiększa wygodę użytkowników.

Wnioski

Trend przesuwa się z ograniczonej platformy medialnej do mediów społecznościowych. Większość ludzi zdaje sobie sprawę z koncepcji mediów społecznościowych. Jeśli sklep internetowy musi uzyskać wyższe współczynniki konwersji, a także uzyskać lepszą sprzedaż niż wybór trasy F-Commerce, najlepiej będzie pasował do nich. The optymalizacja sklepu internetowego aby spełnić wymagania klientów, pomagając dotrzeć do większej liczby kupujących. Jest dobrze skonfigurowany, ludzie mają łatwy dostęp do niego, a przede wszystkim zapewnia on funkcję udostępniania w serwisach społecznościowych. W związku z tym właściciel sklepu internetowego nie może doczekać się społecznej promocji produktu.

Prestashop FB Store jest jednym z takich dodatków do sklepów e-commerce Prestashop, które mogą pomóc e-handlowcom w założeniu sklepu na tej platformie. Właściciele sklepów mogą teraz obsłużyć większą grupę odbiorców przy minimalnym wysiłku.

Lubiłem to? Spodoba Ci się to:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *