Podaj wiele powodów dla swoich klientów za ukończenie procesu płatności online za pomocą modułu do realizacji transakcji Prestashop

Teraz właściciele sklepów PrestaShop muszą znaleźć nowe usprawiedliwienie dla spadku sprzedaży i nie mogą winić porażki na ich proces kasowania, ponieważ nasz plugin e-commerce i firma deweloperska, Knowband, wymyśliła rewolucyjny Moduł kasowy PrestaShop który może rozwiązać wszystkie problemy związane z realizacją transakcji. Pojawił się jako jaśniejszy promyk nadziei dla licznych właścicieli witryn PrestaShop, którzy przez długi czas borykali się z problemem frustrującego i czasochłonnego procesu kasowania. Ten moduł e-commerce zjednoczył stronę płatności z wieloma stronami do uproszczonej, proces składania pojedynczej strony tak aby zwiększyć uwagę klientów w kierunku Twojego sklepu e-commerce. Doprowadziło to do korzystnej sytuacji zarówno dla klientów, jak i kupców ze względu na jej zaawansowane funkcje. Omówmy teraz, w jaki sposób jest on równie korzystny dla społeczności kupców i kupujących.

Korzyści dla społeczności Merchant

To PrestaShop One Page checkout Addon?has made a special place in the hearts of numerous merchants due to its wide range of features. It has made the life of merchants a lot easier due to the presence of following features.

Możliwość dokonywania pożądanych zmian w dowolnych polach

Aby pomóc Ci uprościć proces płatności, moduł ten zapewnia kupcom możliwość ukrywania lub ujawniania pożądanych pól płatności na stronie ich realizacji transakcji. W ten sposób możesz zdecydować, które pola w polach do realizacji transakcji muszą być wyświetlane, a które nie, aby zwiększyć zaangażowanie klientów w procesie realizacji płatności online za pośrednictwem sklepu e-commerce. Ponadto właściciele witryn PrestaShop mogą dowolnie wybrane pola opcjonalne lub obowiązkowe w zależności od wymagań biznesowych i klientów.

Zapewnia funkcję przeciągania i dop do wykonywania różnych zadań-

Dzięki funkcji przeciągnij i upuść tego rozszerzenia możesz zmienić pozycję wszystkich dostępnych bloków na stronie kasy. Ponadto umożliwia również sortowanie pól adresu przez administratora witryny za pomocą tej funkcji przeciągania i upuszczania.

Wprowadź niezbędne zmiany w CSS i elementach HTML-

Handlarze mogą bez wysiłku tworzyć i dodawać dowolne niestandardowy CSS elementy i zmiany w module kasowym bez ingerencji w ich kod modułu. Pomaga także administratorowi dodawać dowolne bloki HTML w wielu miejscach, promować dowolny produkt i wyświetlać pożądaną wiadomość lub promocję swoim docelowym klientom.

Dostępność innych funkcji wielu

To rozszerzenie PrestaShop to zestaw wspaniałych funkcji, które zapewniły zupełnie nowy wymiar całego procesu realizacji transakcji. Obsługuje różne inne funkcje, takie jak tłumaczenie językowe, serwis Ship2pay, testowanie, sekcję FAQ i inne tego typu opcje, dzięki którym proces realizacji transakcji jest naprawdę niesamowity i łatwiejszy dla docelowych klientów.

Korzyści dla społeczności kupujących

Oprócz społeczności kupieckiej ten moduł e-commerce wyeliminował różne problemy i obawy ze strony społeczności kupujących poprzez udoskonalony, uproszczony i jednorazowy proces realizacji transakcji. Teraz kupujący nie opuszczą witryny e-commerce w środku z powodu irytujących, czasochłonnych, wielostronicowych i frustrujących formularzy kasowych. Oto lista wszystkich funkcji obsługiwanych przez to rozszerzenie PrestaShop dla wygody wielu kupujących.

Bezproblemowe, szybsze i bezpieczniejsze kasowanie

Dzięki temu dodatkowemu procesowi finalizacji uproszczono bardzo dużo i nie ma wielu przekierowań, czasochłonnych prób logowania lub niepotrzebnych pól. Pomógł klientom w ukończeniu procesu realizacji transakcji bez żadnych problemów związanych z bezpieczeństwem.

Skuteczny logowanie społeczna obiekt-

To rozszerzenie e-commerce składa się z różnych wbudowanych ikon mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, Google+ i inne, które ułatwiają szybsze logowanie klientów do kont mediów społecznościowych. Podczas logowania do społeczności nie występują częstsze przekierowania i proces rejestracji nowego konta.

Możliwość dokonania pożądanych zmian w swoich koszykach –

Dzięki szerokim możliwościom tego modułu klienci mogą łatwo dodać lub usunąć produkt, aktualizacja, dodaj kod kuponu do płatności, sprawdź podgląd obrazu produktu i inne podobne zadania bez żadnych problemów.

Zgodność z wieloma ekranami i przeglądarkami-

Dzięki elastycznemu projektowi tego modułu e-commerce można bez wysiłku pracować na dowolnym rozmiarze ekranu, takim jak komputer stacjonarny, laptop, smartfon lub tablet bez pogorszenia jakości i funkcji usługi. Co więcej, działa nieprzerwanie w każdej przeglądarce bez żadnych problemów z wydajnością.

To idealny czas na odwiedzenie naszego sklepu e-commerce, knowband i kup ten moduł kasowy PrestaShop, aby poprawić sprzedaż produktów i współczynniki konwersji. Na pewno uwielbiasz tę wtyczkę ze względu na jej wspaniałe cechy oraz najbardziej przystępną cenę. Po prostu wykorzystaj jego funkcje i na pewno będziesz mistrzem w zakresie sprzedaży e-commerce.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *