Jak rozpocząć logowanie na Twitterze PrestaShop w sklepie PrestaShop?

how-to-start-a-prestashop-twitter-login-on-your-prestashop-store | KnowBand

Media społecznościowe zyskały tak dużą popularność w dzisiejszych czasach, że wyobrażanie sobie życia nie jest możliwe dla użytkowników. W rzeczywistości istnieje kilka zastosowań platform mediów społecznościowych, które ujawniły produkt usługowy na rynku. Od Facebook, Google Plus, Pinterest to Twitterwszystko w dzisiejszych czasach jest społeczne. Od Social media marketing, reklama w mediach społecznościowych, logowanie społeczna(facebook login, twitter login, google plus login), wszystko jest częścią tej ogromnej platformy. Dodatkowy urok dla platform mediów społecznościowych dodano, gdy webmasterzy opracowali sposób wykorzystywania informacji użytkownika na portalach społecznościowych do wykorzystania przy rejestracji konta użytkownika. Mówię o funkcji logowania społecznościowego na stronach internetowych.

Wykorzystanie danych z mediów społecznościowych do zarejestrowania klienta na stronach e-commerce

Logowanie społecznościowe to sposób na zarejestrowanie użytkownika na dowolnej stronie internetowej za pomocą jednego kliknięcia, korzystając z informacji zapisanych na koncie społecznościowym. Funkcja ta chroni użytkowników przed obciążeniem długich formularzy rejestracyjnych konta. W ten sposób poprawia ogólną wygodę użytkownika. Zwłaszcza w przypadku witryn eCommerce logowanie społecznościowe staje się bardzo ważną funkcją, jeśli chodzi o zapewnienie bezproblemowy proces realizacji transakcji. PrestaShop jest jedną z najczęściej wykorzystywanych platform eCommerce, którą można wprowadzić do tej funkcji logowania społecznościowego. Napisałem również podobny artykuł, który wyjaśnia jak zdobyć PrestaShop Facebook login w Twojej witrynie. W tym artykule posunąłem się naprzód do niezmiernie wykorzystywanej strony mediów społecznościowych – Twittera.

Zobaczmy więc, jak zaimplementować w witrynie Twitter PrestaShop i przekonwertować użytkowników za pomocą tej bardzo aktywnej strony społecznościowej.

Jak się dostać PrestaShop Twitter login do swojej witryny PrestaShop?

Możesz zaimplementować logowanie do Twittera PrestaShop na swojej stronie eCommerce, po prostu instalując moduł logowania na Twitterze. Jednak zawsze zaleca się inwestowanie w moduł poprzez sprawdzenie wszystkich jego aspektów. Na przykład, czy chcesz zainwestować w osobny moduł logowania do Twittera, jeśli możesz uzyskać kompleksowy moduł społecznościowy dla tej samej inwestycji?

Biorąc pod uwagę to, jestem tutaj przy użyciu Moduł socjalny PrestaShop Social, który może być również używany moduł PrestaShop na Twitterze. Moduł społecznościowy PrestaShop oferuje opcję włączenia więcej niż 12 opcji logowania społecznego, takich jak logowanie na Facebooku, logowanie DropBox, logowanie do systemu PayPal, logowanie na Twitterze i wiele innych.

Musisz wykonać następujące kroki, aby zaimplementować logowanie do witryny PrestaShop na swojej stronie internetowej:

Krok 1: Pobierz moduł społecznościowy PrestaShop i zainstaluj go na swojej stronie PrestaShop.

Krok 2: Po zainstalowaniu modułu logowania do społeczności przejdź do panelu konfiguracji modułu, klikając "Konfigurowanie“.

1.1

Krok 3: Teraz otworzy stronę konfiguracji modułu. Jeśli moduł nie jest jeszcze aktywowany, włącz moduł, obracając przycisk przełącznika jako "ON".

1.2

Krok 4: Moduł składa się z opcji ustawień dla innych opcji logowania społecznościowego 13. Ale jesteśmy zainteresowani loginem na Twitterze tutaj. Kliknij więc ustawienia Twitter teraz.

2.1

Krok 5: Na następnym ekranie znajdziesz następujący interfejs. Musisz podać poprawne dane tutaj, aby włączyć logowanie do PrestaShop na Twitterze.

2.2

Najpierw włącz logowanie na Twitterze, klikając przycisk przełączania. Potem będziesz potrzebować swojego Klucz API Twitter i Tajny klucz Twitter API. To wszystko, twoja strona jest już gotowa do otrzymywania danych logowania społecznościowego za pośrednictwem Twittera.

Jak zdobyć klucz API Twitter i tajny klucz Twitter API?

Podczas konfigurowania logowania na Twitterze za pomocą dowolnego modułu PrestaShop, użytkownik zostanie poproszony o wpisanie klucza API Twitter i tajnego klucza Twitter API. Możesz uzyskać te dwa szczegóły bardzo łatwo ze swojego konta na Twitterze. Możesz wykonać następujące kroki:

  • Jeśli korzystasz z Social Loginizera Knowband-PrestaShop, możesz przejść do strony Twitter, klikając link widoczny na obrazku poniżej. W przeciwnym razie możesz odwiedzić ten link bezpośrednio:

https://dev.twitter.com/apps

twitter1

  • W następnym kroku Zarządzanie aplikacjami na Twitterze, Kliknij na Utwórz nową aplikację jak pokazano na poniższym obrazku:

twitter2

  • W następnym kroku zostaniesz poproszony o wypełnienie formularza w celu utworzenia aplikacji. Wypełnij, szczegóły zgodnie z instrukcją na obrazku poniżej:

Po wypełnieniu formularza kliknij Stwórz swoją aplikację na Twitterze przycisk, po zaakceptowaniu warunków.

twitter3

Proszę zanotować:

  • Jeśli w witrynie masz włączony SEO URL, użyj poniższego adresu URL wywołania zwrotnego

https://www. yourstore .com/module/socialloginizer/twitter

  • Jeśli nie masz włączonego adresu URL SEO w swojej witrynie, użyj poniższego adresu URL wywołania zwrotnego

https://www. yourstore .com/index.php?fc=module&module=socialloginizer&controller=twitter

  • W następnym kroku przejdź do Tokeny kluczy i dostępu patka. Klucz API i tajny interfejs API znajdziesz tutaj, jak pokazano na poniższym obrazku:

Skopiuj oba szczegóły.

twitter4

  • Teraz wklej skopiowane szczegóły w odpowiednich polach w zakładce Ustawienia na Twitterze modułu. Kliknij przycisk Zapisz i jesteś gotowy do zaakceptowania logowania do witryny PrestaShop na Twitterze w swoim sklepie.

twitter5

Jest to jedno z najłatwiejszych i najbardziej przyjaznych dla kieszeni metod implementacji logowania do witryny PrestaShop na Twitterze w witrynie eCommerce. Jeśli chcesz wdrożyć jeszcze więcej opcji logowania społecznościowego, takich jak logowanie do Facebooka PrestaShop i logowanie do Google PrestaShop, moduł Social loginizer będzie dla Ciebie świetny i ekonomiczny.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *