Jak możesz zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów w swoim sklepie PrestaShop?

How Can You Boost Sales And Customer engagement on your PrestaShop store | KnowBand

Sprzedaż jest popularnym słowem dla większości działań biznesowych na całym świecie, ale jest równie trudna do osiągnięcia ze względu na dużą konkurencję biznesową. Ważne jest, aby chwyć wyższą sprzedaż i konwersje w sklepie internetowym, aby pozostać niezłomnym w segmencie biznesowym. Przegrana sprzedaż jest podobna do utraty klientów i szans biznesowych dla twojego sklepu eCommerce.

Może to być naprawdę wyniszczające dla długoterminowego rozwoju firmy i planów ekspansji twojego sklepu internetowego opartego na platformach takich jak Magento, WooCommerce, PrestaShop, Shopify, OpenCart i innych takich platformach eCommerce. Będąc właścicielem sklepu PrestaShop, stawiam pewne wskazówki, które mogą pomóc w zaangażowaniu klienta, współczynniki przeliczeniowe i zwiększanie sprzedaży na twoim Sklep PrestaShop.

Skutecznie wyświetlaj aktualne oferty i oferty handlowe na swojej stronie głównej

[Caption id = "attachment_2347" align = "aligncenter" width = "642"]Jak zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów w sklepie PrestaShop 2 | KnowBand Oferty handlowe i oferty na stronie głównej przyciągają natychmiastową uwagę klienta. [/ Caption]

Co to jest oferta handlowa lub umowa, jeśli nie może przyciągnąć natychmiastowej uwagi klienta? Może to być możliwe tylko wtedy, gdy oferty lub oferty zakupów są widoczne na głównej stronie witryny. Istnieją różne eCommerce PrestaShop Addons lubić Deal Manager, Punkty lojalnościowe i inne, które mogą zapewnić klientom skuteczny sposób angażowania się w sklep PrestaShop. Możesz również użyć wyskakujących reklam, aby poinformować odwiedzających witrynę o najnowszych ofertach handlowych i umowach w swoim sklepie PrestaShop. To z kolei pomoże w optymalizacji sprzedaży produktów i konwersji dla Twojego sklepu PrestaShop.

Twórz zainteresowanie i ciekawość swoich produktów za pomocą filmów wideo

[Caption id = "attachment_2346" align = "aligncenter" width = "637"]Jak zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów w sklepie PrestaShop 3 | KnowBand Skorzystaj z filmów o produktach, aby przyciągnąć natychmiastową uwagę klientów i ich sprzedaż. [/ Caption]

Filmy wideo są interesującym sposobem na natychmiastowe przyciągnięcie uwagi docelowych klientów. Są znacznie bardziej informacyjne i atrakcyjne niż informacje tekstowe. Każdy użytkownik odwiedzający stronę wolałby oglądać film w formacie 2-3, zamiast czytać tekst słów 200-300, aby uzyskać prawidłowy wgląd w polecany produkt. Jeśli nie masz żadnych interesujących filmów w swoim sklepie PrestaShop, możesz dodać niesamowite Wideo produktu PrestaShop za pomocą Rozszerzenie eCommerce. Pomoże to w osiągnięciu natychmiastowej uwagi klienta wymaganej w przypadku wyższych współczynników konwersji i sprzedaży produktów.

Zachęć użytkowników do dzielenia się swoimi opiniami i opiniami na temat twoich produktów-

[Caption id = "attachment_2345" align = "aligncenter" width = "637"]Jak zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów w sklepie PrestaShop 4 | KnowBand Recenzje zachęcają użytkowników do szybkiego zakupu produktu online. [/ Caption]

Kupujący online mają zwyczaj sprawdzania recenzji produktów przed faktycznym zakupem produktu końcowego. Jeśli chcesz poprawić sprzedaż i wydajność swojego sklepu PrestaShop, ważne jest, aby zachęcić odwiedzających witrynę do szybka recenzja produktu. Istnieje PrestaShop Addon, taki jak Review Booster, który może pomóc w zwiększeniu liczby recenzji za pomocą różnych schematów i ofert. Oprócz opinii musisz zachęcać klientów do dzielenia się opiniami o produktach, osobistymi doświadczeniami, ocenami produktów użytkowników i innymi takimi komponentami, aby zoptymalizować sprzedaż produktów i konwersje.

Oferuj łatwą dostępność produktu poprzez filtry, wyszukiwarkę i kategorie produktów-

Jednym z głównych wyzwań stojących przed różnymi kupującymi w Internecie jest wyszukiwanie produktu w sklepie eCommerce. Gdy kupujący nie są w stanie uzyskać wymaganych produktów w sklepie internetowym, po prostu opuszczą tę konkretną witrynę i zaczną szukać innej alternatywy. Zainstaluj dowolne rozszerzenie PrestaShop jak Automatyczne wyszukiwanie sugeruje które mogą pomóc w uproszczeniu wyszukiwania w Twojej witrynie w celu uzyskania szybkiej dostępności produktu. Potrzebujesz skutecznych filtrów w swojej witrynie, które mogą pomóc w zaawansowanym wyszukiwaniu pożądanych produktów. Co więcej, musisz ulepszyć projektowanie i organizację swoich kategorii i podkategorii za pomocą Narzędzie do testowania A / B i rozszerzenie mapy termicznej dla Twojego sklepu PrestaShop.

Zacznij wykorzystywać moc mediów społecznościowych

[Caption id = "attachment_2349" align = "aligncenter" width = "643"]Jak zwiększyć sprzedaż i zaangażowanie klientów w sklepie PrestaShop 5 | KnowBand Media społecznościowe mogą pomóc w zwiększeniu zaangażowania klientów i sprzedaży w sklepie internetowym. [/ Caption]

Media społecznościowe są ważne dla rozwoju, ekspansji i promocji Twojego biznesu dla globalnej bazy klientów. Istnieje wiele serwisów społecznościowych takich jak Facebook, Twitter, Google+ i inne, które mogą pomóc w dostarczeniu wiadomości biznesowych do dużej liczby odbiorców na całym świecie w celu zwiększenia szans sprzedaży produktów. Zintegruj usługę logowania społecznościowego z witryną PrestaShop za pomocą rozszerzenia społecznościowego, aby uniknąć opóźnień w procesie logowania i rejestracji klientów. Logowania społecznościowe pomogą w zakupie produktu online, ponieważ klienci nie muszą tworzyć nowego oddzielnego konta, aby dokonać końcowego zakupu. Pomoże to również w optymalizacji zaangażowania klienta, doświadczenia użytkownika i sprzedaży produktów w witrynie e-commerce. Nadszedł czas, aby wykorzystać prawdziwy potencjał mediów społecznościowych dla ogólnego rozwoju Twojej firmy.

Włącz nowe funkcjonalności do swojego sklepu PrestaShop

Jeśli zastanawiasz się nad poprawą wydajności Twojego sklepu PrestaShop, nadszedł czas, aby dołączyć do niego nowe funkcjonalności. Prostym sposobem na rozpoczęcie w tym kierunku jest zainstalowanie nowych dodatków PrestaShop takich jak PrestaShop Jedna strona kasy, Rozszerzenie rynku PrestaShop, Opuszczony koszyk PrestaShop wtyczka i inne, które mogą pomóc w upraszczaniu różnych najważniejszych zadań. Nadszedł więc czas, aby objąć nowe funkcje i funkcje, aby stawić czoła silnej konkurencji w branży eCommerce.

Końcowe przemyślenia

Nie pozwól, aby Twoi rywale w sklepie spożywali Twój udział w kursach wymiany, sprzedaży produktów i ruchu w witrynie z powodu imponującego sklepu PrestaShop. Trzeba postępować zgodnie z tymi fajnymi wskazówkami, które mogą pomóc w osiągnięciu wyższej sprzedaży produktów i zaangażowania klientów w sklepie eCommerce. Nie ignoruj ​​tych punktów i podejmuj wymagane kroki, aby uzyskać optymalną wydajność swojego sklepu PrestaShop.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *