Aspekty, które sprawiają, że FB Wall Post to must-have dla sklepów eCommerce

Prestashop FB wall post module

Duża liczba osób korzystających z platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram, skłoniła właścicieli e-commerce do przeniesienia swoich obaw do bardzo ważnego aspektu marketingu w mediach społecznościowych. Sprzedawca musi informować swoich klientów o produktach, ofertach i różnych zniżkach. Klienci chętniej sprawdzają rabaty oferowane przez sklep, jeśli są prezentowane w intrygujący sposób. Ponadto jednym z lepszych sposobów dostarczania klientowi informacji o produkcie jest umieszczenie go na ścianie FB.

Według sondażu przeprowadzonego przez Huffington Post, "średnio więcej osób kontaktowało się z ich treścią za pośrednictwem Facebooka, niż sama aplikacja". Zachęca więc właścicieli sklepów do promowania swojego produktu na Facebooku.

Dlatego Moduł słupów ściennych Prestashop FB umożliwia właścicielom witryn Prestashop promowanie swoich produktów na Facebooku za pośrednictwem poczty ściennej.

Jeśli korzystasz z witryny Prestashop i masz wrażenie, że Twój produkt nie dociera do grupy docelowej, to ten moduł może ci pomóc. Wypróbuj moduł i zobacz wzrost sprzedaży.

Post posterowy FB może zwiększyć sprzedaż w następujący sposób:

Przechowuj widoczność

Marketing mediów społecznościowych

Moduł udostępniania Facebook Prestashop pomaga w generowaniu automatycznego postu na Facebooku. Pomoże Ci to promować swój sklep na Facebooku. Ponieważ popularność Facebooka jest dość duża wśród ludzi, łatwiej jest promować produkt za pomocą tej platformy. Więcej osób może odwiedzić sklep, jeśli mają tendencję do oglądania go za pomocą interaktywnej platformy. Post posterowy FB umożliwia rozłożenie słów o swoim sklepie, dostępnych ofertach i ciągłej sprzedaży. Jest to znacznie lepsze podejście niż tradycyjny marketing. Możesz publikować zdjęcia produktów, kategorie, marki oraz kupony rabatowe oferowane przez sklep. Stwarza to ciekawość wśród użytkowników i zapewnia lepszą widoczność sklepu internetowego.

Zwiększ zaangażowanie klientów

Zaangażowanie klienta

Moduł umożliwia klientom sprawdzenie produktów, ofert i zniżek sklepu eCommerce bez konieczności odwiedzania sklepu. Łatwość uzyskiwania informacji za pośrednictwem posta w mediach społecznościowych sprawia, że ​​sklepy internetowe są bardziej dostępne, aby przyciągnąć uwagę klientów i przyciągnąć ich uwagę do sklepu internetowego. W związku z tym stanowi lepszą alternatywę dla sprawdzenia samego sklepu internetowego. Co więcej, słupek ścienny zapewnia klientom opcję zakupu, dzięki czemu oszczędza im dużo czasu. Moduł angażuje klienta, oferując mu wszystkie informacje, nie pozwalając im odejść z platformy mediów społecznościowych, jest to jedna z głównych zalet korzystania z postu ściennego Facebooka w celu promowania sklepu internetowego bez wprowadzania klientów z ich strefy komfortu.

Kieruj na właściwą publiczność

Odpowiednia publiczność

Wtyczka do postu FB umożliwia generowanie zarówno automatycznego, jak i ręcznego słupka ściennego. Dlatego sprzedawca może promować swoje produkty na Facebooku, w zależności od ruchu w sieci w określonym czasie. Sprzedawca może generować automatyczne posty, aby informować nowych odwiedzających o sklepie i ofertach. Ręczny wpis może być generowany, gdy sprzedawca ruch potencjalnego nabywcy jest maksymalny, zapewniając w ten sposób zaangażowanie dla użytkowników w oparciu o ich preferencje. Co więcej, łatwiej jest zidentyfikować zachowania zakupowe klientów na Facebooku. Możesz łatwo zidentyfikować produkty, które uznają za interesujące, śledząc ich upodobania i udostępnianie. Dlatego jest to łatwy sposób celuj do właściwych odbiorców.

Łatwa synchronizacja

Łatwa synchronizacja

Moduł zapewnia sprzedającemu zaletę łatwej synchronizacji między słupkiem ściennym a faktycznym sklepem internetowym. Pomaga on sklepowi internetowemu automatycznie zsynchronizować pocztę ze ścianą FB bez konieczności dodatkowego oglądania słupka ściennego FB osobno. Sprzedawca może zamieścić na Facebooku wszystkie produkty, oferty i niską liczbę magazynów za pośrednictwem postu na ścianie. Łatwa synchronizacja sprawia, że ​​jest dość wydajny. W przypadku, gdy jakikolwiek klient jest skłonny skorzystać z oferty, niż może być łatwo przekierować do sklepu internetowego z samej poczty. Klienci mogą przeglądać wszystkie funkcje sklepu internetowego za pomocą postu ściennego za pomocą kilku prostych kliknięć. Ta funkcja pomaga sklepom internetowym w zapewnieniu łatwego i prostego podejścia do dotarcia do maksymalnie potencjalnych nabywców bez zwiększania wysiłków.

Funkcje dodatkowe

Funkcje dodatkowe

Moduł jest kompatybilny z wieloma językami i obsługuje więcej niż języki 14. Pomaga sprzedającemu promować markę lub produkty osobom o różnym pochodzeniu etnicznym. W związku z tym większa liczba odbiorców może zostać objęta przez sklepy internetowe w celu dokonania sprzedaży. Pomaga to również klientom lepiej powiązać się ze stroną internetową. Wtyczki Prestashop i jest łatwy w użyciu i konfiguracji.

Social Sharing

Potęga mediów społecznościowych jest nieokreślona. Może przekształcić ludzi w celebrytów i produkty w trend. Dlatego jedną z głównych zalet korzystania z modułu jest uzyskanie większego zasięgu. Większość ludzi lubi jeden lub więcej produktów w sklepie internetowym za pośrednictwem postu na ścianie. W takim przypadku, jeśli widz pomyśli, że produkt jest wart wspomnienia jednego z ich znanych, może udostępnić im wpis. W ten sposób powstaje łańcuch promocji, który ostatecznie prowadzi do lepszej promocji produktu w sklepie internetowym. Większy zasięg produktów zwiększył szanse na sprzedaż. Jest to zdecydowanie jeden ze sposobów na ułatwienie marketingu odsyłającego i rozpowszechnianie ustnych wiadomości.

Final Say

Aby informować klientów o produktach i ofertach, sprzedający muszą przestrzegać instrukcji trendy w mediach społecznościowych, które mogą zmienić e-commerce. Pomaga klientom uzyskać informacje o produktach, a także zwiększyć sprzedaż swoich produktów.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *