Aplikacje mobilne eCommerce: tylko moda lub nieunikniona tendencja?

eCommerce Mobile Apps: Just a Fad or an unavoidable Trend?

Wraz z ogromnym wzrostem liczby użytkowników mobilnych stało się nieuniknione, że sprzedawcy internetowi muszą uaktualnić swoje firmy do urządzeń mobilnych. Jest to jeden z czynników, jeśli zostanie zignorowany, może prowadzić do bardzo dużych strat. Wymagało to wcześniej dużego wysiłku i czasu właścicieli sklepów. Stukanie w bazę klientów, którzy używają urządzeń mobilnych do celów handlowych, było dość trudne dla właścicieli sklepów jakiś czas temu.

Aby upewnić się, że właściciele witryny Prestashop są dobrze połączeni ze swoimi klientami, Knowband wymyślił Moduł Prestashop Mobile App Builder. Ten moduł pomaga właścicielom witryn Prestashop w tworzeniu aplikacji mobilnej dla ich działalności przy minimalnym wysiłku i błyskawicznie.

Jeśli jesteś właścicielem witryny Prestashop i masz problemy z nawiązaniem połączenia z klientami, ta wtyczka może zmienić cały scenariusz. Pomoże Ci to rozwinąć firmę i pozwoli Ci stworzyć atrakcyjną platformę dla wszystkich Twoich klientów.

Omówmy niektóre z istotnych funkcji Prestashop Mobile App Builder.

Zwiększony ruch

zwiększony ruch

Według sondażu przeprowadzonego przez Statista, "Pobrano około 150 miliardów aplikacji w 2016". Jest oczywiste, że zachowanie kupujących w Internecie przesuwa się w stronę aplikacji mobilnych. Dlatego sprzedawcy e-commerce muszą zrozumieć, jak pilna jest sytuacja. Aplikacja mobilna to jeden z najlepszych sposobów przyciągnięcia klientów do Twojego sklepu internetowego. Ponieważ liczba użytkowników mobilnych jest większa, znacznie wzrósł ruch w sklepie internetowym. Kreator aplikacji mobilnych pomaga stworzyć atrakcyjną aplikację dla Twojej firmy. Bezbłędna aplikacja to skuteczny sposób na pozyskanie klientów, którzy robią zakupy za pomocą urządzeń przenośnych. Co więcej, atrakcyjne motywy i płynna procedura zapewniają utrzymanie klientów. Dlatego jeśli chcesz podwoić ruch w swoim sklepie, jest to z pewnością jeden ze sposobów na osiągnięcie celu.

Interaktywna platforma

platforma interaktywna

Dodatek Prestashop Mobile App Builder zapewnia interaktywną platformę dla użytkowników mobilnych. Jest wyposażony w wiele układów tematycznych, czcionek, projektów i grafiki. Wszystkie te funkcje zwiększają atrakcyjność Twojej aplikacji i ułatwiają sprzedawcom łatwe łączenie się z klientami. Funkcja wyszukiwania głosowego aplikacji mobilnej Android sprawia, że ​​aplikacja jest jeszcze bardziej hipnotyzująca. Zapewnia użytkownikowi lepszą opcję produktu.

zgodność

zgodność

Duża część użytkowników mobilnych korzysta z Androida, a wielu woli też iOS i Windows. Wtyczka Prestashop Mobile App została zaprojektowana w taki sposób, aby była kompatybilna z wieloma urządzeniami i platformami. Pomaga sprzedawcy eCommerce połączyć się z użytkownikami, niezależnie od urządzenia, z którego korzystają, lub platformy, na której działa ich urządzenie.

Łatwa synchronizacja

łatwa synchronizacja

Moduł zapewnia łatwą synchronizację pomiędzy aplikacją mobilną a sklepem Prestashop. Aplikacja mobilna jest przeznaczona do obsługi wszystkich typów produktów dostępnych w sklepie eCommerce. Konstruktor aplikacji mobilnych sprawia, że ​​produkty są łatwo dostępne dla klientów. Oprócz płynnej transakcji aplikacja obsługuje wszystkie rodzaje metod płatności i wysyłki. Dzięki temu zapewniasz swoim klientom wiele opcji i zapewniasz najlepsze wrażenia podczas zakupów.

Dodatkowe funkcje

dodatkowe funkcjeModuł Prestashop Mobile App Builder wyposażony jest w szereg dodatkowych funkcji. Umożliwia klientowi przeglądanie wszystkich produktów od określonego sprzedawcy. Umożliwia nawet klientom przeglądanie i pisanie recenzji produktów. Przegląd produktów i oceny mogą im w dużym stopniu pomóc w określeniu doświadczeń klienta z produktem. Wyświetlacz aplikacji gotowy do użycia siatkówki pozwala odwiedzającym przyjrzeć się obrazom produktów, pomagając w ten sposób w dokonaniu zakupu.

Funkcja logowania społecznego ułatwia klientom zarejestrowanie się w aplikacji mobilnej. Aplikacja Prestashop Mobile App Builder firmy Knowband jest kompatybilna z wieloma opcjami logowania w mediach społecznościowych, w tym Facebook i Google+. W ten sposób zapewnia klientowi łatwe logowanie i korzystanie z zakupów.

Korzyści techniczne

Wtyczka do aplikacji Mobile App Builder jest łatwa do uruchomienia, zrozumienia i użytkowania. Nie wymaga dużej wiedzy technicznej, aby właściciele sklepów mogli samodzielnie uruchamiać aplikację mobilną. Zespół Knowband ułatwił właścicielom Prestashop posiadanie aplikacji mobilnej. Wszystko, co musisz zrobić, to kupić moduł Mobile App Builder i włączyć go w swoim sklepie Prestashop. Następnie przekaż zespołowi programistycznemu kilka podstawowych informacji o układzie projektowym aplikacji mobilnej.

Zespół programistyczny dostosuje sklep mobilny do twoich potrzeb. Pakiet aplikacji zostanie Ci udostępniony, a Ty jesteś gotowy do wydania aplikacji mobilnej w Google Play Store.

Przez ciebie

Trend marketingu internetowego zmienia się każdego dnia, a aplikacje mobilne to zdecydowanie lepsze sposoby na pozostanie w kontakcie z klientami. W związku z tym sprzedawcy muszą pozostawać w zgodzie z podstawowymi Rozważanie mCommerce w celu optymalizacji ich wzrostu.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *