5 Zamknij wyskakujące okienka, które mogą zwabić odwiedzających z powrotem do sklepu

Exit Popup

Czas pobytu klientów w sklepie internetowym zależy od kilku czynników. Niektóre z nich obejmują lepszy interfejs, jakość produktu, oferty i rabaty. Równowaga między tymi czynnikami musi zostać utrzymana, aby klient uznał sklep za interesujący i produkty warte zakupu. Ponieważ różne sklepy e-commerce oferują te same produkty i oferty, dostawcom internetowym trudno jest nadążyć za konkurencją.

Jeśli właściciele sklepów eCommerce oferują kuszące oferty za pomocą kreatywnych środków, klienci mogą ponownie zaangażować ich w sklepie internetowym. Wtedy pojawia się rola wyskakującego okienka wyjścia. Te wyskakujące okienka wyskakujące mogą być prezentowane klientom, gdy opuszczą witrynę i mogą zwrócić uwagę na produkty oferowane przez sklep eCommerce.

Omówmy niektóre z pop-upów wyjściowych, które mogą ponownie zwiększyć zaangażowanie w Twój sklep internetowy.

Pojawia się pośpieszność

pilne-popup

Jest ludzką skłonnością do zwlekania. Zdolność do podejmowania decyzji natychmiast jest rzadkim widokiem. Klienci również mają tendencję do opóźniania idei wprowadzania identyfikatorów e-mail do ofert. W związku z tym, aby zaangażowanie klienta bardziej naturalne, dodawanie pilności odgrywa rolę. Kiedy klientowi oferowane są pewne rabaty z terminem lub terminem ważności oferty, zachęca ona do zapoznania się z ofertą, a nawet skorzystania z niej. To okno dialogowe wyjścia pilności ostatecznie przekierowuje klienta z powrotem do Twojego sklepu.

Zakręć i wygraj pop-up

screenshot-from-2017-09-26-120153

Jednym z najlepszych sposobów na zapewnienie klientom oferty jest przyjęcie kreatywnych środków. Interaktywny projekt i sposób prezentacji musi przyciągnąć uwagę klienta. A zatem, Prestashop Spin and Win moduł pomaga właścicielom sklepów eCommerce oferować przyciągające wzrok wyskakujące okienko wyjściowe. To okienko wyjściowe wyświetla wszystkie oferty i rabaty dla klienta w zabawny i zabawny sposób. Wyskakujące menu Spin and Win pozwala klientom korzystać z różnych ofert, obracając czas i otrzymując oferty. Wyskakujące okienko wyjściowe zapewnia nawet porządny wygląd sklepu internetowego.

Pojawia się ankieta

ankieta-popup

Co może być lepszego dla klientów, aby uzyskać natychmiastowe zniżki, odpowiadając na kilka losowych pytań? Klienci mogą zostać poproszeni o udzielenie odpowiedzi na kilka losowych pytań, a na koniec dostarczają im oferty. Naturalna tendencja uczestniczenia w konkursie i wygrywania czegoś odwraca ich uwagę od sklepu. Co więcej, klient chętnie skorzysta z oferty, po tym jak uznał ją za sprawiedliwą i kwadratową. To wyskakujące okienko wyjściowe ankiety utrzymuje entuzjazm klientów, a także okazuje się skutecznym sposobem generowania przychodów i zwiększania liczby konwersji.

Kupony pojawiają się

kupony-pop-up

Sprzedającym bardzo trudno jest przyciągnąć uwagę swoich klientów za pomocą konwencjonalnych środków. Sprzedawcy muszą więc wymyślić różne pomysły. Nadanie darmowego kodu kuponu, który można zastosować przy następnym zakupie, zwiększa klienta, aby wejść do sklepu i skorzystać z oferty. Kupony mogą być dostarczane z kodem, który nie wymaga żadnej subskrypcji do zrealizowania. Zmusza klienta do ponownego wejścia do sklepu, użycia tego kuponu i dokonania zakupu. Wyskakujące okno z kuponami okazuje się lepszym sposobem na skorzystanie z oferty, ponieważ klient może bezpośrednio skorzystać z oferty.

Pojawia się Freebie

freebie-pop-up

Najlepszym pomysłem, aby zachęcić klientów do ponownego wejścia do sklepu internetowego, jest udostępnienie im gratisy. Sprzedający może wygenerować wyskakujące okienko z informacją o darmowym wyjściu, które poprosiłoby klienta o dokonanie zakupu na jednym z przedmiotów i otrzymanie darmowego produktu. W ten sposób to popup wywołania zwiększy zaangażowanie klienta w stronę, zmuszając go do wejścia i dokonania zakupu na swoich ulubionych produktach. Jedna z najbardziej skutecznych metod poprawy współczynników konwersji.

Do Ciebie

Klient stał się inteligentny i zawsze szuka lepszych możliwości. Aby zdobyć więcej klientów, właściciele sklepów internetowych muszą skupić się na lepszym zaangażowaniu i zadowoleniu klientów. W związku z tym użycie kreacyjnych wyskakujących okienek spowoduje, że Twoi klienci zostaną przyciągnięci z powrotem do Twojego sklepu internetowego, a jednocześnie skorzystają z oferowanych przez Ciebie ofert. Idea prezentacji popup wyjścia może zdecydowanie zoptymalizować sprzedaż do pewnej wysokości.

W większości przypadków, jeśli klienci mają tendencję do opuszczania sklepu, jeśli nie znajdują istotnych powodów do zatrzymania się. To naturalna ludzka skłonność do szukania lepszych opcji. Nawet pojedyncza strata w konwersji ma bezpośredni wpływ na sprzedaż sklepu i powoduje spadek całkowitych dochodów. Tak więc w takim przypadku staje się trudnym problemem dla sprzedających, aby zwabić odwiedzających. Jeżeli sprzedawca podejmie odpowiednie kroki i kroki, może nie stracić klientów i skłonić klientów do ponownego skierowania ich do sklepu.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Prestashop Spin & Win

Link modułu:https://www.knowband.com/prestashop-spin-and-win

Link do Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=BaZusEsKl2M

Link do instrukcji obsługi:?https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-spin-win-module/

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *