5 Ways Facebook Album może Ci pomóc

facebook-wall-post

Jako koncepcja Marketing na Facebooku rośnie, a właściciele sklepów chcą rozwijać swoją działalność. W związku z tym aktualizacja opisu produktu za pomocą opisu zdjęcia zwiększy sprzedaż produktu. Według ankiety "46% klientów kupiłoby produkt po otrzymaniu pomocy wizualnej od sprzedawcy". W związku z tym znaczną kwestią jest dla sprzedawcy dołączenie jakiejś graficznej lub wizualnej treści produktu.

Badanie pokazuje, że klienci wolą produkty z obrazami nad produktem bez obrazów. Pomaga klientowi w podjęciu decyzji o zakupie produktu, ostatecznie zwiększając sprzedaż. Co więcej, różne platformy mediów społecznościowych są jednym z miejsc, w których można zwiększyć widoczność swoich produktów i informować o nich potencjalnych klientów. Ponieważ klienci mają teraz opcję dostępu do produktów za pośrednictwem Facebooka, dołączenie do sklepu zdjęć ze zdjęciami może zapewnić klientom lepszy wgląd w produkty.

Jeśli jesteś właścicielem witryny Prestashop i chcesz zwiększyć popularność swojego produktu na Facebooku, Knowband oferuje łatwy sposób na zrobienie tego. The Moduł albumu Prestashop Facebook jest to z pewnością rzecz, która może lepiej wyglądać w Twoim sklepie na Facebooku i zapewniać lepszy ruch i lepszą sprzedaż Twoich produktów.

Omówmy, w jaki sposób ta wtyczka może usprawnić taktykę marketingu społecznościowego.

Lepszy zasięg

lepszy zasięg

Moduł umożliwia właścicielowi sklepu dotarcie do większej liczby osób. Ponieważ większość kupujących online jest aktywnych na Facebooku, moduł może pomóc Ci w bezproblemowym promowaniu swojego sklepu internetowego. Albumy ze zdjęciami pomagają zwiększyć popularność strony FB Twojego sklepu i zdobyć lepszą bazę klientów. Jednocześnie zapewnia lepszą widoczność produktów. Szanse na konwersje są lepsze dzięki graficznej pomocy, a nie żmudnemu opisowi i długiej treści.

Łatwe podejście

Łatwe stosowanie

Moduł umożliwia sprzedawcy automatyczną synchronizację zdjęć produktu z albumem FB. W ten sposób upewniając się, że opis produktu jest dobrze odbierany klientom bez dodatkowego wysiłku. Oszczędza wiele wysiłku i czasu sprzedawcy. Co więcej, gdy zdjęcia są dołączone do albumu ze zdjęciami sklepu, są dostępne dla klientów. Dlatego właściciele sklepów zaczynają promować swoją ofertę na platformie mediów społecznościowych przy minimalnym wysiłku i czasie.

Więcej konwersji

Więcej konwersji

Załączenie zdjęć poprawia współczynnik konwersji. Więcej klientów ma tendencję do kupowania produktu, w którym mogą wirtualnie poczuć produkt, a dołączenie zdjęcia spełnia cel. Istnieje około 27% więcej współczynników konwersji w przypadku produktów, które zostały dostarczone ze zdjęciami. Stąd jeden z ważnych czynników dla właściciela sklepu jest spełniony poprzez dołączanie zdjęć. Moduł umożliwia sprzedawcy dołączenie dowolnej liczby zdjęć. Gdy produkty będą w stanie przyciągnąć większą liczbę odbiorców, szanse na konwersje wzrosną automatycznie.

Podziel się z innymi

Social Sharing

Jedną z najlepszych zalet udostępniania obrazu produktu na portalu społecznościowym jest to, że pomaga on w rozpowszechnianiu informacji szeptanych. Większość osób, które lubią Twój produkt, może podzielić się nim z rodziną i przyjaciółmi. Badanie ujawnia, że ​​ponad 56% osób ma tendencję do kupowania produktu po tym, jak ktoś go polubił i przejrzenia go. W ten sposób pomaga zwiększyć szanse dla sprzedawców. Funkcja udostępniania społecznościowego ułatwia sprzedawcom promowanie swoich produktów, ponieważ większość czasu klienci robią to za nich.

Interaktywny

interaktywny

Funkcja dodawania zdjęć czyni ją dość interaktywną dla klientów. Klienci mogą teraz lepiej łączyć się z produktami, dzięki czemu sprzedawca łatwiej sprzedaje. Co więcej, możesz teraz utrzymać zaangażowanie odbiorców nawet na platformach innych niż Twoja witryna. Ulepszony interfejs otwiera również koncepcję zakupów okiennych. Zwiększa szybkość sprzedaży w sklepie, a w rezultacie zwiększa liczbę konwersji.

Wnioski

Rynek rośnie w ogromnym tempie. Jeśli sprzedający muszą nadążyć za rynkiem, muszą nadal improwizować swoje techniki biznesowe. Podążaj za najnowsze trendy w mediach społecznościowych, aby zoptymalizować rozwój ich sklepu eCommerce.

Aby uzyskać więcej informacji na temat modułu albumu Prestashop FB odwiedź tutaj: –

Link modułu: https://www.knowband.com/prestashop-fb-album

Link do YouTube:?https://www.youtube.com/watch?v=MQ3nvttNc18

Link do instrukcji obsługi:?https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-fb-album-module/

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *