4 Ways One Page Checkout może pomóc zoptymalizować sklep eCommerce

Prestashop One Page Checkout

Jednym z głównych celów każdego właściciela sklepu jest zapewnienie klientom lepszych zakupów. Firmy eCommerce muszą zapewnić lepszą łączność z klientami w sklepie internetowym. Jednocześnie, aby uzyskać lepszy i większy ruch w sklepie internetowym, należy zapewnić nieskazitelną transakcję. Kupujący online wolą dokonywać zakupów tylko wtedy, gdy sklep internetowy oferuje proste podejście i przy minimalnym wysiłku.

Jedną z funkcji, która zwiększa komfort korzystania ze sklepu internetowego, jest jedna strona kasy. Funkcję płatności za jedną stronę można dodać do witryny Prestashop za pomocą Prestashop jednostronicowy dodatek do kasy. To samo rozszerzenie jest dostępne dla Magento, Opencart i inne platformy eCommerce. Jednostronicowe rozszerzenie transakcji umożliwia klientom dokonanie transakcji i dokonanie zakupu produktu na tej samej stronie. Kasa z jednym krokiem to jedna z najlepszych opcji zmniejszania współczynnika wyjścia na stronie kasy. Klienci są zirytowani, jeśli zostaną przekierowani do długiego procesu realizacji transakcji w celu dokończenia zakupów. W ten sposób jedna strona kasy gwarantuje, że klienci mogą dokończyć zakup poprzez wypełnienie wszystkich niezbędnych informacji na jednej stronie i zapewnia klientom łatwe podejście do sfinalizowania zakupu.

Omówmy kilka sposobów, w jaki super-strona kasy może pomóc w optymalizacji sklepów eCommerce.

1.

Prestashop Better Approch, aplikacja eCommerce

Kasa z jednym krokiem to łatwiejsze podejście do klientów w celu ukończenia transakcji. Klienci nie muszą być przekierowywani na różne strony w celu dokonania zakupu. Klienci polubią pomysł jednej strony kasy, ponieważ zmniejsza czas i wysiłek zużyty na przeładowanie stron internetowych. Jednorazowa realizacja transakcji gwarantuje nawet sprzedawcy, że jest w stanie poprawić tak bardzo potrzebne wrażenia użytkownika, zwłaszcza gdy są o krok od dokonania płatności.

2.

eCommerce Przekonywanie, Znajomość

Pomysł użycia super strony kasy jest bardziej przekonujący niż tradycyjny pomysł, w którym klienci muszą być przeskakiwani ze strony na stronę, wypełniając wszystkie szczegóły. Korzystając z modułu płatności w jednym kroku sprzedawca może pomóc klientowi w dokonaniu zakupu i ukończeniu procesu oraz zaoszczędzić trochę czasu i wysiłków. Lepsze i bardziej przekonujące podejście, które pomaga sprzedawcy w bezpośredniej interakcji z klientami i zmuszenia ich do ukończenia transakcji. Kasa z jedną stroną pomaga w zwiększaniu sprzedaży i generowaniu natychmiastowych konwersji.

3.

Usługi oszczędzania czasu, eCommerce

Ideą zakupów online jest zaoszczędzenie czasu na transakcji. O 1 w każdej transakcji 3 zostaje anulowana przez klientów ze względu na czas zużyty podczas kasie. Dlatego też sklepy muszą upewnić się, że klienci nie muszą wysyłać dużo czasu, próbując zakończyć proces transakcji. Jednoetapowa realizacja transakcji pomaga klientowi zaoszczędzić czas, podczas gdy sprzedawca może generować lepszą sprzedaż, a jednocześnie znacznie wzrasta współczynnik konwersji.

4.

Zakupy eCommerce, Natychmiastowe zakupy

Jedną z najlepszych funkcji dostarczanych przez super stronę kasy jest natychmiastowy zakup. Przeważnie zwykły klient zapisywałby niezbędne szczegóły wszystkich wybranych przez siebie metod płatności. W ten sposób sklep ma już dostęp do podstawowych informacji o koncie klienta. Tak więc, wszystko, co klient musi zrobić, to wprowadzić kod zabezpieczający i numer PIN, aby zakończyć płatność. Kasa z jednym krokiem zachęca do natychmiastowego zakupu.

Wnioski

Proces kupowania przy wielu okazjach staje się trudny dla klientów. W związku z tym sklepy internetowe muszą zawsze oferować lepsze i innowacyjne opcje, które ułatwią i ułatwią zakup klienta. Dlatego pomoc w korzystaniu z różnych modułów zapewnia łatwą realizację transakcji i nieskazitelną transakcję. Jednorazowa realizacja transakcji pomaga w ułatwieniu klientom, a jednocześnie umożliwia sprzedawcy zwiększenie sprzedaży.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Prestashop One Page Supercheckout

Link modułu:https://www.knowband.com/prestashop-one-page-supercheckout

Link do Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=1yLcXToR6-g

Link do instrukcji obsługi:?https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-one-page-supercheckout/

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *