best-extensions-for-opencart-store-to-boost-holiday-sales

Najlepsze rozszerzenia dla sklepu OpenCart, aby zwiększyć sprzedaż świąteczną

OpenCart to niewątpliwie jedna z najszybciej rozwijających się dziwacznych witryn e-commerce. Elastyczność, funkcjonalność i łatwość obsługi są świetne. Co więcej, szeroka gama dostępnych opcji dostosowywania w celu stworzenia spersonalizowanej obsługi klienta jest głównym powodem, dla którego OpenCart jest pierwszym wyborem dla większości właścicieli firm i przedsiębiorców e-commerce. Jest to platforma open source i istnieje wiele bezpłatnych i płatnych rozszerzeń dostępnych dla witryn OpenCart. Te rozszerzenia mogą zapewnić doskonałe konwersje klientów, dobre utrzymanie klientów i niesamowite wrażenia użytkownika. Za chwilę rozpocznie się ostatni kwartał roku. To najlepszy czas, aby dodać te rozszerzenia do sklepu eCommerce, co może zwiększyć ogólną sprzedaż w tym sezonie świątecznym. „Knowband” zapewnia wiele rozszerzeń, które mogą pomóc w sprzedaży wielokanałowej w poprawie jakości obsługi klienta, zwiększeniu konwersji klientów i nie tylko. Te dostępne moduły zwiększą Twoją sprzedaż w okresie świątecznym 2020. Przyjrzyjmy się szybkiemu zrozumieniu rozszerzeń, które mogą przynieść korzyści właścicielowi sklepu.

wakacyjne klimaty

W tym okresie świątecznym rozpocznij nowe usługi w swoim sklepie eCommerce

Aby zwiększyć obroty, możesz zacząć świadczyć nowe usługi w swoim sklepie eCommerce. W dzisiejszych czasach trend kupowania przeżywa boom. Każdy chce kupić lub podarować spersonalizowane rzeczy. Poniżej omówiono niektóre rozszerzenia, które możesz dodać do swojego sklepu w celu świadczenia nowych usług:

1.?Booking and Rental System:

system rezerwacji i wynajmu

Dzięki systemowi rezerwacji i wynajmu – rozszerzeniu OpenCart zainstalowanemu w sklepie eCommerce, sprzedawca online umożliwia użytkownikom online ustalanie terminu, rezerwowanie pokoi hotelowych i rezerwowanie produktów do wynajęcia na dzień lub na godzinę. W okresie świątecznym ludzie często wypożyczają kostiumy i pojazdy. Wynajem produktu może być produktywnym pomysłem zarówno ze strony sprzedawcy, jak i właściciela rynku. Za pomocą rozszerzenia systemu rezerwacji i wynajmu OpenCart firmy Knowband sprzedawca internetowy może zaoferować następujące funkcje na stronie internetowej:

 • Sprzedawca internetowy może oferować usługi rezerwacji i wynajmu
 • Pokaż lokalizację na stronach produktów do rezerwacji / wynajmu
 • Zaoferuj możliwość rezerwacji hotelu
 • Szczegóły salonu
 • Zezwalaj na ustalanie spotkań
 • Oferuj rezerwację produktów wypożyczanych codziennie / na godziny, takich jak samochody, rowery, a nawet kostiumy.

Funkcje i szczegóły produktu są dostępne w sklepie Knowband.Kliknij tutaj link, aby dowiedzieć się więcej o tym bardzo przydatnym rozszerzeniu.

2.?Product designer/customization:

dostosowanie projektanta produktu Projektant produktu / rozszerzenie dostosowywania dla sklepu OpenCart zapewnia Twoim klientom możliwość projektowania i kupowania niestandardowych produktów na Twoich stronach internetowych, takich jak koszulki, kubki, poduszki i nie tylko. Ludzie wolą produkty, które pasują do ich wyglądu i klimatu. W tym sezonie świątecznym, dlaczego nie dać im spersonalizowanego rozwiązania, za pomocą którego mogą kupować spersonalizowane produkty dla siebie i swoich bliskich? Oto dlaczego poprawiłoby to Twój sklep internetowy.

picture1-1

Możesz odwiedzić stronę produktu dla Projektant produktu / rozszerzenie dostosowywania.

3.?Multivendor Marketplace:

rynek wielu dostawców

Wtyczka Knowband OpenCart Marketplace z łatwością zmieni Twoją platformę jednego dostawcy w w pełni funkcjonujący rynek. Najważniejsze cechy wtyczki:

 • System administracyjny modułu OpenCart Multi-vendor marketplace sprawia, że ​​zarządzanie sprzedażą jest łatwe.
 • To
 • Oferuje łatwe zarządzanie produktami i kategoriami
 • Jest kompatybilny z telefonem komórkowym OpenCart

Kup IBB Therm Rozszerzenie rynku OpenCart dla wielu dostawców ze sklepu Knowband.

Lista modułów do integracji Marketplace w sklepie OpenCart:

OpenCart to zaawansowany i dziwny program do zarządzania sklepami e-commerce o otwartym kodzie źródłowym, napisany w PHP przy użyciu bazy danych MySQL i komponentów HTML. To sprawia, że ​​jest to łatwa interaktywna platforma dla handlowców i klientów. Za pomocą dostępnych rozszerzeń i modułów możesz łatwo sprzedawać na wielu rynkach, takich jak eBay, Amazon, Google Shopping, Wallmart, Etsy, Wish, Reverb, Mercadolibre itp.

Co sprawia, że ​​rozszerzenie wielokanałowe jest koniecznością?

 • Sprzedaż wielokanałowa lub sprzedaż omnichannel to procesy zapewniania konsumentom szeregu punktów sprzedaży, w których mogą kupować różne produkty.
 • Jest to idealne rozwiązanie dla firm, które nie posiadają fizycznych sklepów i działają w wirtualnym świecie jako wielorynkowe platformy internetowe.
 • Jeśli sprzedajesz swój produkt w więcej niż jednym miejscu, może to być sklep stacjonarny.

Niektóre z najlepiej sprzedających się rozszerzeń do integracji rynku przez Knowband to:

4.?Google Shopping:

zakupy w Google

Rozszerzenie Google Shopping Integrator pomaga klientom skanować, przeglądać i porównywać produkty na stronie wyszukiwarki Google. Rozszerzenie Google Shopping OpenCart umożliwia właścicielom sklepów mapowanie swoich produktów do Zakupów Google.

5.?eBay – OpenCart Integration:

Integracja z ebay-opencart

The Moduł integracji eBay OpenCart oferuje inteligentne rozwiązanie dla

6.?Walmart – OpenCart Integration:

walmart-opencart

KnowBand zapewnia rozszerzenie integracji Walmart OpenCart, aby pomóc Moduł integracji Walmart OpenCart to najprostszy sposób na połączenie sklepu OpenCart z popularnym rynkiem Walmart.

7.?Etsy Marketplace Integration:

Integracja z etsy-marketplace

Moduł integracji Etsy OpenCart zapewnia skuteczny, przyjazny dla użytkownika interfejs do zarządzania listą produktów, zapasami i zamówieniami na rynku Etsy z panelu administracyjnego.

Sears – OpenCart Integracja i Jet – OpenCart Integracja wkrótce nadejdzie w sklepie z wiedzą.

Inteligentny sposób na zapobieganie złym wizytom botów:

Mogą istnieć jakiekolwiek powody, aby zabronić złośliwemu adresowi IP lub agentowi użytkownika odwiedzania witryny eCommerce. Niewątpliwie w tym cyfrowo przekształconym świecie boty mogą być dowolnego rodzaju, dobre lub złe. Blokowanie nieistotnego ruchu pomaga chronić witrynę przed potencjalnymi zagrożeniami i złośliwym oprogramowaniem. Knowband ma dwa rozszerzenia dla Twojego sklepu, które mogą uchronić Cię przed niechcianymi odwiedzającymi.

8.?OpenCart Blocker – Block Bot/User by IP, Country or User Agent Extension

opencart-blocker-block-bot-user-by-ip-country-or-user-agent

Knowband zapewnia pełną moc blokowania niechcianego ruchu i nieistotnych użytkowników przed dostępem do informacji o witrynie. Dzięki rozszerzeniu użytkownika OpenCart Block uniemożliwiaj jak największej liczbie podejrzanych użytkowników lub botów dostęp do Twojego sklepu i kradzież danych witryny bez Twojej wiedzy. Rozszerzenie Spam Blocker zapewnia dużą wszechstronność w inteligentnym filtrowaniu podejrzanego ruchu botów w sklepie.

 • Chroń swoją witrynę przed nieautoryzowanymi użytkownikami i ich złośliwą zawartością
 • Ten wielojęzyczny moduł blokujący zwiększa szybkość i przyczynia się do ogólnego wrażenia użytkownika.
 • Moduł OpenCart Block Bot by IP pomaga obniżyć koszty obciążenia serwera i przepustowości.

Aby dowiedzieć się więcej o tym niesamowitym bot blokujący odwiedź nasz sklep Knowband.

9.?Google ReCaptcha:

google-recaptcha

Wielu spamerów próbuje przekierować ruch z Twojej witryny w dniach wzmożonej sprzedaży. Ale dzięki włączeniu Google reCaptcha do swojego sklepu możesz chronić swoją witrynę przed takimi złymi botami. Chroń swój sklep OpenCart przed spambotami, integrując rozszerzenie Google ReCaptcha do weryfikacji przez człowieka.

 • Administrator może dołączyć Google ReCaptcha na stronie logowania, stronie rejestracji, stronie kontaktu z nami i stronie zapomnienia hasła
 • Moduł Google ReCaptcha pomaga przesyłać wysokiej jakości treści do Twojej witryny, a także pomaga uniknąć fałszywych rejestracji w Twoim sklepie
 • kompatybilny z wieloma sklepami i wieloma językami

Knowband OpenCart Google reCaptcha może być świetną okazją dla Twojego sklepu eCommerce.

Usługi wysyłkowe:

10.

licznik czasu wysyłki

Dodanie w pełni funkcjonalnego licznika czasu do OpenCart może przenieść Twoją witrynę eCommerce na inny poziom. Właściciel sklepu eCommerce może określić pilność towarów i zwiększyć konwersję dzięki łatwemu w użyciu licznikowi czasu wysyłki. Szybka wysyłka lub dostawa w jeden dzień zawsze zachęca klienta do zakupów. Wyświetla licznik czasu w Twoim sklepie eCommerce.

 • Dostawa jednego lub tego samego dnia pomaga wzbudzić zaufanie klientów do szybkiej decyzji o zakupie.
 • To
 • Ten moduł Wysyłka eliminuje problem porównywania czasu dostawy tych samych towarów na różnych stronach internetowych.

Zachwyć swoich klientów tym licznikiem czasu firmy Knowband, wersja Czas wysyłki – Rozszerzenia OpenCart i skorzystaj z sezonu wakacyjnego.

11.

free-shipping-manager

Dzięki temu rozszerzeniu Free Shipping Manager firmy Knowband sprzedawcy online mogą oferować bezpłatną wysyłkę klientom online. Właściciele sklepów internetowych mogą skonfigurować zasady bezpłatnej wysyłki oraz warunki bezpłatnej wysyłki do klientów. Administrator sklepu może ustawić minimalny czas dostępny dla bezpłatnej wysyłki. Bezpłatna wysyłka zmniejsza liczbę porzuconych koszyków, a także motywuje klientów do zakupu produktów, aby osiągnąć minimalną ilość. Plik Menedżer bezpłatnej wysyłki OpenCart pozwala klientom kupować więcej w Twoim sklepie, co zwiększa sprzedaż. Aby uzyskać więcej informacji na temat Menedżera bezpłatnej wysyłki OpenCart, odwiedź sklep Knowband.

12.

licznik czasu transakcji

Wtyczka Knowband OpenCart Deal Timer umożliwia administratorowi udzielanie klientowi rabatów na specjalny okres. Możesz udzielać rabatów lub specjalnych ofert na Boże Narodzenie lub Halloween. Administrator może ustawić listę produktów, w których licznik czasu OpenCart ma być używany do udzielania rabatu. Rozszerzenie OpenCart pomaga właścicielom sklepów zwiększyć konwersję witryny. Aby dodać to rozszerzenie do swojego sklepu, możesz odwiedzić sklep Knowband i przeczytać więcej na ten temat Deal Timer.

Wnioski:

Po wybuchu epidemii COVID 19 to najlepszy czas na zarobienie pieniędzy. Te moduły mogą zwiększyć ruch w Twoim sklepie. Dostarczając nowe usługi, możesz stworzyć rynek wielu dostawców, który pozwoli wielu sprzedawcom na generowanie coraz większych przychodów. Dodaj te super inteligentne moduły do ​​swojego sklepu i zwiększ sprzedaż.

Podobne artykuły:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *