Moduł logowania do mediów społecznościowych OpenCart firmy KnowBand

opencart-social-media-login-module-by-knowband

Czy widzisz wyższy współczynnik odrzuceń na stronie rejestracji lub stronie kasy? Jeśli tak, to musisz to przeczytać. OpenCart Moduł logowania do mediów społecznościowych opracowany przez KnowBand jest specjalnie wyselekcjonowany do celów logowania społecznościowego do sklepu OpenCart. Logowanie do mediów społecznościowych, zwane również rejestracją społecznościową, umożliwia użytkownikom rejestrowanie się w witrynie innej firmy za pomocą sieci społecznościowych, takich jak Facebook, Google+, Twitter itp., W celu korzystania z ich aktualnych danych logowania, eliminując w ten sposób potrzebę tworzenia nowego konto. Ma na celu ułatwienie rejestracji i wyeliminowanie procesu ręcznej rejestracji, aby rejestracja nie zajęła ludziom zbyt dużo czasu.

Dlaczego Twój sklep wymaga logowania do mediów społecznościowych?

Obowiązkowa rejestracja konta staje się barierą w konwersja. Konsumenci są zmuszeni do wypełniania długiego formularza rejestracyjnego na stronie kasy, co przerywa proces płatności i czasami staje się dużym powodem porzucania koszyków. Ponadto zaniedbujesz pozyskiwanie informacji o klientach. Ale dzięki logowaniu społecznościowemu, które sprawiło, że proces rejestracji był szybki i szybki. Jeśli chodzi o wrażenia użytkownika i konwersje, logowanie społecznościowe odgrywa kluczową rolę w handlu elektronicznym.

Najważniejsze funkcje logowania do mediów społecznościowych OpenCart

Logowanie społecznościowe to najważniejsza cecha strony kasy dla użytkowników, którzy nie chcą tracić czasu na długi proces rejestracji. Social Login Rozszerzenie ma 14 platform mediów społecznościowych, których można użyć na stronie kasy w celu szybkiej rejestracji Najważniejsze funkcje modułu OpenCart Social Loginizer zostały omówione w tej sekcji artykułu.

top-funkcje-logowania-do-mediów-społecznościowych-opencart

Łatwy w użyciu interfejs:

Rozszerzenie Opencart Social Media Login ma łatwy i wygodny interfejs, który poprawia wrażenia odwiedzających Twoją witrynę internetową i chroni ich przed skomplikowanymi i czasochłonnymi procedurami rejestracji.

Szybka instalacja i konfiguracja:

Logowanie do mediów społecznościowych Moduł OpenCart w Twoim sklepie jest bardzo łatwy w instalacji i konfiguracji. Aby skonfigurować rozszerzenie, nie jest wymagane kodowanie ani wiedza techniczna, a wszystko można łatwo zrobić z zaplecza modułu.

Mobilny responsywny:

Każdy właściciel witryny musi sprawić, by jego witryna lub sklep internetowy był responsywny, ponieważ liczba użytkowników urządzeń mobilnych rośnie z dnia na dzień. Logowanie do mediów społecznościowych dla OpenCart jest przyjazne dla gadżetów i możesz łatwo wdrożyć rozszerzenie za pośrednictwem witryny mobilnej lub tabletu.

Zgodność z wieloma sklepami:

Rozszerzenie OpenCart do logowania do Twittera lub Google jest kompatybilne z wielosklepowymi, wielojęzycznymi i wielotematycznymi motywami i spełnia wymagania każdej firmy internetowej.

Szybka personalizacja:

Rozszerzenie OpenCart do logowania w mediach społecznościowych umożliwia administratorowi dostosowanie tytułu z poziomu interfejsu administratora pod kątem opcji logowania społecznościowego, układu, lokalizacji kolejności sortowania przycisków logowania społecznościowego i statusu. Moduł Social Login OpenCart umożliwia ustawienie wyglądu i sposobu działania opcji logowania społecznościowego poprzez wybór koloru, rozmiaru i ikony najechania kursorem.

Ustawienia ikon:

Interfejs administratora tego rozszerzenia OpenCart Social Media Login umożliwia handlowcowi internetowemu dostosowanie ikony. Typ ikony, efekt najechania kursorem, wyrównanie przycisku i kolor przycisku mogą być również ustawione przez administratora tutaj. Moduł logowania społecznościowego OpenCart umożliwia ustawienie niestandardowego koloru dla wszystkich ikon.

Statystyka i analiza:

Przeglądając statystyki, sprzedawca sklepu internetowego może również zobaczyć sukces tej wtyczki OpenCart Social Media Login. Tutaj administrator może uzyskać dostęp do numeru rejestracyjnego i numeru logowania konta za pomocą kont społecznościowych. Administrator może także uzyskać dostęp do listy zarejestrowanych klientów oraz serwisu społecznościowego, w którym się zarejestrował.

Korzyści z modułu logowania do mediów społecznościowych OpenCart

  • Zwiększa rejestrację konta i zapisy do programów lojalnościowych.
  • Zmniejsz tarcie podczas płatności, ułatwiając przywoływanie swoich danych logowania dla klientów.
  • Aby informować marketing i poprawiać wrażenia użytkownika, zbieraj bezcenne dane demograficzne.
  • Aby zwiększyć swoje promocje, natywna lojalność klientów ułatwia włączenie danych logowania społecznościowego do kont lojalnościowych klientów.

Wnioski: Zapoznaj się z wyjątkowymi funkcjami tego rozszerzenia logowania społecznościowego OpenCart, które może zwiększyć zakres społecznościowy i interakcję z klientami w witrynie eCommerce. To z pewnością każdy grosz wydany na jego zakup. Jest kompatybilny z Rozszerzenie OpenCart One Page Checkout. Na razie chwyć ten moduł OpenCart i zobacz, jak w dłuższej perspektywie zmienia się losy Twojej firmy.

Zalecane przeczytanie:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *