Jak przyciągnąć sprzedawców na OpenCart Marketplace(function (d, w, c) { (w[c] = w[c] || []).push(function() { try { w.yaCounter36618640 = new Ya.Metrika({ id:36618640, clickmap:false, trackLinks:true, accurateTrackBounce:true, ut:”noindex” }); } catch(e) { } }); var n = d.getElementsByTagName(“script”)[0], s = d.createElement(“script”), f = function () { n.parentNode.insertBefore(s, n); }; s.type = “text/javascript”; s.async = true; s.src = “https://mc.yandex.ru/metrika/watch.js”; if (w.opera == “[object Opera]”) { d.addEventListener(“DOMContentLoaded”, f, false); } else { f(); } })(document, window, “yandex_metrika_callbacks”);

How-to-get-sellers-on-OpenCart-

Przyciągnięcie sprzedawców na rynek jest trudniejsze niż założenie sklepu internetowego. Rynek wielu dostawców to najważniejsze trendy w branży eCommerce. Jeśli nie możesz się doczekać stworzenia własnego rynku, moduł OpenCart Marketplace może być rozwiązaniem, które to zrobi przekształć swoją witrynę OpenCart w rynek wielu dostawców. Rozszerzenie OpenCart Marketplace jest łatwe w konfiguracji iw kilku prostych krokach możesz założyć własny rynek podobny do eBay, Amazonka, ETSYitp., to też bez kodowania. Pozwala klientom zarejestrować się jako sprzedawca na Twoim rynku i zapewnia im platformę do sprzedaży swoich produktów.

Czy masz problemy z kontaktowaniem się ze sprzedawcami na swoim rynku OpenCart?

Rozszerzenie Marketplace sprawia, że ​​wszystko jest łatwe, ale przyciąganie sprzedawców jest onieśmielające i nadal jest zadaniem. Gdy Twoja platforma jest już gotowa, wprowadzenie sprzedawców na Twoim rynku i skłonienie ich do dodawania swoich produktów powinno być pierwszym krokiem Twojego projektu rynkowego. Możliwość przyciągnięcia dużej liczby dostawców prawdopodobnie wpłynęłaby na wyniki rynku i uczyniłaby go atrakcyjnym dla klientów. W tym artykule wyjaśniono, jak przyciągnąć sprzedawców na swój rynek online OpenCart po uruchomieniu udanego rynku eCommerce online.

1. Twórz inteligentne strategie promocji swojego rynku

Jeśli uruchomiłeś lub planujesz uruchomić rynek na stronie OpenCart, Twoim pierwszym celem powinien być marketing. Jeśli uruchomiłeś stronę internetową i nie uda Ci się złapać potencjalnego ruchu, cały proces i wysiłki pójdą na marne. Opracuj plan pozyskiwania klientów, znając grupę docelową i jej schemat zakupów.

Twórz inteligentne strategie wprowadzania na rynek na OpenCart Marketplace

 • Media społecznościowe są korzystne

Jeśli należysz do millenialsów, wiesz, jak ważne są media społecznościowe. Po uruchomieniu rynku dostawców OpenCart Multi promuj swoje produkty na wszelkie możliwe sposoby platforma mediów społecznościowych przyciągnąć potencjalnego klienta. Postaraj się stworzyć profil, który będzie łatwiejszy do znalezienia i dołączenia do odpowiednich grup. Dziel się wiedzą i przemyślanymi treściami. Nieistotne i bezużyteczne treści mogą odstraszyć Twoich klientów.

 • Zwróć uwagę na branding z reklamą

Jeśli chcesz przyciągnąć sprzedawców do swojego rynku OpenCart, musisz mieć doskonałą strategię brandingową, która pomoże im się rozwijać. Wyjaśniając swoje plany brandingowe i metody reklamowe, możesz przekonać sprzedawców do wybrania Twojego rynku jako platformy biznesowej e-commerce. Dostępnych jest wiele opcji reklamując swój rynek dotarcie do klientów, np. wyświetlanie klasycznych reklam w gazetach, czasopismach, reklamach wideo i reklamach telewizyjnych.

 • Poruszaj się po sprzedawcach za pomocą katalogów i postów na blogu

Poinformuj świat o historiach sukcesu i recenzjach sprzedawców na Twoim rynku. Przy niektórych danych marketingowych wnikliwy blog może skusić sprzedawców i zbliż je do swojego sklepu. Ponadto, indeksowane przez Google blogi mogą łatwo pomóc administratorowi w ograniczonym czasie zainteresować wielu sprzedawców na całym świecie.

2. Poinformuj sprzedawców o planie zarządzania prowizjami

Sprzedawcy chcieliby zarejestrować się na Twoim rynku, jeśli chcesz zachować przejrzystość transakcji. Wtyczka OpenCart Marketplace umożliwia klientom rejestrowanie się jako sprzedawcy i ma opcję dla klientów stowarzyszonych zrzeszonych w ramach. Rozważ następujące punkty, aby zaoferować bezproblemowe zarządzanie prowizjami i śledzić zarobki:

 • Dzięki modułowi OpenCart Marketplace właściciel sklepu może pobierać prowizję na całym świecie, w zależności od produktu, kategorii, a nawet inną prowizję od indywidualnych sprzedawców. Wyjaśnij to wcześniej sprzedawcom, aby zachować przejrzystość.
 • Zapraszam do poinformowania ich o opłatach podatkowych, a dzięki wtyczce OpenCart marketplace administrator może dodać te opłaty podatkowe w prowizji.
 • Postępuj zgodnie ze strategią płatności dotyczącą wypłat. Możesz dokonywać płatności codziennie, co tydzień lub co miesiąc. To pozostawia księgi na końcu sprzedających czyste i zachowaną płynność.

3. Pomóż im przesyłać produkty i zarządzać zapasami

Dla wszystkich sprzedawców internetowych zarządzanie zapasami jest największym dylematem. To kolejne uzasadnienie wahania się przed zagłębieniem się na rynku wielu dostawców. Dzięki platformie sprzedawców OpenCart Multi sprzedawcy mogą z łatwością wystawiać swoje produkty.

Pomóż sprzedawcom-przesyłać-produkty-i-zarządzać-zapasami-na-rynku-opencart

 • Zarządzanie zapasami

Oferowanie pomocy w zakresie inwentaryzacji może zachęcić sprzedawców do rejestracji na Twoim rynku OpenCart. Dzięki rozszerzeniu dla wielu dostawców sprzedawcy mogą monitorować produkty w swoich sklepach i aktualizować klientom wymagane informacje. Znacząco poprawia to pozyskiwanie kupujących i ułatwia przyciąganie sprzedawców.

 • Lista produktów

Dodawanie nowych produktów na rynku wydaje się trudne, ale teraz lista produktów nie jest żmudnym zadaniem. Sprzedawcy mogą przesłać plik CSV w celu zbiorczego wpisania produktów lub dodawać je pojedynczo.

4. Edukuj sprzedawców

Zoptymalizuj rynek zgodnie z potrzebami dostawców, a przekonanie dostawców będzie łatwiejsze.

 • Poinformuj sprzedawców o całej koncepcji rynku, aby ułatwić im pracę.
 • Prowadź moduły konsumenckie i sesje szkoleniowe, ponieważ pomaga to sprzedawcom zrozumieć funkcje i korzyści.

Nieograniczona funkcjonalność Marketplace sprawi, że sprzedawcy poczują się, jakby używali własnej witryny. Proste zarządzanie zapasami, opcjami płatności i zarządzaniem zamówieniami sprawi, że cała transakcja biznesowa sprzedawcy będzie płynna.

5. Zaoferuj system wsparcia klienta

Aby zachęcić sprzedawców do sprzedaży na Twoim rynku OpenCart, musisz zoptymalizować system obsługi klienta sprzedającego. Konieczne jest okresowe powiadamianie klientów o statusie zamówienia, zapewnienie dobrej obsługi klienta poprawić jakość obsługi klienta co może zwiększyć współczynnik utrzymania klientów.

oferta-systemu-wsparcia-klienta-na-rynku-opencart-w celu przyciągnięcia sprzedawców

 • Powiadamiaj klientów za pomocą niestandardowych szablonów wiadomości e-mail

Rozszerzenie OpenCart Marketplace zapewnia liczne szablony wiadomości e-mail do obsługi całego kontaktu między sprzedawcami a administratorami, sprzedawcami i klientami na rynku.

 • Helpdesk Klient Sprzedawca

W przypadku jakichkolwiek pytań związanych z produktem klienci mogą bezpośrednio kontaktować się ze sprzedawcami na platformie OpenCart Multi-Vendor Marketplace. To z kolei przyciąga kupujących do marki i zmusza ich do natychmiastowego zakupu.

 • Zarządzanie zwrotem produktów nie stanowi problemu

Klienci mogą łatwo zainicjować zwroty produktów. Sprzedawca i administrator OpenCart na rynku wielu dostawców będą mogli uzyskać dostęp do żądań zwrotu z pulpitu dostawcy i przetwarzać je.

6. Promocja sprzedaży konsumenckiej

Okazało się, że promocja sprzedaży jest skuteczną strategią marketingową zarówno dla dojrzałych, jak i wschodzących firm, aby dotrzeć do klienta w sprawie nowego produktu. Nowy klient może Cię nie tylko zainteresować, ale także wyróżniać się na tle konkurencji.

promocja-sprzedaży-konsumenckiej-na-rynku-w celu przyciągnięcia-sprzedawców-rynek-otwartego wózka

 • Obniż koszty ze zniżką

Badania wykazały, że gdy ich ceny są tymczasowo obniżane, kuszące jest kupowanie większej liczby przedmiotów.

 • Kupony ofertowe

Klient byłby skłonny do ponownego zakupu za pomocą prezentów, rabatów, kuponów i kodów promocyjnych. Rozszerzenie OpenCart Marketplace umożliwia sprzedawcom prowadzenie rabatów i promocji, oferując klientom kody kuponów. Ponadto rozszerzenie OpenCart Marketplace zbudowane przez Knowband ma kilka innych funkcji, które znacznie ułatwiają zapoznanie się ze scenariuszem wielu dostawców dla administratora sklepu. Te kuszące funkcje sprawiają, że proces sprzedaży jest łatwy dla sprzedawców.

W jaki sposób Knowband pomaga w tworzeniu rynku wielu dostawców OpenCart?

1. Aktywuj lub dezaktywuj profil sprzedawcy

Administrator może w łatwy sposób umożliwić sprzedawcy sprzedaż w sklepie z poziomu Rynek wielu dostawców OpenCart zaplecze. Jeśli profil sprzedającego jest wyłączony, wszystkie towary tego sprzedawcy są automatycznie usuwane.

2. Zobacz zamówienia i status zamówienia

Administrator sklepu OpenCart może monitorować zamówienia z panelu administracyjnego. Na ekranie administratora zostanie wyświetlona lista zamówień ze szczegółami dostawcy i statusem zamówienia.

3. Zarządzaj listą produktów

Właściciel sklepu OpenCart na rynku wielu dostawców ma kontrolę nad zatwierdzaniem produktów zarejestrowanych przez sprzedawców. Administrator może ustawić odpowiednie pole zatwierdzenia globalnie lub dla indywidualnych sprzedawców.

4. Śledź transakcje klient-sprzedawca

Łatwo jest śledzić transakcje klient-sprzedawca i całkowite zarobki sprzedającego z panelu administracyjnego modułu marketplace dzięki prowizji administratora.

5. Przeglądanie i aktualizowanie recenzji sprzedawcy i opinii o produkcie

Sprzedawca i towary w sklepie mogą być oceniane i przeglądane przez klienta. Wtyczka OpenCart Multi-vendor marketplace umożliwia sprzedawcy wyszukiwanie, edytowanie i zatwierdzanie wszystkich opinii klientów.

6. Wszechstronne podejście:

Solidna aplikacja mobilna jest zgodna z Rozszerzenie OpenCart Multi-vendor Marketplace. Jest kompatybilny ze wszystkimi motywami i modułami OpenCart. Rozszerzenie OpenCart Marketplace jest kompatybilne ze wszystkimi typami walut. Wszystkie typy produktów mogą być sprzedawane w rozszerzeniu OpenCart Multi-vendor Marketplace.

Wnioski

Nie będzie uzasadnione, jeśli powiem, że po uruchomieniu rynku nie będziesz miał żadnych trudności, ponieważ podczas przechodzenia przez ten proces będziesz musiał zmierzyć się z wieloma problemami. Włączenie wtyczki Marketplace dla wielu dostawców OpenCart zmniejszy dodatkowe wysiłki i pomoże sprawnie zarządzać sklepem. Możesz zapoznać się z instrukcją obsługi rynku OpenCart Multi-Vendor, aby lepiej zrozumieć moduł. The problem jaj i kury na targowiskachNie jest nowy, ale tak właśnie jest. Skonfiguruj swój rynek OpenCart i zacznij generować przychody, nawet gdy śpisz. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres support@Knowband.com

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *