Jak dodać nieskończone przewijanie do swojej witryny OpenCart (krok po kroku)

OpenCart-infinite-scroll

Czy chcesz dodać nieskończone przewijanie do swojego sklepu OpenCart? Nieskończone przewijanie chroni użytkowników przed przełączaniem karty, ładując produkty automatycznie po dotarciu na dół strony. W eCommerce, gdy użytkownik przegląda i eksploruje produkty w sklepie, dobrze jest pokazywać produkty w sposób ciągły bez przerywania przepływu. Niekończące się przewijanie można dodać do strony kategorii, strony marki, strony produktu lub w dowolnym miejscu. Rozszerzenie przewijania OpenCart Infinite firmy KnowBand jest całkowicie mobilne. Poza tym jest kompatybilny z motywem Journal i innymi motywami OpenCart. Ten artykuł jest kompletnym przewodnikiem krok po kroku, jak zainstalować i skonfigurować rozszerzenie nieskończonego przewijania w sklepie OpenCart.

Wprowadzenie do nieskończonego zwoju

Co to jest nieskończony zwój? Na przykład robisz zakupy w witrynie i po kilku sekundach przesuwania zawartość przestaje się ładować i pojawia się przycisk „Wczytaj więcej”. Teraz bez klikania zakładki wychodzisz od razu ze sklepu internetowego. Z drugiej strony, gdy przeglądasz kanały wiadomości na Facebooku, nigdy nie prosi o zmianę kart, a po prostu przeglądasz kanały przez długi czas bez zapisywania czasu. Facebook używa nieskończonego przewijania. Podobnie witryny eCommerce, takie jak Amazon, używają nieskończonego przewijania. W trybie nieskończonego przewijania wszystkie produkty są ładowane na tej samej stronie bez przełączania zakładek lub klikania dowolnego przycisku, w przeciwieństwie do paginacji.

opencart-infinte-scroll-extension

Czy nieskończone przewijanie jest przydatne w handlu elektronicznym?

Nieskończone przewijanie, szczególnie na urządzeniach mobilnych, może zapewnić użytkownikom bardziej płynne wrażenia. Wygląda na to, że urządzenia mobilne zostały stworzone do przesuwania. Paginacja zajmuje więcej czasu podczas ładowania, może zabić eksplorację, co jest częstą zachętą dla użytkowników tabletów i telefonów z nieskończonym przewijaniem. Boksy reklamowe można również znaleźć w bardziej odpowiednich lokalizacjach, a także na nieskończonych zwojach. Moduł przewijania OpenCart Infinitepoprawia konwersję zwiększa zaangażowanie klientów w większym stopniu. To obniża współczynnik odrzuceń wydłuża czas spędzony na miejscu oferując użytkownikom prostszy sposób interakcji z treścią.

Jak dodać moduł Infinite Scroll w sklepie OpenCart?

Rozszerzenie nieskończonego przewijania umożliwia niekończące się przewijanie i jest łatwe w instalacji i konfiguracji. Moduł nieskończonego przewijania OpenCart umożliwia ciągłe ładowanie strony, a klienci mogą nawigować do nowej strony bez przełączania karty.

Samouczek wideo Infinite Scroll: Kliknij tutaj

Kroki instalacji i konfiguracji:

Dzięki rozszerzeniu OpenCart Infinite Scroll firmy KnowBand otrzymasz następujące pliki:

  • Spakowany plik zawierający kod źródłowy modułu OpenCart Infinite Scroll
  • Instrukcja obsługi wtyczki OpenCart Infinite Scroll

Wykonaj poniższe czynności, aby zainstalować ten moduł przewijania OpenCart Infinite:

  1. Rozpakuj suwak. Jak widać na poniższym obrazku, otrzymasz foldery:
  2. Skopiuj wszystkie pliki i katalogi zip do katalogu głównego instalacji OpenCart za pośrednictwem Menedżera FTP.
  3. Moduł Infinite Scroll dla OpenCart jest teraz zbudowany i gotowy do użycia. Jak pokazuje poniższy obrazek, przejdź do Administracja -> Menu główne -> Rozszerzenia
  4. Wybierz Infinite Scroll z listy wtyczek i, jak pokazano na poniższym obrazku, jesteś gotowy do edycji.

Co możesz zrobić z modułem OpenCart Infinite Scroll?

  • Moduł nieskończonego przewijania umożliwia nieskończone przewijanie
  • Jeśli masz ograniczone zasoby, możesz wyświetlić wiadomość na końcu strony.
  • Użytkownicy mogą przejść bezpośrednio na górę strony, klikając przycisk „Przejdź na górę”.
  • Dodatkowo pozwala administratorowi na umieszczenie przeglądarki ładującej, jeśli ładowanie produktów zajmuje trochę czasu.

Chcesz pokazać ładującą się przeglądarkę?

Możesz wyświetlić przeglądarkę ładowania na stronie produktu w sklepie OpenCart za pomocą przełącznika przycisków.

opencart-infinte-scroll-extension

Gdy użytkownik dotrze do końca strony produktu, w oknie zostanie wyświetlony link do góry.

Ustawienia panelu administracyjnego

opencart-infinite-scroll-module-advanced-settings

Jak na koniec dodać wiadomość?

Aby dodać komunikat strony końcowej należy przejść do ustawień zaawansowanych modułu, gdzie można dodać tekst, który wyświetli komunikat „Koniec produktów”. Wiadomość można dostosować w języku angielskim i francuskim. Możesz edytować kolor i tekst w ustawieniach wyświetlania.

opencart-infinite-scroll-module-display-settings

Jak to wygląda na froncie sklepu OpenCart:

opencart-infinite-scroll-module-front-interface

Panel administracyjny wtyczki OpenCart infinite scroll jest niezwykle prosty w obsłudze i nie wymaga implementacji umiejętności kodowania. Korzystając z modułu OpenCart Fast Scroll, administrator może wybrać wyświetlanie list produktów w formacie siatki lub widoku listy.

Zgodność ze wszystkimi motywami OpenCart

Moduł nieskończonego przewijania OpenCart jest kompatybilny z Journal i innymi motywami OpenCart, więc administrator może skonfigurować wygląd i styl nieskończonego przewijania zgodnie z motywem swojej witryny. Zgodność: Opencart 2.0.x – 3.0.x

W końcu, w Twoim sklepie internetowym OpenCart nieskończone przewijanie może pomóc zwiększyć sprzedaż poprzez zwiększenie zaangażowania klientów i współczynnika konwersji. Nieskończone przewijanie lub niekończące się przewijanie dla eCommerce jest sugerowane przez wielu ekspertów, ponieważ ma więcej zalet niż wad. Jest całkowicie responsywny i nie koliduje z żadnym innym zainstalowanym oprogramowaniem lub modułem w Twoim sklepie OpenCart.

To może Cię zainteresować:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *