3-opencart-extension-to-expand-your-business

3 niesamowite rozszerzenia OpenCart, które w cudowny sposób rozszerzą Twój biznes

Niewątpliwie wykorzystujesz moc Internetu do prowadzenia, zarządzania i promowania swojej firmy, niezależnie od tego, czy jesteś nowym startupem, czy już istniejącą firmą. Dzięki temu możesz poświęcić więcej czasu i energii na rozwój, upraszczając i usprawniając te aspekty. Biznes wymaga dużej liczby odbiorców, doskonałej obsługi klienta i oczywiście systemu, który wyeliminowałby ich dodatkowy wysiłek podczas zakupów. Jeśli szukasz najlepszego sposobu, aby się wyróżnić, oto trzy rozszerzenia sklepu OpenCart, które możesz rozważyć, a które pomogą Ci rozwinąć firmę w Internecie.

1. Przekształć swoją witrynę internetową w rynek wielu dostawców

Czy Twoi użytkownicy nie dokonują konwersji? Podejrzewasz wyższy współczynnik odrzuceń w swoim sklepie OpenCart? Możesz o tym pomyśleć sprzedaż na różnych rynkach lub możesz przekształć swoją witrynę OpenCart w rynek wielu dostawców. Sprzedaż towarów na rynku może być bardzo opłacalna dla marek i sprzedawców internetowych.

przekształć swój sklep-z-otwartym-wózkiem-w-rynek-wielu dostawców

Założenie konta jest szybkie i masz natychmiastowy (teoretyczny) dostęp do dużej liczby potencjalnych klientów. Rynek oferuje kilka produktów na jednej platformie, co przyciąga zarówno klientów, jak i sprzedawców. Przekształć swój sklep w OpenCart Marketplace, tak jak ten zaprojektowany dla produktów ręcznych i rękodzieła: ‘The Central Cottage Industries Emporium‘i przenieś swój biznes na nowy poziom.

2. Zacznij sprzedawać spersonalizowane produkty w swoim sklepie

Produkty niestandardowe nie są nowością na rynku, ale ponieważ coraz więcej firm włącza spersonalizowane funkcje do swoich produktów, dodają one dodatkową korzyść. Ludzie wolą znaleźć coś odrębnego. Tworzyć doskonała personalizacja w każdym momencie, korzystać z oprogramowaniai rób wyjątkowe i innowacyjne rzeczy, takie jak wdrażanie nowych informacyjnych czcionek i kolorów. Pamiętaj, że nie wszyscy konsumenci chcą tego samego. Zadowolenie klientów w naturalny sposób poprawia się dzięki możliwości dostosowania lub spersonalizowania ich doświadczenia lub produktu. Postaw na innowacyjność i zawsze szukaj sposobów na zwiększenie doświadczenia marki dla każdego ze swoich klientów lub klientów.

3. Oferuj usługi rezerwacji i wynajmu w swoim sklepie OpenCart

oferta-rezerwacji-i-wynajmu-usług-w-Twoim-sklepie-z-otwartym-wózkiem

Od tego też możesz zacząć! Wypożyczanie rzeczy nie jest nowe. Zacznij od produktów, takich jak meble, kostiumy lub wszystko, co można wypożyczyć. Możesz nawet wynająć samochody, rowery i apartamenty, korzystając z oprogramowania Rental opracowanego dla sklepu OpenCart. Rezerwację pokoju hotelowego, rezerwację stolika w restauracji czy wizytę u dentysty – wszystko to można zrobić za pomocą jednego narzędzia. Plik Rozszerzenie rezerwacji i wynajmu dla OpenCart zapewniają również dynamiczne funkcje cenowe. Spójrz na sklep demonstracyjny systemu rezerwacji i wynajmu OpenCart.

Wnioski:

Wymieniłem te trzy rozszerzenia, ponieważ wszystkie te usługi są potrzebne, aby zapewnić klientom spersonalizowane zakupy. Po wybuchu COVID-19 przedsiębiorstwa są na skraju śmierci a te rozszerzenia mogą uratować Twój biznes eCommerce. Ponadto, jeśli już zarabiasz wystarczająco dużo pieniędzy ze swojego sklepu OpenCart, dodanie tych rozszerzeń pomoże Ci rozwinąć działalność.

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *