W jaki sposób Twoje obecne zlecenie Magento może zniszczyć Twój biznes online?

How your current Magento checkout might destroy your online business? | Knowband

Magento to kompetentna platforma do zarządzania nawet ogromną witryną eCommerce. Elastyczność jaką otrzymujemy na tej platformie jest nienaganna. Osobiście postrzegam tę platformę eCommerce jako narzędzie, które pomaga wprowadzić na szeroką skalę działalność eCommerce na każdym rynku online. Rynek e-commerce jest ogromną areną konkurencji między dużą liczbą stron, które są zbudowane na kilku platformach, takich jak PrestaShop, OpenCart, Shopify, Drupal i wiele innych. Rynek e-commerce to ogromny plac zabaw z kilkoma innymi graczami, takimi jak ty, a nawet lepszy od ciebie. Przeżywając konkurencję ze strony rywala, nie możesz przegrać tej bitwy tylko z powodu bardzo małego błędu. Mówię o domyślnym procesie kasacji Magento. Jest to wieloetapowy proces realizacji transakcji, który wymaga wielu kroków, aby zakończyć proces realizacji transakcji. Domyślna opcja kasyna Magento jest odpowiednią opcją, ale jest opóźniona w niektórych obszarach, które mogą naprawdę pasować do Twojego biznesu online. Aby przetrwać w swoim biznesie online w środowisku o dużej konkurencji, nie jest rozsądnie polegać na generalnym procesie kasowym, aby generować zyski. Musisz mieć przewagę konkurencyjną nad wszystkimi graczami w domenie, a twoja domena mówi, że musisz zapewnić maksymalne zaangażowanie użytkowników, aby przekonać odwiedzającego do ukończenia procesu realizacji transakcji. Potrzeba tutaj jest kompetentna Moduł kasowy Magento to nie tylko pomoże Ci przetrwać na rynku, ale także przyniesie Ci klientów. Jeśli nadal będziesz postępować zgodnie z ogólnymi procesami realizacji transakcji, może dojść do bardzo niechlujnego stanu z powodu przerwania zakupów. Był czas, kiedy na rynku rządziła tylko policzalna liczba witryn eCommerce. Ale dziś żadna strona nie może twierdzić, że klienci są pewni. Nawet najwięksi gracze zawsze szukają informacji o nowych sposobach przyciągania klientów na swoich stronach. Wiedząc to, jeśli nadal uważasz, że możesz polegać na domyślnej kasie Magento, zaufaj mi! To nie jest dobry pomysł na zdrowie twojego biznesu online.

Przyjęcie jednostronicowego modułu do realizacji transakcji w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej

Kasa na jedną stronę to sposób na skrócenie wielu stron kasy do prostej strony. Używać jednostronicowy moduł kasowy w przypadku procesu realizacji zamówienia Magento możesz skutecznie uzyskać przewagę nad konkurencyjnymi witrynami, które nadal mają dostęp do ogólnej opcji zamówienia Magento.

Jakie są przewagi konkurencyjne, jakie możesz mieć dzięki opcji składania jednej strony?

Przewagi konkurencyjne, jakie możesz mieć dzięki opcji składania zamówienia jednej strony | Knowband

Nie chodzi tylko o dostarczenie pojedynczej strony i zapisanie niepotrzebnych przekierowań, ale o stworzenie atrakcyjnego doświadczenia dla użytkowników, które pozwoli zaoszczędzić frustracji związanych z zakupami online i zachęci użytkownika do ponownego odwiedzania strony. Sprzedaż to jedno, ale zdobycie powtarzającego się klienta jest wszystkim, czego chcesz dzisiaj. Wysłanie klienta wymaga wiele wysiłku, a utrzymanie go w witrynie wymaga znacznie więcej.

Oto niektóre z cech, które mam nadzieję, że będą polegały na kompetentnej, jednej stronie modułu kasowego Magento:

1. Przyjęcie zamówienia na Magento, które pozwoli klientom zrealizować cały proces realizacji transakcji na jednej stronie- Każda strona rozliczeniowa musi zawierać tę cechę, którą można nazwać jednostronicowym modułem do realizacji transakcji.

2. Przyjęcie zamówienia na Magento, które umożliwi rejestrację lub logowanie się na stronie kasy Zamiast przekierowywać klienta na nową stronę do rejestracji, jednostronicowy moduł kasowy pozwala na takie funkcje, jak logowanie społecznościowe, aby umożliwić zalogowanie się z tej samej strony.

3. Klienci powinni mieć możliwość rejestracji za pomocą opcji logowania społecznościowego-

[Caption id = "attachment_1109" align = "aligncenter" width = "282"]W jaki sposób Twoje obecne zlecenie Magento może zniszczyć Twój biznes online? - Klienci powinni mieć możliwość rejestracji za pomocą opcji logowania społecznościowego | Knowband Logowanie społecznościowe można zintegrować z jedną stroną płatności, aby zwiększyć wygodę użytkownika. [/ Caption]

Logowanie społecznościowe może improwizować szanse na konwersję do maksimum, ponieważ wysiłek wypełniania formularzy podczas rejestracji jest eliminowany za jego pomocą. Logowanie społecznościowe można zintegrować z procesem realizacji zamówienia Magento, aby wyglądało to tak:

4. Pozwól klientom wypełnić wszystkie dane z jednej strony-

[Caption id = "attachment_1108" align = "aligncenter" width = "528"]W jaki sposób Twoje obecne zlecenie Magento może zniszczyć Twój biznes online? - Pozwól klientom wypełnić wszystkie dane z jednej strony | Knowband Kompaktowanie wielu stron w jednym, zmniejszając nakład pracy ze strony klienta. [/ Caption] Kompetentna jedna strona Kasa Magento pozwoli użytkownikom wypełnić dane takie jak adres wysyłki, opcje dostawy, wybrać opcje płatności i potwierdzić zamówienie z tej samej strony . Podobne do tego:

5. Ogólnie rzecz biorąc, pełne sprawdzenie jednej płatności na stronie w witrynie Magento wyglądałoby mniej więcej tak:

[Caption id = "attachment_1107" align = "aligncenter" width = "442"]W jaki sposób Twoje obecne zlecenie Magento może zniszczyć Twój biznes online? - kompletny wygląd jednej kasy strony na twojej stronie Magento | Knowband Pełen wgląd na stronę "wszystko w jednym" Magneto Checkout. [/ Caption] Czyste i jednoznaczne zamówienie na pewno poprawiłoby poziom UX w twojej witrynie. Tak więc koniecznie należy bezwzględnie sprawdzić, czy przyjęta jedna strona kasy Magento zapewnia również zgrabny i zrozumiały interfejs. Nie jestem przeciwny generalnej realizacji zamówienia Magento, w rzeczywistości, Magento ma również dość kompetentną, jednostronicową realizację transakcji w domyślnej instalacji. Chcę po prostu podzielić się poglądami na temat tego, jak powinieneś szukać w jednej ze stron i porównać sposoby, w jakie kompetentny niestandardowy moduł kasowy może ulepszyć UX w Twojej witrynie.
Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *