Stwórz rynek swojej witryny Magento, korzystając z usług tego modułu E-Commerce Magento

Świat kurczy się szybko pod względem łączności i zaangażowania biznesowego, a cały kredyt trafia do stale rosnącej społeczności internetowej. Dzisiaj ludzie mogą z łatwością zamawiać produkty ze sklepu internetowego, siedząc na swoim miejscu i mogą je dostarczyć do wybranej lokalizacji za pośrednictwem różnych usług spedycyjnych. Instrument ten doprowadził do mega boomu w branży e-commerce i otworzył nowe możliwości dla wszystkich. Ponadto istnieją różne wtyczki e-commerce, takie jak Rynek sprzedawcy Magento Multi które zbliżyły kupujących i sprzedających i w znacznym stopniu przyczyniły się do rozwoju handlu elektronicznego. Przyjrzyj się różnym cechom tego niesamowitego modułu naszej organizacji, Knowband, który przełamał wszelkie bariery regionalne, geograficzne i językowe, aby zwyciężyć wśród swoich rywali biznesowych.

  • Eliminuje potrzebę zarządzania zapasami Za pomocą tego modułu administrator sklepu może łatwo stworzyć skuteczny rynek dla swojego segmentu biznesowego w krótkim czasie. Co więcej, nie musisz zarządzać kontrolą zapasów swoich produktów i możesz mieć wpływ na metody cięcia kosztów operacyjnych.
  • Bezproblemowa rejestracja jako sprzedawca- To Moduł Magento ułatwia rejestrację kupujących w społeczności sprzedawców. W ten sposób każdy może zarejestrować się jako sprzedawca i sprzedawać swoje produkty przez Internet za pośrednictwem tego modułu handlu elektronicznego.
  • Zapewnia ogromne możliwości sprzedawcom w zakresie zwiększania ich śladu działalności gospodarczej- Ten wielofunkcyjny moduł
  • Utrzymuj kupujących, sprzedających i adminów sklepu regularnie aktualizowanych poprzez skuteczne Powiadomienie e-mail system- Dzięki doskonałej funkcji powiadamiania pocztą e-mail o tym rozszerzeniu e-commerce, wszystkie zainteresowane osoby, takie jak kupujący, sprzedający i administrator sklepu, są zawsze informowane o najnowszych aktualizacjach. Dostarcza administratorowi sklepu niezbędnych informacji dotyczących utworzenia nowego konta lub każdorazowego wykonania wymaganych czynności na koncie. Ponadto dzięki temu systemowi e-mail dostawca może uzyskać wszystkie wymagane informacje o nowych zamówieniach i zatwierdzeniach produktów dotyczących ich kont sprzedawców.
  • Może być łatwo zintegrowany z dowolnym tematem wraz z elastycznością modyfikacji kodu źródłowego zgodnie z wymaganiami Twojej firmy- Jedną ze specjalnych cech tego modułu Magento jest to, że może on doskonale współpracować z dowolnym rodzajem motywu i może być używany na każdym typie urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony czy tablety ze względu na responsywny wygląd. Poza tym rozszerzenie jest zaprojektowane na otwartym kodzie źródłowym, który może być łatwo modyfikowany przez różne organizacje biznesowe zgodnie z ich potrzebami i wymaganiami.
  • Skuteczny system opinii i recenzji dla sprzedawców do celów oceny- Prezentując recenzje produktów wraz z systemem oceny gwiazdek sprzedawców, ten moduł rynkowy może informować kupujących o najbardziej efektywnym sprzedawcy. Ponadto, dzięki zatwierdzonym opiniom klientów na temat twoich produktów i usług, organizacje biznesowe mogą w znacznym stopniu poprawić sprzedaż swoich produktów i współczynniki konwersji.
  • Obsługuje wiele walut i inne funkcje, aby poprawić obecność w Internecie W celu zapewnienia łatwego korzystania z zakupów online szerokiemu gronu klientów na całym świecie, moduł e-commerce obsługuje wiele walut różnych krajów, dzięki czemu użytkownicy mogą płynnie robić zakupy online w swoich rodzimych walutach. Ponadto pozwala na różne rodzaje produktów, takich jak proste, do pobrania, wirtualne, pakietowe i inne tego typu, aby zwiększyć aktywność biznesową online.

Oto niektóre z ważnych czynników, które budują reputację tej wspaniałej wtyczki e-commerce do tworzenia własnego rynku dla twojej strony Magento. Poznaj nowe możliwości prowadzenia biznesu online i sprzedaży produktów Rynek sprzedawcy Magento Multi wykroić niszowe miejsce dla twojej organizacji biznesowej. Nie marnuj czasu tylko na myślenie, musisz przeglądać naszą witrynę e-commerce, www.knowband.com i kup teraz to rozszerzenie na obiecującą fortuna online.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *