Rozszerz zasięg społeczny swojej organizacji biznesowej dzięki wsparciu tej Magento Social Login Plugin

Skuteczne zaangażowanie społeczne wśród klientów jest ważną koniecznością i wymogiem każdej organizacji biznesowej w zmieniających się czasach biznesowych. Jeśli nie możesz sprawić, by klienci łączyli się z Twoją organizacją za pośrednictwem ich kont mediów społecznościowych, ostatecznie tracisz szansę na zwiększenie swoich szans biznesowych wśród swoich rywali. W tym konkurencyjnym środowisku biznesowym żadna organizacja nie może się dobrze rozwijać bez wsparcia i wsparcia swoich klientów w mediach społecznościowych. Jednak najczęściej zaangażowanie to jest ograniczone ze względu na frustrujące możliwości logowania, które unikają klienci logują się na swoje konta w mediach społecznościowych. Jest jednak dobra wiadomość dla organizacji biznesowych, a także dla motyli społecznościowych, ponieważ ułatwiono procedurę logowania i ułatwiono ją wraz z nadejściem tego Moduł społecznościowy Magento. Oto niektóre z jego wspaniałych cech tego rozszerzenia społecznościowego Magento, które sprawiło, że jest popularne wśród różnych organizacji handlu elektronicznego na świecie.

Szybkie interaktywne logowanie przez pop-upy

To Rozszerzenie mediów społecznościowych Magento?has greatly simplified the social media login facility by allowing customers to login through their existing social media accounts. It provides about 10- 12 popular social media platforms so as to facilitate quick login into their social media accounts. Further, visitors are provided with option like “Quick login” which eliminates the need to fill out lengthy registration forms.

Rozszerzenie społecznościowe Magento zapewnia łatwą obsługę włączania i wyłączania kont mediów społecznościowych

Za pomocą tego rozszerzenia społecznościowego Magento można teraz łatwo włączyć lub wyłączyć konta mediów społecznościowych klientów. Całe to zadanie może być bezproblemowo wykonywane przez administratora sklepu za pośrednictwem zaplecza sklepu e-commerce. Nie musisz więc korzystać ze źródeł zewnętrznych, aby w dowolnym momencie włączyć lub wyłączyć konta społecznościowe swoich klientów.

Rozszerzenie społecznościowe Magento pomaga w zwiększeniu zaangażowania społecznego dzięki szybszemu i łatwiejszemu logowaniu

Ponieważ nie ma częstszych przekierowań i frustrujących funkcji logowania, klienci w Twojej witrynie mogą z łatwością zalogować się na swoje konta w mediach społecznościowych i rozpowszechniać pozytywne informacje o swojej organizacji biznesowej wśród swoich znajomych i znanych osób. Dzięki informowaniu większej liczby osób o Twojej organizacji handlu elektronicznego, ci użytkownicy mediów społecznościowych mogą poprawić współczynniki konwersji i reputację Twojego sklepu Magento wśród swoich rywali biznesowych. To rozszerzenie społecznościowe Magento może zdecydowanie zwiększyć społeczny wizerunek Twojej organizacji w celu poprawy sytuacji biznesowej.

Szybsza i łatwiejsza instalacja

Wyjątkowo łatwo jest zainstalować to rozszerzenie społecznościowe Magento w witrynie e-commerce bez żadnych problemów technicznych i problemów związanych z instalacją. Co więcej, rozszerzenie społecznościowe Magento nie wymaga żadnej wiedzy technicznej do jego instalacji i może być zainstalowane bezproblemowo przez każdego, nawet przy podstawowej wiedzy o komputerach. Jest to jedna z najlepszych cech, która sprawia, że ​​to rozszerzenie Magento jest naprawdę nieporównywalne z żadną inną wtyczką e-commerce opartą na innych platformach, takich jak Drupal, WooCommerce, JigoShop i inne.

Korzystaj z ulepszonych loginów do mediów społecznościowych w swoim sklepie e-commerce Rozszerzenie Magento i wzmocnić społeczny wizerunek organizacji wśród docelowych klientów. Rozszerzenie społecznościowe Magento jest naprawdę niezwykłe, co może pomóc w uwolnieniu ogromnego potencjału biznesowego mediów społecznościowych dla rozwoju Twojej organizacji biznesowej. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu przeglądać naszą witrynę e-commerce, www.knowband.com i wykupić to rozszerzenie społecznościowe Magento, aby poprawić wizerunek społecznościowy w celu zwiększenia liczby potencjalnych klientów i współczynników konwersji.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *