Pożegnaj się z denerwującymi procesami kasowania za pomocą tego modułu Magento

Wraz z rozwojem licznych organizacji handlu elektronicznego na całym świecie ważne jest, aby udowodnić, że Twój sklep e-commerce różni się od reszty, aby przyciągnąć natychmiastową uwagę docelowych klientów. Proces realizacji transakcji w sklepie e-commerce może łatwo wpłynąć na popularność i preferencje sklepu wśród innych rywali biznesowych. Musisz mieć prosty, łatwy i przyjazny dla użytkownika interfejs, aby zachęcić potencjalnych klientów do dokonywania zakupów przez Internet w sklepie e-commerce. Jeśli naprawdę chcesz napisać własną historię sukcesu w branży e-commerce, musisz zwrócić na to uwagę Rozszerzenia kasowe Magento które może poprawić wydajność twojej organizacji handlu elektronicznego. Oto kilka wspaniałych cech tego Supercheckout Magneto One Page

Łatwe logowanie z wykorzystaniem mediów społecznościowych

Teraz klienci mogą łatwo zarejestrować się w swoim sklepie e-commerce, logując się na swoich kontach w mediach społecznościowych na takich stronach jak Facebook i Google+. Nie ma potrzeby tworzenia nowego oddzielnego konta do rejestracji podczas procesu realizacji transakcji. Co więcej, klienci-goście mogą z łatwością logować się na swojej stronie ze względu na wspaniały interfejs logowania.

Obsługuje wiele układów projektu dla strony kasy

Za pomocą tego Rozszerzenie Magentoadministratorzy witryny mogą z łatwością wybrać układ, projekt lub rozmiar do prezentacji informacji na stronie ich realizacji. Mogą wybrać układ tabeli dla swojej strony realizacji transakcji, która może dostarczyć kompletnych informacji na temat Kasa jednorazowa iw ten sposób poprawia użyteczność witryny. Dzięki tej funkcji klienci mogą mieć łatwy dostęp do pełnych informacji o kasie na jednej stronie, która może poprawić wrażenia użytkownika i zaangażowanie użytkownika w witrynie e-commerce.

Ułatwia bezproblemowe dodawanie treści HTML

Ze względu na łatwe dodawanie treści HTML, moduł Magento stał się jednym z najpopularniejszych rozszerzeń wśród wielu organizacji biznesowych na świecie. Właściciele sklepów mogą łatwo dodać dowolny pożądany obraz, tekst lub link w dowolnym miejscu na stronie realizacji transakcji, aby zwiększyć użyteczność informacji o kasie.

Nadszedł czas, aby zaskoczyć klientów, zapewniając im proste, czyste, przyjazne dla użytkownika i eleganckie doświadczenie w kasie w twoim sklepie e-commerce. Pozwoli to nie tylko poprawić współczynniki konwersji, ale także znacząco wpłynie na sprzedaż produktów. Po prostu przeglądaj naszą witrynę e-commerce www.knowband.com i kup ten moduł

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *