Magento Checkout – pewny sposób uzyskiwania wyższych konwersji i sprzedaży

Magento Checkout- A sure shot way of getting higher conversions and sales | knowband

Będzie to bardzo rozczarowujące dla każdego właściciela sklepu eCommerce, jeśli ludzie będą spędzać czas w witrynie, ale niestety odejdą w krótkim czasie, nie kupując niczego z tego czy innego powodu. Być może przez długi czas drapałeś się po głowie, ale nie jesteś w stanie odgadnąć, co może być spoiler sprzedażowy w twoim sklepie internetowym. Zeskanowałeś nawigację po swojej stronie, strony kategorii / podkategorii, formularze kontaktowe, zdjęcia produktów i inne tego typu obszary, ale problem nadal jest poza twoim zasięgiem. Być może przeoczyłeś ten mały aspekt, ale ku swojemu zaskoczeniu proces realizacji transakcji w sklepie eCommerce faktycznie zabija twoje konwersje. Jeśli nie dostaniesz żadnego istotnego rozwiązania na stronę kasy swojego Sklep Magento, musisz zwracać uwagę na te moduły do ​​dmuchania umysłu od Knowband które mogą pomóc w uproszczeniu i ułatwieniu procesu realizacji transakcji.

1. Magento One Page Supercheckout

Jeśli chcesz zoptymalizować sprzedaż swoich produktów, musisz ograniczyć stronę realizacji zamówienia do pojedynczej strony, ponieważ żaden klient internetowy nie chciałby wypełnić wielu informacji o kasie na różnych stronach w celu zakupu określonego produktu. Ponadto długie i czasochłonne formularze kasowe są postrzegane jako jeden z głównych czynników przyczyniających się do porzucanie koszyka w sklepie i może w znacznym stopniu wpłynąć na sprzedaż produktów. Jeśli chcesz uniknąć tej typowej sytuacji, musisz natychmiast kupić ten moduł do kasy Magento, dzięki któremu zakupy online będą łatwiejsze i bardziej atrakcyjne dla Twoich docelowych klientów. Moduł pozwala administratorowi sklepu na dokonywanie pożądanych dostosowań w procesie realizacji transakcji w twoim sklepie, minimalizując liczbę kroków i pól kasowania w celu uzyskania maksymalnej liczby konwersji i sprzedaży.

Jest wyposażony w wiele niesamowitych funkcji, takich jak wiele logowanie do mediów społecznościowych opcje, funkcja pełna panel administracyjny, wiele layoutów dla twojej witryny, w pełni mobilny responsywny design, łatwe dodawanie treści HTML, funkcjonalność do pokazywania obrazu produktu i inne tego typu udogodnienia, które bez wysiłku przyciągną natychmiastową uwagę kupujących do twojego sklepu eCommerce. Zawsze pamiętaj, że "Zakupy online to przede wszystkim ułatwienie klientom dostępu do towarów / produktów", a to ważne zadanie można zrealizować tylko wtedy, gdy masz szybki i wciągający proces realizacji zamówienia Magento na jedną stronę w swoim sklepie Magento.

2. Magento One Page Supercheckout Lite wersja

Jeśli nie jesteś gotowy na wypłatę pieniędzy na dowolny moduł kasowy Magento, możesz odetchnąć z ulgą, ponieważ możesz cieszyć się niesamowitą funkcjonalnością wspaniałego rozszerzenia kasowego za darmo. Tak, nie żartujemy, Knowband oferuje swoją wersję Magento One Page Supercheckout Lite za darmo. Ten darmowy moduł jest wyposażony w wiele funkcji i funkcji, które znacznie ułatwiają i przyspieszają proces realizacji transakcji dla docelowych klientów. Moduł kasowania zapewnia możliwość dostosowania, umożliwiając szybkie zmiany w procesie kasowania poprzez ukrywanie lub pokazywanie różnych pól, labiryntów i innych takich modyfikacji. Dzięki w pełni mobilnemu, responsywnemu projektowi, możesz zaoferować swoim klientom niewiarygodne doznania podczas zakupów na wielu platformach, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety.

Nie walcz ze sprzedażą produktów w swoim sklepie Magento, ale weź wymagane kroki naprawcze, korzystając z tych funkcji Rozszerzenia kasowe Magento z Knowband, aby jak najlepiej wykorzystać ruch w witrynie. Jeśli uda Ci się nieco uprościć proces realizacji transakcji, możesz z łatwością odwrócić niekorzystne sytuacje biznesowe na swoją stronę, aby uzyskać maksymalną wydajność firmy.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *