Dekodowanie ustawień SEO platformy Magento 2

Decoding the SEO settings of Magento 2 platform | KnowBand

Platforma Magento 2 to najnowsze uaktualnienie przeznaczone dla użytkowników Magento na całym świecie. Ta platforma eCommerce jest wyposażona w wiele funkcji i funkcji, które mają na celu uproszczenie zakupy online. W celu zwiększenia popularności i popularności witryny Magento 2 platforma ta składa się z różnych ustawień SEO, które mogą obsługiwać szeroki zakres funkcji.

W tym blogu omawiamy różne ustawienia SEO, które są częścią tej funkcjonalnej platformy Magento 2. Jeśli chcesz zoptymalizować wydajność swojej witryny Magento, oto różne funkcje SEO, które należy wziąć pod uwagę w celu uzyskania lepszych rankingów w wyszukiwarkach online.

Dane meta

Oprócz standardowych domyślnych tytułów i opisów meta, które można ustawić indywidualnie dla sklepu za pośrednictwem pól nagłówka HTML, istnieje jeszcze jeden dodatek w tym ostatnim Aktualizacja Magento 2. Składa się z funkcji automatycznego generowania pól produktu, która umożliwia automatyczne tworzenie wzorca tytułów i metaopisów dla wszystkich produktów w witrynie Magento 2. Ta nowa funkcja nie zawiera jednak możliwości dostosowywania automatycznego generowania w grupach produktów dla dowolnych wymagań biznesowych.

Canonicals

Stosując tagi kanoniczne na stronach kategorii w ustawieniach SEO na platformie Magento 2, należy rozumieć, że kanoniczne tagi wskazujące na adres URL głównej kategorii są również dostępne do sortowania i filtrowania stron z parametrami. Może to nie być dobry sposób na obsługę częściowo zduplikowanych treści, ale wciąż jest lepszy niż posiadanie licznych adresów URL z parametrami indeksowanymi przez Google.

XML sitemap

Aktualizacja Magento 2 składa się z funkcji, która umożliwia automatyczne dołączanie zdjęć do mapy witryny w celu poprawienia rankingów zdjęć w Google. Ta funkcja jest dodatkowym dodatkiem oprócz wcześniejszych funkcji SEO opóźnienia indeksowania i częstotliwości aktualizacji. Poza tym platforma eCommerce zapewnia właścicielom witryn opcję, która umożliwia im dodanie adresu URL mapy witryny XML do pliku robots.txt.

Robots.txt

Dzięki najnowszej aktualizacji Magento można łatwo edytować plik robots.txt z poziomu siatki administracyjnej. W przeciwieństwie do poprzedniej platformy Magento, nie wymaga żadnego FTP ani innych formalności związanych z wprowadzaniem zmian w pliku robots.txt. Musisz dalej korzystać z usług Google Console, aby mieć jasny wgląd w skuteczność dyrektyw obecnych w pliku.

Rich Snippets dla produktów

Ta najnowsza platforma Magento 2 zawiera domyślnie mikrodane dla stron produktów. Nie zawiera żadnej opcji edycji poprzez panel administracyjny, który w rzeczywistości nie jest wymagany. Dzięki tym znacznikom możesz uzyskać fragmenty rozszerzone na stronach wyników wyszukiwania Google. Jednak w przypadku dodawania jakiejkolwiek organizacji, elementów nawigacyjnych lub innych znaczników właściciele witryn muszą instalować oparte na obiektach rozszerzenia Magento 2 na swojej stronie.

Łatwa integracja Google Analytics i Google Adwords narzędzia

Integracja wszelkich analiz witryn, śledzenia klientów i rozszerzenie mapy termicznej podobnie jak Google Analytics wraz z narzędziami do planowania słów kluczowych, takimi jak Google Adwords, jest ćwiczeniem typu cakewalk dla najnowszej platformy Magento 2. Składa się ze specjalnych pól, które umożliwiają właścicielom witryn wstawianie kodów śledzenia bez dokonywania jakichkolwiek zmian w szablonach.

Ta aktualizacja Magento 2 posiada wiele ulepszone SEO funkcjonalności dla właścicieli witryn Magento. Aby spełnić wszelkie inne specyficzne funkcje SEO, możesz dodać dowolne Rozszerzenia eCommerce na swojej stronie.

Ostatnie słowa

Platforma Magento 2 to najnowsza aktualizacja Magento, która jest imponująca i potężna dzięki swoim wyjątkowym funkcjom i funkcjonalności. Zawiera wiele funkcji SEO, które mogą pomóc w zoptymalizowaniu widoczności online i rankingach wyszukiwarek w różnych wyszukiwarkach. Oprócz tych wbudowanych funkcji SEO, właściciele witryn mogą zawierać dowolne dowolne rozszerzenia Magento 2 Firma zajmująca się rozwojem wtyczek eCommerce. Aby uzyskać niesamowite rozszerzenia e-commerce w najbardziej przystępnej cenie, właściciele witryn mogą również odwiedzić sklep Knowband.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *