Prestashop Order Lookup – User Manual

1.0

SOCZEWKI Prestashop Mobile Order Lookup Addon by Knowband jest przeznaczony dla biznesu e-commerce Prestashop i umożliwia klientowi przeglądanie informacji o zamówieniu lub statusu zamówienia bez logowania się na konto. Moduł szczegółów zlecenia Prestashop pozwala także właścicielowi sklepu na śledzenie zamówień i przeglądanie statusu klienta.

Korzyści dla handlowców z Prestashop Mobile Order Lookup Addon:

 • Moduł wyszukiwania zamówień mobilnych Prestashop firmy Knowband pozwala klientom śledzić status zamówienia bez logowania się do konta w sklepie.
 • Dzięki dodatkowi do szczegółów zamówienia Prestashop sprzedawca sklepu może śledzić dane klienta z zaplecza modułu.
 • Knowband Prestashop Order Lookup addon daje administratorowi sklepu opcję monitorowania liczby klientów, którzy oglądali status swoich zamówień.
 • Kupiec sklepu internetowego może dostosować wygląd i tekst przycisku wyszukiwania zamówienia i koloru z tylnej części modułu szczegółów wysyłki Prestashop.
 • Moduł wyszukiwania zleceń mobilnych Prestashop firmy Knowband pozwala administratorowi zmienić lub dodać nowy test, który jest wyświetlany powyżej wyniku wyszukiwania zlecenia.
 • Ten moduł wyszukiwania zamówień Prestashop obsługuje wiele tematów.
 • Dodatek do szczegółów zamówienia Prestashop firmy Knowband zmniejsza obciążenie ręcznego systemu wsparcia dzięki śledzeniu w czasie rzeczywistym.
 • Knowband Prestashop mobilny interfejs addon admin lookup niezwykle łatwy w użyciu.

Instalacja 2.0

Poniższy zrzut ekranu pokazuje strukturę folderów wtyczki Order Lookup.

 • Struktura folderów folderu wtyczek Order Lookup.

Picture1

 • Skopiuj cały folder nazwany jako odszukiwanie zlecenia do folderu modułów katalogu głównego sklepu PrestaShop poprzez FTP.
 • Będziesz mógł znaleźć dodatek do szczegółów zamówienia Prestashop gotowy do zainstalowania w modułach w swoim sklepie PrestaShop, jak pokazano poniżej.

Picture2

 • Kliknij łącze Instaluj, aby zainstalować wyszukiwanie zleceń na telefonie Prestashop addon.

Moduł administracyjny 3.0

W tym miejscu właściciel sklepu Prestashop może zmieniać różne ustawienia tej wtyczki zgodnie z wymaganiami, które będą odzwierciedlane zarówno na front-end, jak iw panelu administracyjnym.

Aby zainstalować tę wtyczkę, wykonaj następujące kroki:

 • Dodaj cały folder wtyczek do folderu modułów do katalogu głównego Sklepu PrestaShop.
 • Po dodaniu plików wtyczek system wyświetli listę wtyczek na stronie modułu.
 • Kliknij na instalację / odinstalowanie zgodnie z potrzebą.

Picture3

Interfejs administracyjny 3.0.1

Po zainstalowaniu modułu szczegółów zamówienia Prestashop w sklepie, dostarczy on następujący interfejs:

 • Ustawienia ogólne
 • Statystyki wyszukiwania
 • Tłumacz języka
 • Uzyskać wsparcie

Każdy interfejs jest wyjaśniony poniżej.

Ustawienia ogólne 3.0.1.1

Po kliknięciu linku configure na stronie z listą modułów (link konfiguracyjny pojawi się automatycznie po zainstalowaniu wtyczki), system otworzy zakładki ustawień ogólnych domyślnie, jak pokazano na poniższym ekranie:

Picture4

Początkowo pola w powyższym formularzu będą już wypełnione wartościami domyślnymi.

 • Włącz / wyłącz: Początkowo będzie to WYŁ. Administrator sklepu Prestashop może włączyć / wyłączyć wtyczkę poprzez włączenie / wyłączenie tego ustawienia.
 • Kontrola tekstu: W tym miejscu administrator może kontrolować tekst, który byłby wyświetlany na stronie wyszukiwania kolejności i na stronie wyników. Administrator może także ustawić inny tekst, układ tekstu i kolor tekstu dla wszystkich języków dostępnych w systemie. Typ formatu i tekst ustawiony przez administratora w tych kontrolkach są widoczne na front-end dla odpowiedniego wybranego języka.
 • Kontrola koloru: W tym miejscu administrator może kontrolować kolory przycisków, które będą wyświetlane na stronie wyszukiwania kolejności i na stronie wyników.

Historia wyszukiwania 3.0.1.2

Na tej zakładce wtyczka stanu zamówienia Prestashop pokaże statystyki widoku strony odnośnika pod względem liczby. Raporty będą wyświetlane w postaci wykresów. Za pomocą tych statystyk administrator będzie mógł się dowiedzieć, w którym momencie otworzy się najbardziej strona zamówienia. Właściciel sklepu może wprowadzić dowolny zakres, a system odpowiednio wyświetli wyniki. Domyślnie wykres pokazuje statystyki dla bieżącego tygodnia. Statystyki wyszukiwania są przedstawione w następujący sposób:

Picture5 Picture6

Picture6

Tłumacz języka 3.0.1.3

W tej sekcji administrator może wprowadzić tekst, a także zmienić tekst wyświetlany w panelu administracyjnym, jak również na stronie frontowej dla wyszukiwania zamówienia na telefon Prestashop addon. Interfejs dla tłumacza języka składa się z dwóch zakładek, za pomocą których administrator może wprowadzać teksty językowe dla panelu administracyjnego i interfejsu użytkownika. Administrator może również pobrać wygenerowany plik językowy. Tłumacz języka wygląda następująco:

Picture7

3.0.1.4 Uzyskaj wsparcie

Jeśli administrator znalazł problem związany z wtyczką Prestashop i chce uzyskać wsparcie dowolnego typu, to za pomocą tego linku może utworzyć bilet dla dowolnego zapytania na naszej stronie. wsparcia helpdesk. Po kliknięciu tego linku otwiera się nowa zakładka, w której administrator może wygenerować zgłoszenie do pomocy technicznej.

Picture8

Moduł przedni 4.0

Z przodu klient zobaczy link w górnym menu, który przekieruje klienta na stronę formularza wyszukiwania zamówień. Kiedy klient kliknie link, otworzy się nowa strona, która poprosi o numer referencyjny zamówienia i identyfikator e-mail. Link do strony wyszukiwania zamówienia będzie wyglądał następująco:

Picture9

Kiedy klient kliknie na link, otworzy się nowa strona, która zapyta o numer referencyjny zamówienia i identyfikator e-mail.

Picture10

Po wprowadzeniu poprawnych danych klient zostanie wyświetlony odpowiednie dane zamówienia.

Picture11

Zalecenia:

 • Odśwież stronę główną swojego sklepu za każdym razem, gdy włączysz lub wyłączysz wtyczkę. Jeśli rozszerzenie Prestashop nie działa po instalacji, sprawdź uprawnienia do folderu modułów. Folder powinien być zapisywalny. Proszę nadać folderowi uprawnienia do 755.

Aby uzyskać więcej informacji o wyszukiwaniu zamówienia mobilnego Prestashop:

Prestashop Mobile Order Lookup Link produktu:?https://www.knowband.com/prestashop-mobile-order-lookup

Prestashop Mobile Order Admin Demo:https://ps.knowband.com/demo1/16/admin1/index.php?controller=AdminLogin&token=aea1bb3fb1bab860c86c4db00ce5949e&redirect=AdminModules&demo_lang=en

Prestashop Mobile Order Lookup Front Demo:https://ps.knowband.com/demo1/16/en/module/orderlookup/orderlookup

Prestashop Mobile Order Lookup Addon Store Link:https://addons.prestashop.com/en/order-management/17905-knowband-mobile-order-lookup-track-order-status.html

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *