Zapewnij swoim klientom eCommerce najlepsze nieskończone / niekończące się przewijanie

give-your-ecommerce-customers-the-best

Jeśli myślisz o nieskończonym przewijaniu do swojej witryny, zatrzymaj się i rozważ tę funkcję, ponieważ robi ona więcej niż cokolwiek innego na stronie internetowej. Niekończące się przewijanie to technika projektowania stron internetowych, która ładuje zawartość lub produkty w sposób ciągły, gdy użytkownik przewija stronę w dół, eliminując potrzebę paginacji. Ciągłe przewijanie jest pożądane w przypadku treści, które są przesyłane w sposób ciągły i mają dość płaski układ, gdzie każdy element treści znajduje się na tym samym poziomie hierarchii i ma podobne szanse na trafienie do klientów. Ma to sens w przypadku witryn eCommerce, w których masz wiele produktów do wyświetlenia. Nieskończone przewijanie lub nieskończone przewijanie nie jest nowy. Twitter był pierwszą platformą, która korzystała z nieskończonego przewijania w 2005 roku. Od tego czasu jest używana przez wiele platform mediów społecznościowych i witryn eCommerce. Jeśli szukasz powodu, dla którego powinieneś dodać niekończące się przewijanie? Tam jest garść korzyści płynących z nieskończonego przewijania

W tym miejscu omówię ulepszenie niekończącego się przewijania Twojego klienta.

1. Optymalizacja szybkości i wydajności

NIESKOŃCZONE PRZEWIJANIE

Podział na strony to proces, w którym użytkownik musi kilkakrotnie nacisnąć przycisk, aby zobaczyć więcej produktów. Dzięki nieskończonemu przewijaniu użytkownik będzie mógł stale przeglądać produkty bez żadnego wysiłku. Test wydajności i szybkości witryny eCommerce jest kluczowym elementem optymalizacji witryny. Upewnij się, że Twoje produkty szybko się ładują i jeśli to możliwe, spróbuj przekształcić swoją witrynę w PWA(Progresywna aplikacja internetowa). Użytkownik musiałby przewijać dużo więcej na urządzeniu mobilnym niż na podobnej liście elementów na komputerze ze względu na mniejszy rozmiar ekranu. Dlatego dobrze jest zoptymalizować go pod kątem szybkości i wydajności.

2. Optymalizacja treści pod kątem nieskończonego przewijania

Internet dostarczył użytkownikom nieskończoną ilość wiedzy, po prostu naciskając kilka przycisków. Ponieważ ilość wiedzy jest nieskończona, content marketing staje się coraz trudniejszy. Aby Twoje treści się wyróżniały, musisz sprawić, by doświadczenie użytkownika (UX) było znaczące i angażujące poprzez lepsze opracowywanie treści i lepsze projektowanie doświadczeń użytkownika. Pisz artykuły dostosowane do Twoich odbiorców, analizując dane, takie jak popularne opisy w Meta.

Czy niekończące się przewijanie będzie działać w Twojej witrynie?

Trzeba się przekonać, czy niekończące się przewijanie to dobry pomysł na Twój sklep? Jest to właściwe dla niektórych okoliczności omówionych w tej sekcji.

  • Do opowiadania historii – tworzy liniowe ramy, które mogą wykorzystać narratorzy
  • Ciągłe i długie treści, takie jak długi artykuł lub wieloetapowy samouczek – zapewniają lepsze wrażenia użytkownika niż dzielenie ich na wiele oddzielnych stron
  • Jeśli materiału nie można podzielić na oddzielne sekcje i należy go traktować jako całość, na przykład infografikę
  • Aby podkreślić cechy, cechy lub atrybuty produktu w opowieści
  • Do wyświetlania produktów – wyświetlaj nieskończone produkty danej kategorii w witrynach mobilnych, takich jak Amazon

3. Płynne przewijanie na urządzeniach z ekranem dotykowym

MOBILNE NIEKOŃCZĄCE SIĘ PRZEWIJANIE STRONY PRODUKTU

Korzystanie z urządzeń mobilnych wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat. Tak łatwo jest poruszać się po różnych stronach na Facebooku lub Instagramie za pomocą tylko kciuka. Nieskończone przewijanie zapewnia niesamowite wrażenia podczas przeglądania dla użytkowników mobilnych, szczególnie w aplikacjach mobilnych i przeglądarce internetowej. Dzięki automatycznemu ładowaniu produktów klienci muszą tylko przewijać listę, aby znaleźć oczekiwany produkt. Jest również idealny ze względu na łatwość obsługi i nawigację.

Jak skorzystać z niekończącego się przewijania?

Niekończące się przewijanie jest teraz częścią interfejsu użytkownika i wiele witryn eCommerce używa go jako trendu projektowego. Oto kilka trendów, które możesz śledzić, aby uczynić go bardziej atrakcyjnym i zwiększyć zaangażowanie użytkowników. Niekończące się przewijanie dzięki dodatkom do projektowania stron produktów zapewni użytkownikom płynne przewijanie.

  • Daje przyjazne dla użytkownika doświadczenie– Możesz dodawać miniatury o optymalnym rozmiarze, które ładują się szybciej.
  • Właściwa nawigacja jest konieczna: Jeśli użytkownik kliknie obraz, aby go otworzyć, to po naciśnięciu przycisku „wstecz” powinien zapamiętać ostatnią pozycję przewijania.
  • Dodaj wirtualne zdjęcia –A wirtualna fotografia pomaga tworzyć lepsze od doskonałych zdjęcia towarów za ułamek kosztów tradycyjnej fotografii.
  • Personalizacja jest kluczem za pomocą różnych dostępnych programów i aplikacji możesz pozwolić im zobaczyć, jak wygląda produkt, wizualizując go w miejscu, w którym mają go umieścić.

Lub jeśli kupują spektakl lub ubranie, będzie przekonujące, jeśli pokażesz im, jak będzie na nich wyglądać. Będą spędzać więcej czasu w Twojej witrynie i utrzymają ich zaangażowanie. Wielu sprzedawców już korzystających z tych najnowszych opcji ogranicza zwroty produktów i oferuje konsumentom przyjemniejsze zakupy.

Niekończące się przewijanie dzięki nieskończonemu modułowi przewijania KnowBand

Jeśli chcesz zapewnić użytkownikowi płynne korzystanie z nieskończonego przewijania, może pomóc moduł knowBand. Moduł Infinite Scroll jest dostępny dla prawie wszystkich głównych platform eCommerce, takich jak OpenCart, PrestaShop i Magento.

Sprawdź je:

Rozszerzenie OpenCart Infinite Scroll

Dodatek Infinite / Endless Scroll do Prestashop

Rozszerzenie Endless Scroll dla Magento

Rozszerzenie Infinite Scroll dla Magento 2

Oferuje kilka funkcji, które sprawiają, że nieskończone przewijanie jest bardziej wydajne. Moduł nieskończonego przewijania usuwa konwencjonalną paginację i zapewnia płynny UX. Pozwala na użycie wyzwalaczy ręcznych. Dzięki tej obsłudze użytkownik może również ręcznie ładować produkty po ustalonym przez Ciebie limicie. Infinite Scroll Extension ma również dodatkową funkcję umożliwiającą klientowi przejście na górę strony po kliknięciu połączenia. Dodaje automatyczne przewijanie do strony z listą produktów i umożliwia użytkownikowi szybkie przeglądanie produktów w Twoim sklepie bez przełączania stron.

Wnioski: Jest tajemnicą poliszynela, że ​​nieskończone przewijanie działa dobrze w niektórych typach witryn, które wyświetlają ogromne ilości treści wizualnych, takich jak zdjęcia i filmy. Dlatego optymalizacja stron e-commerce pod kątem niekończącego się przewijania może mieć ogromny wpływ na współczynniki konwersji. Wypróbuj ciągłe przewijanie i sprawdź, czy działa najlepiej w Twoim sklepie internetowym.

Artykuły, które mogą Cię zainteresować:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *