Wskazówki 7, jak przygotować swoją stronę internetową do sprzedaży na wakacje

Holiday Sale | Knowband Sale

Sezon wakacyjny jest jednym z najbardziej wyczekiwanych okresów w roku, szczególnie dla sprzedawców internetowych. Strony internetowe eCommerce są pełne turystów, a sprzedaż jest najwyższa. Przy tak wielu ofertach i rabatach, nawet klienci są przygotowani na zakupy w sklepach internetowych. Trend dawania i otrzymywania prezentów w trakcie sezonu to stara tradycja. W związku z tym istotnym problemem sklepów internetowych jest utrzymywanie ich stron internetowych w stanie gotowości do nieoczekiwanego ruchu.

Nie tylko to, sklepy eCommerce muszą być gotowe do udzielenia każdej możliwej pomocy klientowi, aby ich zakup był lepszy i bardziej żywy. W większości przypadków sklepy internetowe z przyjemnością udostępniałyby funkcje, które zachęcałyby klientów do robienia zakupów. Ponieważ sezon wakacyjny jest tuż za rogiem, nie tylko oferty powinny być skupione, właściciele sklepów muszą zoptymalizować swoją stronę internetową, aby zapewnić lepszą obsługę.

Sprzedawcy internetowi muszą zadbać o to, aby oferowali pewne wspólne funkcje, które większość klientów wyszukuje w sklepie eCommerce. Sklepy internetowe powinny zapewnić klientom większą przejrzystość produktów i ofert. W ten sposób wspomagając decyzję zakupową odwiedzających.

Omówmy niektóre z funkcji, które muszą zostać włączone do sklepu internetowego przez sprzedawców, aby uzyskać lepszą sprzedaż ze sklepu internetowego w okresie świątecznym.

1. Szybka opcja meldowania i przeglądania

Szybkie logowanie | Prestashop Social Loginizer Moduel | Knowband

Jednym z najważniejszych problemów, które pojawiają się, aby klienci mogli skorzystać z usług sklepu internetowego, jest logowanie. Klienci mogą po raz pierwszy korzystać ze swojego sklepu internetowego. W związku z tym, prosząc ich, aby zagłębili się w długi proces rejestracji, odepchnęliby ich od sklepu. Sklep internetowy musi więc mieć opcję opcji logowania społecznościowego, aby ułatwić odwiedzającym przeglądanie sklepu internetowego. Addon społecznościowy Prestashop może pomóc w włączeniu opcji szybkiego logowania w sklepach Prstashop. Istnieją podobne moduły dla innych platform handlu elektronicznego, takich jak Rozszerzenie społecznościowe Magento i Wtyczka społecznościowa OpenCart.

2. Oferuj lepszą klarowność produktu

Lepsza klarowność produktu

Opis produktu musi być żywy i graficzny. Klienci będą żyć t dokonać zakupu ze sklepu internetowego, jeśli uzyska lepszy wgląd w produkt od sprzedawcy. W związku z tym uwzględnienie różnych opcji, takich jak obrazy produktów lub filmy o produktach, może pomóc klientom lepiej związać się z produktem i może dokonać zakupu bez żadnych trudności. Moduł wideo produktu Prestashop może pomóc Ci przesłać filmy bez zmiany kodu witryny.

3. Obsługa wielojęzyczna

Wielojęzyczna pomoc techniczna Wsparcie RTL | Knowband | Aplikacje mobilne

Idea łączenia się z ogromną grupą ludzi musi rozważyć połączenie ich na poziomie językowym. Klienci mogą nie popierać języka angielskiego, więc sklepy internetowe muszą upewnić się, że przesyłają produkty w wielu językach, co jest wygodniejsze dla klientów. Pomaga w zwiększaniu popularności sklepu internetowego w różnych regionach.

4. Dostępność produktu

Dostępność produktu | Moduł dostępności produktu Prestashop | Knowband

Sklepy internetowe muszą jasno określać dostępność produktów dla klientów. Można tego dokonać, podając informacje dotyczące różnych sprzedawców i liczby produktów u różnych sprzedawców i ich liczby. Klienci muszą być świadomi dostępności produktów. Ponadto powinny one mieć możliwość sprawdzenia dostępności dla konkretnej lokalizacji. Można to zrobić w sklepie Prestashop poprzez włączenie Dostępność produktu Prestashop przez moduł ZipCode. Klient może zdecydować, aby wybrać konkretny produkt dotyczący tej funkcji. Pomaga także w oczyszczeniu chmur złego hostingu.

5. ?Offers and discounts

Rabat Wyprzedaż wakacyjna Sprzedaż Knowband

Większość ludzi woli robić zakupy w czasie wakacji z podstawową ideą skorzystania z coraz większej zniżki na produkty. W związku z tym sprzedający muszą wprowadzić ekscytujące oferty w swoim sklepie internetowym, aby klienci mogli dokonać więcej zakupów przy użyciu tych ofert. Pomaga w zwiększeniu sprzedaży, ponieważ klient wolałby dokonać zakupu dowolnego produktu po otrzymaniu dobrej oferty.

6. Lepsza interaktywność

Marketing treści | Prestashop Addons

Interakcja z klientami musi być utrzymywana z klientami przez cały czas. W tym celu sklepy internetowe mogą udostępniać różne wyskakujące okienka w sklepie internetowym, takie jak Zakręć i wygraj i wiele innych ekscytujące okienka pop, które mogą odwrócić uwagę klientów od sklepu. Jeśli klient chce wyjść ze sklepu, może zostać odesłany do sklepu.

7.

Kierownik wysyłkowy | Prestashop Free Shipping Manager

 

Klienci chcieliby mieć lepszą opcję wysyłki, aby otrzymać swoje produkty. W związku z tym sklep internetowy musi wyraźnie informować klientów o możliwościach otrzymania produktów oraz o dodatkowych opłatach, które można dodać osobno wraz z kosztem produktu przy dostarczaniu produktów.

Wnioski

Okres świąteczny może przynieść wzrost sprzedaży w sklepach internetowych. Sekret jej tworzenia tkwi w lepszych usługach i funkcji oferowanych klientom. W związku z tym sklep internetowy musi zawsze oferować lepsze i angażujące opcje, tak aby klienci mogli przeglądać i robić lepsze zakupy ze sklepu internetowego. Pomaga w poprawa wydajności sklepu internetowego.

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *