W jaki sposób wtyczka Spin and Win pomaga sklepom e-commerce?

How Do the Spin and Win Plugin Help E-Commerce Stores

Moduł Spin and Win to nowoczesna metoda przyciągania klientów do Twojego biznesu. Wtyczka Gamified jest przydatna do angażowania klientów na stronie, co zwiększa czas spędzany przez klientów na stronie. Zachęta, jaką dają wtyczki „zakręć i wygraj”, okazuje się bardzo pomocna. Bez wątpienia wyskakujące wtyczki subskrypcji e-mail zaowocują angażującą promocją. Potrzeby klientów są również brane pod uwagę przy nagradzaniu ich za pomocą tej wtyczki obrotowej.

Możesz użyć moduł zakręć i wygraj wręczania użytkownikom nagród, aby zachęcić ich do powrotu do sklepu. Dzięki tej wtyczce do grywalizacji masz większe szanse na wpływ na ludzi w przyszłości, ponieważ poprawia ona zaangażowanie, udział i lojalność odbiorców. Włączenie grywalizacji i interaktywności jest ważne dla serwisu sprzedawcy na każdym etapie zakupu klienta. Twoi konsumenci polubią korzystanie z modułu subskrypcji e-mail, co zwiększy ich lojalność. Wyskakujące okienka typu „zakręć i wygraj” zachęcą również Twoich klientów do powrotu na Twoją stronę w celu dokonania zakupu.

To wtyczka subskrypcji e-mail będą szczególnie przydatne, jeśli Twoja witryna oferuje zachęty, takie jak prezenty, kupony lub kupony. Upewnij się, że korzystasz z tego modułu typu spin-and-win, aby zaoferować docelowym odbiorcom akceptowalną zachętę. Celem jest zwiększenie sprzedaży i generowanie przychodów przy jednoczesnym zwiększeniu zaangażowania klientów na stronie.

Zalety korzystania z modułu Spin and Win

Zalety korzystania z modułu Spin and Win

Zadowolenie klienta

Najlepszą wskazówką dla dochodowego sklepu eCommerce jest stworzenie oszałamiającej satysfakcji klienta. Wtyczka grywalizacji bez wątpienia działa bez zarzutu, nie tylko dla marketerów i blogerów, ale także dla e-commerce.

Najlepsza wtyczka do grywalizacji pozwala firmom podbijać serca klientów. Grywalizacja wydaje się być potężna strategia, aby zadowolić klientów i oddany przez bardzo długi czas ze względu na stojącą za tym naukę behawioralną.

Z dużym marginesem przekraczanie standardów przy zapewnieniu doskonałej obsługi klienta je przekracza. Pamiętaj, aby zapewnić wyjątkowe wrażenia użytkownika i zacząć od razu.

Zanim klient zakręci kołem, odczuwa przypływ adrenaliny, ponieważ jest podekscytowany prezentem, który otrzyma. The zakręć i wygraj prezent rysunek jest tym, co sprawia, że ​​wracają do Twojej witryny. Mogą wygrać większą nagrodę, a wyobrażenie o tym jest dla nich kuszące. Klient wraca, bo może po prostu czerpać przyjemność z emocji związanych z grą.

spin-win-funkcje modułu

Zwiększa rejestrację klientów

Gdy tylko klienci wejdą do sklepu, zobaczą wyskakujące okienko subskrypcji e-mail. Ponieważ klienci chcą prezentu, wtyczka obracającego się koła zwiększa ogólną liczbę rejestracji w sklepie. W tym samym celu muszą wprowadzić swój adres e-mail w wyskakującym okienku wtyczki z grywalizacją. Wzrasta rejestracja klientów, ponieważ każdy lubi prezenty, co skutkuje wzrostem zapisów za pośrednictwem poczty. Dzięki grywalizacyjnemu wyskakującemu okienku moduł spin and win może zapewnić użytkownikom różne rabaty i oferty, a także fizyczne prezenty. Zwiększa to rejestrację klientów na stronie internetowej firmy eCommerce.

Zmniejsza wskaźnik porzucania koszyka

Możliwe jest zaangażowanie odwiedzających witrynę za pomocą wyskakującego okienka „zakręć i wygraj” przez bardzo długi czas bez irytowania odwiedzających. Zwykłe wyskakujące okienka subskrypcji mogą irytować odwiedzających, ale ten gamified moduł to nie to samo. przy użyciu a Wyskakujące okienko subskrypcji e-mail Prestashop, możesz nagradzać użytkowników, co skutkuje zwiększeniem czasu przeglądania serwisu przez użytkowników. Najkorzystniejszym aspektem tego modułu spin and win jest kontrola nad tym, jak często koło jest widoczne. Z tego powodu angażujący moduł spin and win obniża współczynniki odrzuceń i wyjść. Im dłużej odwiedzający pozostają na stronie, tym większe prawdopodobieństwo wystąpienia konwersji.

Motyw

theme-Zalety korzystania z modułu Spin and Win

Motywy na specjalne okazje

Administrator może łatwo modyfikować motyw obracającego się koła za pomocą wyskakującego rozszerzenia subskrypcji e-mail. Ponadto mogą szybko wybierać spośród różnych sezonowych lub podstawowych tematów. Motyw na Halloween, Boże Narodzenie, Walentynki, a inne święta mogą być obecne.

Organizowanie tematu

Wtyczka wyskakującego okienka subskrypcji e-mail umożliwia administratorowi zaplanowanie motywu w celu zaoszczędzenia czasu i wysiłku. Aby nie było pośpiechu w ostatniej chwili, może zaplanować temat z dużym wyprzedzeniem. W rezultacie administrator ma możliwość zmiany, kiedy tylko zechce. Administrator może również określić czas, po którym motyw powróci do ustawień domyślnych.

Owijanie w górę

W tym artykule korzyści, które an Biznes eCommerce które można uzyskać za pomocą modułu spin and win. Znamy inne zalety tego modułu, a jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami pod adresem support@knowband.com. Pomagamy również w kwestiach i wątpliwościach naszego modułu na wypadek, gdyby nasza pomoc była potrzebna. Możemy również pomóc w dodaniu dowolnej dodatkowej funkcjonalności do modułów. Ponadto, jeśli masz jakieś niestandardowe wymagania dotyczące rozwoju w zależności od potrzeb Twojej firmy, możemy Ci również w tym pomóc. Prosimy o poinformowanie nas, czy możemy zapewnić Państwu jakąkolwiek pomoc.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *