Platforma handlu elektronicznego, którą możesz wybrać na rynek wielu dostawców

E-commerce platform that you can opt for your multi-vendor marketplace | KnowBand

Świat e-commerce zaczął się przesuwać w kierunku modelu wielu dostawców w ciągu ostatnich kilku lat. Tradycyjny model inwentaryzacji, który kiedyś był królem, teraz staje się wyborem o mniejszym znaczeniu. Powód, dla którego jest cytowany w charakterze i zakresie modelu wielu dostawców, który pasuje do aspiracji świata e-commerce. Ponieważ jest on korzystny dla obu stron i ma charakter integracyjny, nie tylko zaspokaja zapotrzebowanie ze strony sprzedawców, ale także dostarcza klientom rozkoszy, oferując szeroki zakres do wyboru. Znaczenie posiadania platformy dla wielu sprzedawców dla witryny e-commerce jest tym, czego nie można ugasić. Ale, co to są platformy, które oferują szansę na zbudowanie takiej platformy dla swojej witryny? Aby nieco ułatwić zadanie, omówimy niektóre z wielu popularnych dostawców, z których możesz wybierać.

WordPress

[Caption id = "attachment_3058" align = "aligncenter" width = "693"]wordpress | KnowBand WordPress to wiarygodna nazwa na rynku. [/ Caption] Dzięki udziałowi w rynku ponad 23%, niezawodne wsparcie dla strony internetowej, WordPress, nie wymaga wprowadzenia, jeśli chodzi o omawianie platform handlu elektronicznego. Będąc renomowaną marką na rynku, WordPress oferuje płynną transformację dla Twojej firmy konfiguracja wielu dostawców. Różne funkcje dostosowywania i zarządzania umożliwiają ograniczenie kłopotów związanych z zarządzaniem rynkiem wielu dostawców.

Magento

[Caption id = "attachment_3056" align = "aligncenter" width = "706"]Magento | KnowBand Magento to kolejna platforma open source dla twojej witryny. [/ Caption] Magento to kolejna taka nazwa na rynku, która w całości koncentruje się na wzbogacaniu twojej doświadczenie w handlu elektronicznym. Dzięki dedykowanej obsłudze witryny e-commerce, Magento to nazwa, na której możesz polegać. Przez Rozszerzenie rynku Magento, pozwala to dostosować tryb wielu dostawców do swojej witryny. Oferując opcję oddzielnego profilu sprzedawcy z określonym loginem, zapewnia on swobodę zarządzania i aktualizowania produktów do dostawców. W ten sposób zapewnia im doświadczenie osobistej konfiguracji handlu elektronicznego dla ich działalności. Zawsze będąc pierwszym wyborem w dużych firmowych konfiguracjach online, sklep Magento zawsze można przekonwertować na witrynę giełdową za pomocą jednego z lepszych Rozszerzenia rynku dla wielu dostawców Magento.

PrestaShop

[Caption id = "attachment_3055" align = "aligncenter" width = "783"]Prestashop | KnowBand PrestaShop istnieje już od jakiegoś czasu. [/ Caption] Będąc na rynku od dekady, PrestaShop ugruntował swoją pozycję dzięki jakości obsługi i funkcjom. Korzystając z serwisów 1,00,000 korzystających z jego usług, PrestaShop stanowi silny pretendent do wyboru na swojej stronie internetowej rynku. Oferowane funkcje obejmują łatwą integrację opcji wielu płatności, prostą rejestrację i profilowanie dostawców, łatwą personalizację i skuteczne zarządzanie produktami i usługami. Wszystko to przyczynia się do przekształcenia firmy w tryb wielu dostawców, aby zapewnić płynną jazdę. PrestaShop zawsze był pierwszym wyborem większości startupów biznesowych. Dzięki dostępności skutecznych modułów rynkowych takich jak Knowband-Moduł marketplace PrestaShop, stało się tak łatwo przekształcić swój sklep PrestaShop na stronę sklepu PrestaShop.

OpenCart

[Caption id = "attachment_3054" align = "aligncenter" width = "717"]OpenCart | KnowBand OpenCart zapewnia bezproblemową obsługę. [/ Caption] OpenCart to jedna z takich platform, która jest jedną z najlepszych w branży. Dzięki specyficznym funkcjom e-commerce i cennym modułom, OpenCart zawsze zapewniał bezproblemową transakcję biznesową dla swoich użytkowników. Funkcje, takie jak powiadomienia o płatnościach e-mail dla dostawcy i spersonalizowane zarządzanie sklepem, sprawiają, że OpenCart jest dobrym wyborem. Co więcej, OpenCart jest jedną z najłatwiejszych platform eCommerce do nauki. Z dużym powinowactwem do rozszerzania funkcji za pomocą Moduły OpenCart, ma dużą elastyczność, aby się przekonwertować na stronę rynku za pomocą dowolnego z wydajnych Dodatki do rynku OpenCart.

Ostateczny głos

Wyżej wymienione platformy e-commerce należą do najlepszych w swojej sekcji. Ich baza użytkowników i wiarygodność rynkowa stale rosną. Aby wykonać płynną transakcję dla konfiguracji wielu dostawców, możesz polegać na jednym z nich.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *