prestashop-modules-to-offer-best-customer

Moduły Prestashop oferujące najlepszą obsługę klienta

Świetny system obsługi klienta może wzmocnić zespoły pracujące nad osiągnięciem określonych celów w firmie. Aby spełnić wymagania klienta i poprawić jakość obsługi klienta, planowanie strategiczne, narzędzia wsparcia oraz w pełni oddany zespół odgrywają istotną rolę. Informacje zebrane od użytkownika można wdrożyć w celu poprawy obsługi klienta poprzez wprowadzenie rozsądnych zasad, które mogą pomóc firmie rozwijać się i rozwijać obsługę klienta PrestaShop. Obsługa klienta jest wskaźnikiem odkupienia i lojalności klientów. Zadowolenie klienta zapewnia, że ​​w przyszłości będzie on skłonny do zakupu u Ciebie. Na rynku, na którym firmy konkurują o zdobycie większej liczby klientów, system obsługi klienta może Cię wesprzeć. Firma z wszechstronną obsługą klienta może przetrwać dłużej i może zapewnić wyjątkowa obsługa klienta. Istnieje kilka niesamowitych modułów, które zostały opracowane przez zespół Knowband, aby pomóc Ci w zarządzaniu obsługą klienta i improwizowaniu doświadczeń klientów w Twoim sklepie PrestaShop.

1. RMA do zarządzania zwrotami i anulowanymi zamówieniami

rma-do-zarządzania-zwrotami-i-anulowanymi-zamówieniami

Na pierwszym miejscu stawiam dodatek do menedżera zwrotów, ponieważ sprzedawcy uważają go za gorączkowy i nie radzą sobie ze zwrotami lub anulowanymi zamówieniami. Prestashop RMA pomoże Ci łatwo zarządzać zwrotami, ponieważ jest w pełni skonfigurowany i możesz śledzić zamówienia zwrotne z zaplecza modułu. Administrator sklepu może zobaczyć różne opcje reakcji na zwrot, jeśli klient twierdzi, że przedmiot przybył uszkodzony lub nie pasuje do opisu oferty. Ponadto klient może przesłać zdjęcie wadliwego produktu z podaniem przyczyny lub dodać zdjęcie, jeśli nie pasuje do podanego opisu. Miejmy nadzieję, że zmniejszy to napięcie związane z zarządzaniem zwrotami zamówień.

2. Deskoid Helpdesk do obsługi klienta

System Deskoid Helpdesk zapewnia ujednoliconą obsługę klienta, która ułatwia klientom robienie zakupów w Twoim sklepie internetowym Prestashop. Plik Dodatek Prestashop Deskoid Helpdesk łączy sklep z systemem biletowym helpdesku. Administrator zapewni interfejs z pomocą, w którym klienci skontaktują się z zespołem pomocy technicznej w przypadku dowolnego zapytania lub problemu i pokaże wątek wiadomości wewnątrz bloku wiadomości, dzięki czemu mogą również zobaczyć stare bilety.

3. Facebook Messenger

moduł wsparcia facebook-messenger-live-chat

Połowa światowej populacji korzysta z telefonów komórkowych, a większość z nich jest na platformach mediów społecznościowych. Plik Moduł Social Messenger może być używany przez administratora sklepu PrestaShop do obsługi czatu na żywo w celu poprawy jakości obsługi klienta. Pomaga klientom łączyć się za pomocą osobistego konta komunikatora Facebook z właścicielami sklepów. Administrator ustawi wygląd i sposób działania ikony i okna komunikatora społecznościowego. Obsługa czatu na żywo może zwiększyć współczynnik konwersji i pozyskiwanie klientów.

Końcowa myśl:

Obsługa klienta to znaczny strumień do spędzania czasu i pieniędzy, jeśli jesteś właścicielem firmy eCommerce. Aby zapewnić lepszą obsługę klienta, powinieneś mieć wsparcie na czacie na żywo, proste zasady zwrotów i system zarządzania, fora kontaktowe lub możesz świadczyć usługi telefoniczne do obsługi klienta. Zadowolenie klienta i UX odgrywają kluczową rolę w eCommerce dla rozwoju firmy i produktywności. Dzięki kanałom obsługi klienta 24×7 pokaż klientowi, że Ci zależy. Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *