How to put your eCommerce site on a fast track? | Knowband

Jak szybko umieścić swoją witrynę eCommerce? (Część 2)

W biznesie online utrzymanie klienta oczekującego na więcej niż 3 sekund jest "niewybaczalnym przestępstwem", które zachęca do surowych kar od Google i strat pod względem rankingów wyszukiwania online. Powolne ładowanie witryny to największa blokada dla wyższych konwersji i sprzedaży w witrynie eCommerce.

Jak wynika z ankiety przeprowadzonej przez Akamai i Gomez.com, zauważono kilka zaskakujących faktów. Niektóre z nich zostały omówione poniżej:

 • 47% konsumentów chce, aby strona internetowa wczytała się w ciągu 2 lub mniej.
 • Około 40% osób opuszcza witrynę lub ją opuszcza, jeśli ładowanie trwa więcej niż 3 sekund.
 • Co więcej, drugie opóźnienie 1 w czasie odpowiedzi strony internetowej często powoduje utratę 7% w konwersjach na stronie internetowej. Aby lepiej to zrozumieć, czas rzucić okiem na przedstawiony poniżej statystyczny obraz:

Jak przyspieszyć działanie witryny eCommerce? - Wolna wydajność witryny | Knowband

Analizując powyższe zdjęcie, powolna strona internetowa jest poważnym problemem, ponieważ może poważnie wpłynąć na twoje szanse biznesowe. Jeśli nadal będziesz ignorować ten problem, może to znacznie kosztować Twoją witrynę eCommerce pod względem konwersji i sprzedaży. Dla tych, którzy są poświęceni poprawie szybkości ładowania swojej witryny, oto kilka optymalizacja prędkości strony internetowej wskazówki, które mogą poprowadzić ich we właściwym kierunku.

Zmniejsz liczbę żądań HTTP na serwerze?

[Caption id = "attachment_1179" align = "aligncenter" width = "755"]Jak szybko umieścić swoją witrynę eCommerce? - Zredukuj żądania HTTP na serwerze | Knowband Zmniejszenie liczby żądań HTTP w witrynie może w dużym stopniu poprawić szybkość witryny. [/ Caption]

Zgodnie z informacjami na temat optymalizacji prędkości strony przez Yahoo, około 80% czasu ładowania strony spędza się na pobieraniu różnych części strony internetowej, takich jak obrazy, arkusze stylów, skrypty, pliki Flash Media i inne. W normalnym scenariuszu indywidualne żądanie HTTP jest wysyłane do każdego elementu strony WWW, który spowalnia czas odpowiedzi serwera. Aby zminimalizować liczbę żądań HTTP w Twojej witrynie, musisz wykonać następujące kroki:

 • Podejmij wymagane kroki, aby usprawnić liczbę elementów na swojej stronie internetowej.
 • Wykorzystaj zoptymalizowane obrazy lub sprite'y CSS w swojej witrynie do optymalizacji prędkości.
 • Zintegruj wiele arkuszy stylów w jeden arkusz.
 • Zminimalizuj liczbę skryptów Java i umieść je w dolnej części strony internetowej.

Zastosuj techniki kompresji na swojej stronie-

[Podpis id = "attachment_1181" align = "align none" width = "755"]Jak szybko umieścić swoją witrynę eCommerce? - Zastosuj techniki kompresji na swojej stronie | Knowband Kompresuj pliki multimedialne i strony internetowe w celu optymalizacji wydajności witryny. [/ Caption]

Większe strony internetowe na stronie internetowej zwykle w rozmiarze 100 kb często wymagają dużo czasu, aby załadować, spowalniając w ten sposób całą witrynę. Technika kompresji może zmniejszyć ogólny rozmiar strony i może zwiększyć szybkość strony. Zgodnie z wersją, użycie technik kompresji może usunąć około 50-70% plików HTML i CSS, co z kolei znacznie poprawia wydajność strony internetowej. Istnieją narzędzia takie jak Gzip, które mogą zmniejszyć przepustowość twoich stron, co pomaga w zmniejszeniu odpowiedzi HTTP. Poniżej znajdują się niektóre ustawienia kompresji dla różnych serwerów, które mogą pomóc w optymalizacji szybkości witryny.

 • W przypadku Apache użyj funkcji mod_deflate do kompresowania danych.
 • W przypadku serwera Nginx użyj ustawień HttpGzipModule.
 • Podobnie w przypadku serwera IIS zaleca się skonfigurowanie kompresji HTTP w celu zoptymalizowania wydajności sklepu.

Podejmij kroki, aby zoptymalizować dostawę CSS

[Caption id = "attachment_1170" align = "aligncenter" width = "755"]Jak szybko umieścić swoją witrynę eCommerce? - Podejmij kroki, aby zoptymalizować dostarczanie CSS Knowband ??????????????????????????????????????????????? Optimize the CSS files for achieving a fast performing website.[/caption]

CSS to pliki ładowane przed załadowaniem rzeczywistej witryny. Im więcej czasu potrzeba na pobranie plików CSS ma bezpośredni wpływ na czas ładowania strony. Musisz wyeliminować dodatkowe spacje w swoich plikach CSS, aby zmniejszyć ich rozmiar, zwiększając szybkość swojej witryny. Jeśli Twój CMS nie ma żadnej opcji minimalizacji plików CSS, możesz skorzystać z bezpłatnej usługi online, takiej jak csscompressor.com, aby zminimalizować pliki CSS. Właściciele witryny muszą tylko wkleić swoje pliki CSS w wymaganym miejscu na stronie internetowej, a następnie nacisnąć przycisk "Kompresuj", aby uzyskać zredukowany arkusz stylów CSS. Kilka pomocnych wskazówek, które mogą pomóc w kluczowym zadaniu minimalizacji CSS, wyjaśniono poniżej:

 • Nie używaj CSS w kodowaniu HTML, takim jak divy, nagłówki i inne tego typu obszary.
 • Dodaj wszystkie pliki CSS do zewnętrznego arkusza stylów, aby uzyskać czystsze kodowanie plików CSS.

Jeśli masz problemy z dostosowaniem plików CSS w swoim sklepie PrestaShop, możesz również skorzystać z PrestaShop Addons od Sklep Knowband.

Zoptymalizuj czas wczytywania witryny-?

[Podpis id = "attachment_1175" align = "align none" width = "1099"]Jak szybko umieścić swoją witrynę eCommerce? - Zoptymalizuj czas wczytywania witryny | Knowband Skorzystaj z narzędzi do optymalizacji prędkości, aby poprawić szybkość ładowania Twojej witryny. [/ Caption]

Jeśli twoja strona nie jest w stanie załadować poprawnie w ciągu 3 sekund, to z pewnością zaszkodzi twojemu biznesowi w wielkim stylu. Aby uzyskać prawidłowe pojęcie o czasie ładowania strony, ważne jest skorzystanie z pomocy różnych narzędzia optymalizacji prędkości lubić PageSpeed ​​Insights, Pingdom, I inne.

W scenariuszu czasu rzeczywistego klienci nie są zainteresowani oczekiwaniem na prawidłowe załadowanie witryny. Według statystyk prędkości według PageSpeed ​​Insights firmy Google, wynik 85 i wyższy podczas kontroli prędkości jest oznaką szybkiego ładowania strony. Oto niektóre dane na temat różnych witryn eCommerce dotyczących ich działania w narzędziu do optymalizacji prędkości strony internetowej.

Amazon.com:83/100
Ebay.com:86/100
Walmart.com:37/100
Staples.com:54/100
Target.com:69/100
Zulily.com:72/100
Overstock.com:84/100
Newegg.com:66/100
Nordstrom.com:75/100
Gilt.com:63/100

Sprawdź wynik swojej witryny i wykonaj wymagane czynności, aby zoptymalizować czas ładowania. Możesz usunąć ciężkie elementy / grafikę tła, flash player, niezoptymalizowane obrazy lub filmy i inne elementy, które mają wpływ na czas ładowania Twojej strony.

Wnioski

Jest to zdecydowanie odpowiedni moment, aby spędzić trochę czasu na swojej stronie internetowej, aby sprawdzić obszary, które mają wpływ na jej wydajność i prędkość ładowania. Kiedy już będzie jasne, które obszary są szare, właścicielom witryn łatwiej będzie podjąć wymagane kroki w celu poprawy szybkości witryny. Pamiętaj, że czas to pieniądz, a jeśli nie doceniasz czasu klientów robiących zakupy online, źle to wpłynie na Twoją sprzedaż. Bądź aktywny i skup się na tym kluczowym obszarze.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *