How to put your eCommerce site on a fast track? (Part 1) | Knowband

Jak szybko umieścić swoją witrynę eCommerce? (Część 1)

Ludzie są zajęci z dnia na dzień i nie ma czasu, aby spojrzeć na stronę internetową dla jej właściwego załadunku. Żyjemy w erze jet, w której wszyscy chcą "kawy instant", a opóźnienie nawet o kilka sekund może okazać się katastrofalne dla twojego biznesu online.

Powszechnie uważa się, że ludzie nie lubią spędzać czasu na stronie internetowej, która zajmuje więcej niż średni czas 2-3 sekund na poprawne ładowanie. Jeśli Twoja sprzedaż jest hamowana przez wolno ładującą się witrynę eCommerce, ważne jest, aby przygotować szybki plan działania dla zwiększenia szybkości Twojego sklepu internetowego. Sprawdź niektóre z tych szybkich wskazówek.

Zmniejsz rozmiar swojej strony internetowej

Normalna strona internetowa składa się z wielu elementów strony, takich jak obrazy, linki, JavaScript, CSS i inne podobne elementy, które razem tworzą rozmiar strony. Czas ładowania Twojej witryny jest wprost proporcjonalny do rozmiaru twoich stron internetowych. Ważne jest utrzymanie rozmiaru strony w granicach kilku kilobajtów, aby uzyskać lepszą wydajność witryny. Nie należy umieszczać ciężkich elementów, grafiki i innych takich elementów, które powodują, że twoja strona jest cięższa i wpływa na czas ładowania Twojej strony.

Zaimplementuj buforowanie przeglądarki i technologię In-Memory

Nieistotny dostęp do bazy danych często powoduje problemy z czasem ładowania strony internetowej, a tym samym w dużym stopniu wpływa na zaangażowanie klienta. W przypadku powtarzających się niepotrzebnych żądań dostępu do danych, należy zastosować różne techniki, które mogą przechowywać tymczasowe informacje, takie jak katalog produktów, informacje o kliencie, informacje o indeksowaniu wyników wyszukiwania i inne krytyczne dane, aby zatrzymać przeciążanie żądań dostępu do danych.

Techniki takie jak buforowanie obejmują korzystanie z pamięci RAM dostępnej na serwerze w celu szybkiego dostępu do informacji z bazy danych. Proces ten pomaga w poprawie szybkości operacji wejścia-wyjścia, które można przyspieszyć 10, aby poprawić czas ładowania witryny eCommerce. Są pewne Rozszerzenia wiedzy lubić PrestaShop EasyDB Backup Manager które mogą pomóc w szybkim tworzeniu kopii zapasowej bazy danych witryny w celu zapewnienia odporności w przypadku próby hakowania, awarii witryny lub innych podobnych działań.

Użyj odpowiedniej rozdzielczości obrazu i jakości?

[Podpis id = "attachment_1047" align = "align none" width = "1420"]Umieść swoją witrynę eCommerce na szybkim torze - użyj odpowiedniej rozdzielczości i jakości obrazu | knowband Zwiększ wydajność swojej witryny eCommerce dzięki tym prostym wskazówkom dotyczącym optymalizacji prędkości. [/ Caption]

Większość właścicieli witryn eCommerce jest uboga w określanie wymiarów obrazów na stronie, co powoduje wolniejsze ładowanie strony. Ze względu na brak tego, ważne jest, aby wspomnieć rozdzielczość obrazu, wymiar, gęstość pikseli i inne takie parametry, aby uzyskać obraz o wysokiej jakości. Dzięki tym wszystkim najważniejszym informacjom łatwiej jest utworzyć symbole zastępcze, aby szybciej ładować stronę internetową i obrazy w tym samym czasie.

Korzystaj z usług sieci dostarczania treści –

Jeśli jesteś jednym z właścicieli witryn eCommerce, którzy mają klientów na całym świecie, ważne jest, aby korzystać z sieci dostarczania treści bez żadnych przeszkód. Dzieje się tak, ponieważ pomaga szybko buforować zawartość, uzyskując dostęp do informacji z serwerów znajdujących się w różnych częściach świata. Z tego względu czas ładowania treści jest automatycznie redukowany w znacznym stopniu.

Zminimalizuj liczbę wtyczek w witrynie

Zadbanie o to, aby Twoja witryna zawierała niepotrzebne wtyczki, nie przyniosłoby korzyści twoim perspektywom biznesowym online, ale wpłynie tylko na wydajność witryny, jeśli ich funkcjonowanie pokrywa się ze sobą. Zamiast po prostu zachować jakiekolwiek wtyczki, musisz odwiedzić Sklep Knowband za złapanie odpowiednich modułów e-commerce dla twojego sklepu internetowego. Możesz skorzystać z Wtyczki PrestaShop, Rozszerzenia OpenCart or Moduły Magento w celu poprawy wydajności Twojego sklepu internetowego.

Nie testuj cierpliwości docelowych klientów za pomocą powolnego ładowania strony internetowej, ale zainicjuj terminowe działania za pomocą tych porad hakerskich. Postępując zgodnie z tymi prostymi wskazówkami, właściciele witryn mogą utrzymywać klientów na swoich stronach internetowych bez żadnych wysiłków. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat, należy przejść do następnej części.

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *