Dlaczego wymagana jest optymalizacja strony Checkout w domyślnych rozszerzeniach transakcji?

Why Checkout page optimization is required in default Checkout extensions | KnowBand

Sprawdzanie w witrynach eCommerce to coś, co pozwala właścicielowi firmy mieć interfejs do transakcji pieniężnych z klientami. Słowo "pieniądze" wystarczy, aby powiedzieć, jak poważna jest strona kasy w świecie eCommerce. Z jakiegoś powodu, jeśli klient nie znajdzie wygodnej strony do zapłaty, natychmiast przychodzi mu do głowy myśl o porzuceniu witryny i znalezieniu alternatywnego rozwiązania z lepsza optymalizacja strony kasy. Bez względu na przyczynę, natychmiastowy efekt widać w Twoim biznesie online, ponieważ tracisz tu klienta.

Platformy e-commerce, takie jak Magento, PrestaShop, OpenCart mają standardowy zestaw procesu realizacji transakcji. Na przykład standard Rozszerzenie kasy Magento zapewnia wszelką niezbędną dostępność dla pełnej strony kasy zamówienia eCommerce. Biorąc jednak pod uwagę najnowsze postępy na stronach kasowych różnych platform handlu elektronicznego, nie oczekuje się, że standardowy proces realizacji transakcji będzie miał pożądany wskaźnik sukcesu. W rzeczywistości większość standardowych stron do realizacji transakcji została przekształcona w wygodniejsze procesy dzięki wprowadzeniu jednostronicowych kas lub rozszerzeń szybkich płatności na stronach e-commerce. Potrzebujesz zoptymalizowanej strony kasy

Aby przetrwać konkurencję z innych platform eCommerce lub konkurencyjnych stron, przejście na niestandardowe, jednostronicowe rozszerzenie transakcji jest zdecydowanie mądrym pomysłem. Nie jestem tu stronniczy. W rzeczywistości wszystkie szybkie, jednostronicowe rozszerzenia transakcji są optymalizowane ze standardowych rozszerzeń kas. Po prostu te moduły kasowe lub rozszerzenia przedstawić ten sam proces w bardziej zwarty i wygodniejszy sposób. Właściciele witryny mogą wykorzystywać optymalizacje strony realizacji transakcji w tych niestandardowych rozszerzeniach transakcji, aby mieć przewagę nad konkurencyjnymi witrynami e-commerce lub poprawić ich jakość. współczynniki przeliczeniowe.

Górne ręce optymalizacji strony kasy w jednostronicowym procesie realizacji transakcji

Usuwa rozrywki

Standardowa strona kasy zawiera kilka elementów, które mogą odciągnąć uwagę użytkowników i spowodować powrót od strony zamówienia. Co więcej, te elementy mogą wymagać od użytkowników wypełnienia pewnych informacji, których klienci mogą nie chcieć udostępniać. Możesz być zaskoczony, wiedząc, że te informacje nie były nawet wymagane przez Ciebie.

Aby wyeliminować takie zbędne lub niepożądane elementy, szybkie moduły do ​​kasowania pojedynczych stron działają, zapewniając administratorowi strony dodatkowy dostęp do dostosowywania. Dostęp do administratora strony pozwala mu albo oznaczyć te pola jako opcjonalne, albo usunąć je z procesu. Przykładem takiego elementu może być numer faksu, który nie jest wymagany przez administratora ani większość klientów go posiada.

Zmniejszenie liczby kroków

Zmniejszenie liczby kroków | KnowBand

W domyślnych modułach kasy strona kasy jest rozłożona na wiele stron dla każdego rodzaju wpisów. Na przykład domyślny moduł kasowy PrestaShop to proces krokowy 5. Obejmuje informacje o klientach, informacje o płatnościach, informacje o wysyłce i wszystkie różne wpisy na oddzielnych stronach. Nie muszę mówić, jak długi jest cały proces. Klienci na pewno tego nie lubią.

Aby zoptymalizować domyślny moduł kasowy, jednostronicowe moduły kasowe dla PrestaShop zostały opracowane, które kompaktują cały proces na jednej stronie. Aby klienci nie musieli przekierowywać stron na strony, aby ukończyć zakupy online.

Wstępne wypełnianie informacji

Są pewne przypadki, gdy klient jest proszony o wypełnienie określonych danych więcej niż jeden raz. Na przykład, jeśli klient jest już zarejestrowany na stronie, pytanie o wypełnienie adresu e-mailowego i nazwy niestandardowej na stronie kasy nie jest dobrym pomysłem.

SOCZEWKI sprawdzone metody sprawdzania Powiedz, że wcześniej wypełniasz dane w formularzu kasy, jeśli klient już dostarczył rejestrację. Prośba klienta, by raz na zawsze wypełnił nadmiarowe dane, zdecydowanie zachęciłby go do opuszczenia witryny.

Szybkie rozszerzenie transakcji działa tutaj tak samo, jak sugerują najlepsze praktyki w kasie. Na przykład, optymalizacja transakcji w ramach modułu kasowania na jednej stronie umożliwia wstępne wypełnienie danych z informacji o kliencie podanych podczas rejestracji.

[Caption id = "attachment_2919" align = "aligncenter" width = "652"]Wstępne zapełnianie informacji | KnowBand Prepopulacja informacji z danych klienta [/ caption]

Logowanie społecznościowe pod adresem checkout strona-

Logowanie społecznościowe na stronie kasy | KnowBand

Jednym z błędów jest poproszenie klientów o utworzenie konta przed zakończeniem realizacji transakcji. W przypadku większości domyślnych stron realizacji transakcji dokonano już niezbędnej optymalizacji strony zamówienia, udowadniając klientowi, że jest on klientem. Istnieją jednak pewne warunki, w których gość może nie być dostępny dla właścicieli witryny.

W tych przypadkach, gdy chcesz tylko umożliwić zarejestrowanym klientom dokonanie płatności w naszej witrynie, jednokartkowe rozszerzenia transakcji są wyposażone w opcje logowania społecznościowego. Logowanie społecznościowe w tych szybkich modułach kasowania umożliwia klientom zalogowanie się na stronie lub utworzenie konta na stronie za pomocą samych poświadczeń mediów społecznościowych. W ten sposób, oszczędzając klientów od koniecznego wypełnienia formularza do rejestracji konta.

Domyślne procesy realizacji transakcji są niewątpliwie kompletnym pakietem. Jednak, gdy czasami musisz rozwinąć przewagę nad swoimi rywalizującymi stronami, mogą one nie być idealną bronią. Niestandardowe, jednostronicowe rozszerzenia transakcji z opisanymi powyżej sprawdzonymi metodami realizacji zakupów mogą pomóc Ci uzyskać tę samą przewagę. Niewielka inwestycja czasu i pieniędzy w jednostronicowe moduły kasowe jest z pewnością mądrym pomysłem pod warunkiem, że wybierzesz właściwą z rynku. Jednokartkowe moduły do ​​sprawdzania i rozszerzenia PrestaShop, Magento i OpenCart Knowband mogą być lepszą propozycją, jeśli jej szukasz.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *