Czy filmy o produktach mogą pomóc w zwiększeniu konwersji? 5 Powody, dla których możesz być pewien

Prestashop Product Video Module, Boosting Conversion

Jednym z lepszych sposobów dotarcia do maksymalnych potencjalnych nabywców jest upewnienie się, że opis produktu dociera w najlepszy możliwy sposób do klientów. Istnieje wiele sposobów na zapewnienie lepszego wglądu w produkt klientom takim jak Obraz, reklamy, posty i filmy. Chociaż wszystkie opcje mogą wydawać się wykonalne i odpowiednie, ale wraz ze wzrostem konkurencji ważne jest, aby zapewnić klientom wygląd i styl produktów w celu lepszego zrozumienia. Dlatego sprzedawca musi upewnić się, że produkty są widoczne w najbardziej odpowiedni sposób.

Filmy wideo o produkcie są w tym przypadku bardzo pomocnym podejściem. Klient może uzyskać lepszy wgląd w produkt, poświęcając zaledwie kilka minut swojego czasu. Pomaga im uzyskać rzeczywisty wgląd w produkt przed dokonaniem zakupu. Jest to znacznie lepsze podejście niż przeglądanie wielu obrazów lub publikowanie, aby upewnić się, że produkt jest zgodny z oczekiwaniami klienta.

Każdy właściciel sklepu chciałby uzyskać dodatkowy opis produktu w swoim sklepie. Knowband oferuje łatwy sposób przesyłania zdjęć produktów do sklepu Prestashop. Moduł wideo produktu Prestashop jest jednym z takich dodatków, które pomogą Ci przesłać filmy bez wprowadzania zmian w kodzie w witrynie. Sprzedawca może dodać wideo produktu, podając krótki wgląd w produkt. Pomaga klientowi w każdy możliwy sposób, aby zdecydować się na zakup. Filmy przeglądowe z YouTube, Vimeo mogą pomóc klientom polegać na autentyczności produktu.

Omówmy niektóre z przyczyn, które mogą zapewnić sprzedającemu informacje o skuteczności filmów wideo przy dokonywaniu konwersji.

1.

Lepsza klarowność produktu, Prestashop Video, Knowband

Idea wykorzystania filmów wideo o produktach zamiast trzymania się obrazów i migawek zapewnia użytkownikom lepsze wrażenia. To najlepszy sposób na zaprezentowanie produktu. Szanse na konwersję zwiększają się, gdy klienci otrzymują doskonały widok produktu. W ten sposób filmy wideo są łatwym sposobem na zbudowanie zaufania i pomoc w podjęciu decyzji o zakupie przez klientów.

2.

Niezawodny, Prestashop Video

Wiarygodność wideo produktu można uzyskać dzięki wynikowi ankiety. Jest udowodnionym faktem, że 23% klientów preferuje natychmiastowy zakup produktu po dostarczeniu go z produktem wideo. W związku z tym filmy są zdecydowanie lepszym podejściem, które zapewnia większe szanse na konwersję. W większości przypadków sprzedawca nie musiałby oferować filmów wideo dotyczących produktu w celu dokonania sprzedaży. W ten sposób wideo służy sprzedającemu z natychmiastowymi i lepszymi wynikami w średnim czasie, gdy z łatwością zniosą klienta.

3. Zaangażowanie użytkownika

Zaangażowanie użytkownika

Każdy klient potrzebuje powodu, aby nadal przeglądać witrynę. Jeśli nie mogą znaleźć witryny, która jest tego warta, będą bardziej skłonni do przejścia. Wideo produktu daje im możliwość odniesienia się do produktu. Weźmy na przykład wideo przedstawiające mężczyznę w koszuli, który klient uważa za interesujący. Klientowi łatwiej będzie podjąć decyzję o zakupie w tym przypadku. W międzyczasie zapewnia to również sprzedającemu, że klient ma lepsze doświadczenie ze sklepem internetowym i jest bardziej prawdopodobne, że rzuci okiem na inne produkty dostarczane przez sklep. Zwiększa to szansę na sprzedaż w różnych produktach w sklepie internetowym.

4.

Narzędzie marketingowe, Zwiększenie konwersji, Prestashop Wideo

Filmy okazały się również lepszym marketingiem. Wideo produktów jest zwycięzcą, jeśli chodzi o zwiększenie popularności produktu. Jest to odpowiednia kompozycja opisu produktu w najbardziej realistyczny i kreatywny sposób. Obrazy mogą nie odpowiadać klientom, którzy lubią gromadzić coraz więcej informacji o produkcie przed złożeniem zamówienia. Wideo jest dokładnie tym, czego pragną kupujący online nowej generacji. Dociera do większości osób w najlepszym stanie i oferuje pełną analizę produktu.

5.

Responsive Video, Prestashop Video

Żaden produkt nie odniesie sukcesu, dopóki nie otrzyma pozytywnej odpowiedzi od klientów. Dlatego, aby uzyskać odpowiedź na produkt, sprzedawcy muszą podać odwiedzającym wymagane informacje. Film najlepiej nadaje się do tego. Składają się z równego składu opisu i interakcji, niezbędnego sprzedawcy, aby mógł to zrobić dla klientów. Przez większość czasu sprzedający mogą być zbyt opisowi z wideo, ale nadal pomaga w ten lub inny sposób.

Do Ciebie

Jednym z najlepszych sposobów uzyskania lepszych konwersji produktu jest użycie wideo produktu. Raport statystyczny zatwierdza go, a tymczasem raporty te służą do pobierania ważnych aspektów produktów. W ten sposób ułatwia klientowi dokonanie zakupu produktu i jednocześnie sprzedającemu uzyskać lepsze konwersje.

Aby uzyskać więcej informacji na temat modułu wideo produktu Prestashop odwiedź tutaj: –

Link modułu:?https://www.knowband.com/prestashop-product-video

Link do Youtube:https://www.youtube.com/watch?v=aAi9ZVUdoxs

Link do instrukcji obsługi:https://www.knowband.com/blog/user-manual/prestashop-product-video-module/

To również Cię zainteresuje:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *