5-incredible-hacks-to-enhance-your-ecommerce-businesses

5 Incredible Hacks, aby ulepszyć swoje firmy eCommerce

Jeśli prowadzisz sklep eCommerce, priorytetowe traktowanie zadowolenia klienta staje się nieuniknione. W większości przypadków klienci wolą dokonać zakupu po pełnym zadowoleniu z usług świadczonych przez sklep internetowy. Jeśli uważasz, że dostarczenie wysokiej jakości produktu może zwabić klienta do twojego sklepu, możesz nie mieć racji całkowicie, ponieważ istnieje wiele innych czynników przyczyniających się do pozyskania klienta. W dzisiejszych czasach prawie każdy inny sklep używa tego samego towaru marki. Klienci mają wiele opcji zakupu tych produktów.

Jaki czynnik rozróżnia sklepy dla klienta? Dlaczego on / ona powinien wybrać swój sklep internetowy nad innymi? Cóż, uzyskanie wymaganego ruchu na Twojej stronie i jednoczesne posiadanie zdrowej ilości zadowolonych klientów jest inne. Właściciele sklepów eCommerce muszą myśleć inaczej i kreatywnie, aby być z góry. Sprzedający muszą odwrócić uwagę od "dostarczania wyłącznie produktów o wysokiej jakości", aby zwiększyć zadowolenie klientów ze sklepu internetowego. Lepszy UX zapewnia lepszą relację z klientem.

Sprzedawca musi upewnić się, że klienci mają płynne i przyjemne wrażenia podczas zakupów. Pomaga w upewnieniu się, że klient w przyszłości zaangażuje ich również w Twój sklep internetowy.

Omówiono poniżej pewne strategie, które można wykorzystać do zbudowania silniejszej bazy klientów.

1.

Lepsza nawigacja

Właściciele sklepów internetowych muszą zapewniać klientom sprawne przeglądanie i lepszy dostęp do funkcji witryny. Witryna powinna zostać udoskonalona w celu zwiększenia zaangażowania użytkowników i zwiększenia zakupów. Kategoria i nawigacja produktu powinny być łatwe i łatwe. Zachowaj przejrzystość stron kategorii. Co więcej, filtry i precyzyjne linki mogą pomóc Ci zdobyć klientów. Oprócz tego funkcje takie jak jedna strona wypisana, nieskończony przewijania a inne okazują się użytecznymi cechami wiążącymi zainteresowanie klienta ze sklepem internetowym. Mogą to wydawać się drobnymi szczegółami, ale jeśli będą działać prawidłowo, może to doprowadzić do znacznego wzrostu sprzedaży i ostatecznie zwiększyć liczbę konwersji.

2.

screenshot-from-2017-09-26-120153

Głównym zadaniem właścicieli sklepów internetowych jest utrzymanie ich klientów. Sprzedawcy muszą więc zapewnić klientom interaktywną platformę, na której mogą łatwo dokonać zakupu. Sklep internetowy może wykorzystywać kreatywne pomysły, takie jak Zakręć i wygraj pop-up i inne zogniskowane wyskakujące okienka, które są mniej irytujące i zapewniają dłuższe zaangażowanie w tym samym czasie. Te wyskakujące okienka utrzymują klientów na stronie internetowej i ograniczają ich cel. Sprzedający może również dokonać olbrzymiej sprzedaży poprzez zwabienie klientów za pomocą różnych ofert, pod warunkiem korzystania z tych wyskakujących okienek.

3.

Marketing mediów społecznościowych

Koncepcja marketingu mediów społecznościowych się nagrzewa. Większość sklepów internetowych zaczęła sprzedawać za pomocą platform mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter i Instagram, lub planując to zrobić. Użytkownik oparty na tych stronach jest o wiele za dużo i nigdy nie jest złym pomysłem promowanie swoich produktów wśród takiego tłumu. Jeśli przestrzegana jest właściwa strategia, marketing społecznościowy może zwiększyć sprzedaż produktów i znacząco zwiększyć kwotę na konwersje.

4.

aplikacje mobilne

Znaczny wzrost liczby telefonów komórkowych zmienił strategie marketingowe. Dzięki łatwemu dostępowi do telefonów komórkowych stało się lepszym źródłem do zwiększenia liczby klientów odwiedzających Twój sklep. Oprócz tego klienci uważają, że aplikacja mobilna jest bardziej wygodna i godna zaufania, a nie jest dostępna na komputerach. W związku z tym uruchomienie aplikacji mobilnej w sklepie internetowym może spowodować wzrost przychodów generowanych przez sprzedaż. Knowband oferuje solidne medium dla wszystkich właścicieli e-commerce za posiadanie własnej aplikacji mobilnej. Nasz Aplikacja mobilna do tworzenia aplikacji może pomóc ci w zdobyciu aplikacji w ciągu kilku chwil.

5.

Recenzja produktu

Według badań "Prawie 54% ludzi wolałoby kupić produkt po przeczytaniu pozytywnych opinii o produktach". Dlatego staraj się utrzymać sekcję, która składa się ze wszystkich recenzji produktów. Umożliwia klientom dzielenie się doświadczeniami na temat produktów i pomaga im podjąć decyzję o zakupie danego produktu. Służy to ogromnemu celowi w zwiększaniu sprzedaży.

Wnioski

Marketing z czasem stał się bardziej oparty na badaniach niż na usługach. Sprzedawcy muszą być na bieżąco z informacjami na temat trendy, które mogą zwiększyć ich sklep eCommerce. Jeśli chcą rosnąć bardziej niż muszą dawać pierwszeństwo wyborom swoich klientów. Weź pod uwagę powyższe rozważania i zoptymalizuj swój sklep, aby uzyskać lepsze wyniki.

Aby uzyskać więcej informacji na temat Shopify Spin & Win

Link modułu:https://www.knowband.com/shopify-spin-and-win

Lubiłem to? Spodoba ci się to

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *