Test-your-PrestaShop Store

Przetestuj swój sklep eCommerce w aplikacji PrestaShop Demo w prostych krokach 3?

W tej konkurencyjnej i rewolucyjnej branży eCommerce posiadanie własnej aplikacji mobilnej eCommerce może z łatwością zwiększyć widoczność i zaangażowanie Twojego sklepu. Wcześniej albo musisz zmagać się z nauką programowania, albo zatrudnić profesjonalistę i wydać na to ogromną sumę pieniędzy. Ale teraz tworzenie aplikacji mobilnej jest prostsze niż kiedykolwiek dzięki KnowBand PrestaShop Mobile App Builder. Wtyczka ta została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić natywne aplikacje mobilne eCommerce wraz z pełnym dostępem do panelu administracyjnego. Ale zanim podejmiemy taką decyzję, rzućmy okiem na najprostszy proces, dzięki któremu możesz przetestować swój sklep w aplikacji PrestaShop Demo:

Krok 1: Moduł pobierania:

moduł pobierania

Pobierz bezpłatną wersję PrestaShop Mobile App Builder dla android i iOS ze sklepu KnowBand. Po pomyślnym pobraniu otrzymasz spakowany plik składający się z kodu źródłowego modułu, który ma zostać zainstalowany w twoim sklepie internetowym.

Krok 2: Prześlij moduł i skonfiguruj:

upload-and-configure

Zainstaluj pobrany plik zip w sklepie PrestaShop i zobaczysz opcję konfiguracji modułu. Otwórz backend modułu i włącz wtyczkę, aby połączyć sklep z aplikacją mobilną.

Krok 3: Pobierz aplikację demonstracyjną i wprowadź adres URL sklepu:

aplikacja demonstracyjna

Pobierz naszą aplikację Demo PrestaShop Nautica na swoje urządzenie testowe z Sklep Google play i Apple App Store. Po otwarciu aplikacji pojawi się pokazany powyżej ekran powitalny. Wszystko, co musisz zrobić, to wprowadzić adres URL swojej witryny i dotknąć „Wyświetl swój sklep ”.?For instance, if your store URL is https://www.knowband.com następnie wprowadź go jako https://www.knowband.com/ i zacznij testować swoją aplikację. To jest to! Teraz możesz korzystać z aplikacji działającej w aplikacji mobilnej. Jest to domyślny widok Twojej witryny w aplikacji i może być dostosowany odpowiednio do wielu opcji i funkcji zaplecza. Po pomyślnym zadowoleniu z działania aplikacji mobilnej możesz przejść do płatnej wersji modułu do tworzenia aplikacji z odblokowanymi funkcjami. KnowBand przyniósł ten zautomatyzowany moduł Mobile App Builder dla różnych innych platform eCommerce OpenCart, Magento, Magento 2 & WooCommerce. Proces testowania i funkcje są takie same dla każdej platformy.

Co przetestować w aplikacji mobilnej PrestaShop Demo?

Po rozpoczęciu testowania funkcjonowania aplikacji mobilnej PrestaShop, tutaj są ważne punkty 10, których nie można pominąć: 1. Układ ekranu głównego aplikacji jest domyślnym widokiem, który można odpowiednio dostosować wraz z opcjami kolorów z zaplecza modułu. 2. Wiele opcji logowania społecznego (Google i Facebook) wraz z OTP i uwierzytelnianiem odcisków palców. 3. Dodaj logo swojego sklepu w nagłówku aplikacji mobilnej i pokaż swoją markę. 4. Bezproblemowa kategoryzacja produktów dzięki nieskomplikowanej stronie produktu. Nawigacja warstwowa wraz z przesuwaniem produktu ułatwia wyszukiwanie. 5. Udostępnianie społeczności produktów na różnych platformach społecznościowych bezpośrednio z ekranu produktu. 6. Dodaj produkty na liście życzeń i koszyku z opcjami opartymi na wielu rozmiarach i kolorach. 7. Uproszczony ekran kasowy z łatwym tworzeniem zamówień. 8. Pełne dane dotyczące złożonego zamówienia wraz z funkcją śledzenia na żywo. 9. Wysyłaj zarówno automatyczne, jak i niestandardowe powiadomienia Push z panelu zaplecza wraz z pełną historią. 10. Doświadcz bezbłędnego działania aplikacji mobilnej od momentu wejścia do aplikacji, aby dokonać zakupu.

Wnioski:

Jeśli testowanie witryny handlu elektronicznego w aplikacji demonstracyjnej jest tak łatwe dzięki KnowBand, jest to całkiem lepsza opcja, zanim zdecydujesz się na właściwe rozwiązanie aplikacji mobilnej. W przypadku jakichkolwiek pytań lub problemów dotyczących testowania aplikacji PrestaShop Mobile App podnieść bilet lub skontaktować się z nami pod adresem support@knowband.com. Nasz zespół szybkiego wsparcia byłby zaszczycony mogąc Ci pomóc.

Zobacz także:


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *