Jak uzyskać zwrot pieniędzy za zakup w Apple App Store?

Z pomocą Knowband uzyskaj zwrot pieniędzy za zakup w sklepie z aplikacjami Apple

Są chwile, kiedy przypadkowo kupujesz coś w sklepie Apple App Store, a później czujesz się z tego powodu źle. Przyczyn wadliwych zakupów może być wiele. Czasami aplikacja przestaje działać po zakupie lub może nawet nie spełniać Twoich wymagań. W obu przypadkach odzyskanie pieniędzy stanowi dla Ciebie duże wyzwanie.

Metody zwrotu pieniędzy w sklepie Apple App Store:

Przypadkowy zakup niechcianej aplikacji w sklepie Apple App Store nie musi być kosztownym błędem. Apple zapewnia jasne metody żądania zwrotu pieniędzy bezpośrednio za pośrednictwem iPhone’a, iPada, przeglądarki internetowej lub iTunes. Niezależnie od tego, czy chodzi o zgłoszenie wadliwej aplikacji, czy o niezaspokojoną potrzebę, możesz zainicjować prośbę o zwrot pieniędzy, przechodząc do historii zakupów i wybierając opcję „Zgłoś problem”.
Ponadto Apple ocenia te zgłoszenia w ciągu 90 dni, zapewniając niezwłoczne rozpatrzenie uzasadnionych roszczeń. Proces ten został usprawniony, aby pomóc klientom w skutecznym naprawianiu przypadkowych zakupów, co świadczy o zaangażowaniu Apple w zapewnienie zadowolenia klientów.

Przyjrzyjmy się teraz konkretnym krokom, jakie należy wykonać, aby poprosić o zwrot pieniędzy…

Apple oferuje zwrot pieniędzy za produkty, Apple App Store nie oferuje bezpłatnej usługi ani wersji próbnej filmu, ale jeśli wycofasz zakup, na pewno Ci pomogą. Ważny powód żądania zwrotu pieniędzy może pomóc Ci odzyskać pieniądze bez żadnych problemów. Jeśli stale składasz prośby o zwrot pieniędzy, nie zobaczysz żadnego postępu. Wystarczy w tym celu jeden uzasadniony wniosek. Sklep Apple sprawdza Twoje roszczenie o zwrot pieniędzy przed jego zatwierdzeniem lub odrzuceniem. Umożliwiają zwrot kosztów wszelkich zakupów dokonanych w ciągu 90 dni. Jeśli złożysz prawdziwą prośbę wkrótce po zakupie, zostanie ona łatwo zaakceptowana. Teraz pojawia się pytanie, w jaki sposób można ubiegać się o zwrot kwoty z Apple App Store w różnych sytuacjach? Oto odpowiedź na to samo:

1. Jak uzyskać zwrot pieniędzy z Apple App Store za pomocą iPhone’a lub iPada?

Za pomocą iPhone’a lub iPada możesz wygodnie złożyć wniosek o zwrot pieniędzy, wysyłając e-mail z potwierdzeniem wadliwego zakupu. W przypadku, gdy sklep Apple nie udostępnił żadnych bezpośrednich linków do zgłoszenia problemu, możesz zgłosić problem do Apple Store za pomocą potwierdzenia e-mail. Aby przesłać raport, wykonaj następujące czynności:

Krok 1: Otwórz aplikację e-mail na swoim urządzeniu i wyszukaj potwierdzenie zakupu w skrzynce odbiorczej. Jeśli pamiętasz datę, wyszukiwanie może być dla Ciebie łatwiejsze, a nie tylko szukać wiadomości, aż ją znajdziesz.

Krok 2: Po znalezieniu wiadomości otwórz ją w aplikacji i dotknij opcji Zgłoś problem.

Zgłoś problem

Krok 3: Po dotknięciu otworzy się nowa karta, zaloguj się na swoje konto Apple.

zaloguj się za pomocą konta-itunes

Krok 4: Jeśli zostaniesz poproszony o jakąkolwiek weryfikację, wpisz kod, w przeciwnym razie przejdź do następnego kroku.

Krok 5: Dostępne jest rozwijane menu z różnymi opcjami. Wybierz problem, który chcesz zgłosić i naciśnij przycisk Prześlij. Wprowadź wszystkie szczegóły dotyczące Twojego problemu.

wybierz-problem-i-kliknij-prześlij

Twój raport został przesłany. Zespół Apple po kilku dniach ponownie przekaże informację o tym, czy Twoje roszczenie zostało zatwierdzone.

2. Jak uzyskać zwrot pieniędzy z Apple App Store za pomocą przeglądarki internetowej?

Jeśli z jakiegoś powodu nie masz dostępu do swojego systemu lub smartfona, którego użyłeś do zakupu, nadal możesz ubiegać się o zwrot pieniędzy. Do tego celu wystarczy przeglądarka internetowa posiadająca stabilne łącze internetowe, niezależnie od urządzenia.

Krok 1: Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do strony raportu Apple o następującym adresie: reportproblem.apple.com i uzyskaj dostęp za pomocą swojego Apple ID.

Zgłoś problem

Krok 2: Wybierz wadliwy produkt, za który kupiłeś i chcesz otrzymać zwrot pieniędzy, a następnie kliknij Zgłoś problem.

Krok 3: Po znalezieniu produktu wybierz opcję Zgłoś problem i podaj powód, podając wszystkie istotne informacje. Po kilku dniach od zgłoszenia roszczenia Apple poinformuje Cię o statusie zwrotu środków.

3. Jak uzyskać zwrot pieniędzy z Apple App Store za pomocą iTunes na komputerze Mac lub Windows?

Za pomocą iTunes możesz otrzymać zwrot pieniędzy również za przypadkowy zakup. Ta metoda różni się nieco od poprzednich, ale pozwala odzyskać pieniądze.

Krok 1: Otwórz iTunes na komputerze Mac lub Windows, cokolwiek Ci odpowiada. Wybierz App Store dostępny w górnej części okna.

kliknij-wyświetl-konto-w-itunes

Krok 2: Kliknij opcję Konto znajdującą się po prawej stronie. Jeśli zostaniesz o to poproszony, wprowadź dane logowania do konta Apple.

Krok 3: Przejdź do Historii zakupów i otwórz Zobacz wszystko.

kliknij-wyświetl-wszystko-w-itunes

Krok 4: Pojawi się lista aplikacji. Wyszukaj tę, którą kupiłeś. Jeśli masz trudności ze znalezieniem aplikacji, spróbuj zmienić zakres dat po lewej stronie.

wybierz-wadliwy-zakup

Krok 5: Kliknij opcję Zgłoś problem wyświetlaną poniżej aplikacji.

zgłoś-problem-w-itunes

Krok 6: Następnie wybrałeś problem z menu. Wprowadź wszystkie jego szczegóły i prześlij. Gdy zespół Apple zapozna się z Twoją prośbą, poinformuje Cię o statusie prośby o zwrot pieniędzy.

Ostatnie słowa

Biorąc pod uwagę wszystkie te metody, jedno jest jasne, że otrzymywanie zwrotów pieniędzy z Apple App Store nie jest czymś typowym. Jeśli Twoja prośba o zwrot pieniędzy jest uzasadniona, zostanie ona rozpatrzona w ciągu tygodnia. W niektórych przypadkach ta różnica czasowa może nawet się powiększyć. Ponadto w razie potrzeby zespół Apple może również skontaktować się z Tobą w sprawie Twojego roszczenia. Dlatego staraj się, aby Twoje powody były ważne, a resztę zostaw zespołowi Apple, który się tym zajmie.

Knowband - Prestashop Mobile App Builder

Kreator aplikacji mobilnych Knowband

Uzyskaj aplikację mobilną stworzoną dla Twojego sklepu w ciągu kilku godzin dzięki modułowi Knowband Mobile App Builder.

Kupuj teraz

Poza tym dzięki ponad 13-letniemu doświadczeniu w tworzeniu aplikacji w Knowband zapewniamy usługę bez kodu kreator aplikacji mobilnych dla Prestashop, Opencart, Aplikacja mobilna WooCommerce, Magento 2 Platformy e-commerce. Oprócz tego oferujemy niestandardowe usługi tworzenia stron internetowych i aplikacji w oparciu o kilka zaawansowanych technologii i frameworków. Zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem wsparcia technicznego pod naszym oficjalnym adresem e-mail support@knowband.com.

Obejrzyj także nasze najnowsze filmy dotyczące Twojego biznesu e-commerce:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *