Jak uzyskać opłacalną aplikację mobilną dla witryny PrestaShop w zaledwie krokach 3?

How to get a cost effective Mobile App for a PrestaShop Site in just 3 steps? | Knowband

PrestaShop strony stają się popularne z dnia na dzień. Kilka dni temu PrestaShop wypuścił Wersja PrestaShop 1.7 z wieloma nowymi i zaawansowanymi funkcjami. Nie tylko to, PrestaShop jest teraz dostępny również na Azure Marketplace Microsoftu. Wkrótce możemy spodziewać się wzrostu liczby witryn PrestaShop. Na razie ta platforma eCommerce zyskała już popularność i oczekuje się, że stanie się jeszcze bardziej popularna w nadchodzących latach. Duża liczba właścicieli witryn PrestaShop, którzy konkurują ze sobą i innymi platformami handlu elektronicznego, aby zabezpieczyć swoje udziały konwersji, może być w znacznym stopniu adaptacja aplikacji mobilnej na ich stronę. Jest to raport statystyczny, który sugeruje, w jaki sposób korzystanie z aplikacji mobilnych wzrosło w ciągu ostatnich kilku lat.

Jak uzyskać opłacalną aplikację mobilną dla witryny PrestaShop w zaledwie krokach 3 - aplikacja mobilna a strony na komputery stacjonarne | Knowband

Korzystanie z aplikacji mobilnych w porównaniu do witryn na komputery stacjonarne.

Aplikacja mobilna może zapewnić stronom internetowym przewagę nad konkurencją, umożliwiając użytkownikom bardziej spersonalizowany i interaktywny sposób. Uzyskanie aplikacji mobilnej zawsze było kosztownym i czasochłonnym procesem. Jeśli porównasz witrynę PrestaShop z aplikacją mobilną, uzyskanie aplikacji mobilnej jest znacznie trudniejsze i kosztowniejsze niż tworzenie witryny PrestaShop. Jednak za pomocą budowniczego aplikacji mobilnych na Androida czas i koszt uzyskania aplikacji mobilnej można zmniejszyć do 50 procent. Zespół Knowband Plugin opracował moduł do tworzenia aplikacji mobilnych PrestaShop, który można zainstalować w witrynie PrestaShop jako serwis internetowy i pomóc w uruchomieniu aplikacji mobilnej w zaledwie kilku krokach.

Step1: Kup i pobierz Moduł do tworzenia aplikacji mobilnych PrestaShop i zainstaluj go w swoim sklepie PrestaShop. Jeśli nie wiesz, jak zainstalować ten moduł kasy Instrukcja obsługi aplikacji PrestaShop Mobile App Builder.

Krok 2: Następnie musisz udostępnić listę informacji zespołowi programistów:

  • Obraz powitalny (1280×1920 png): Obraz powitalny można uznać za ekran ładowania, który zostanie wyświetlony w aplikacji, gdy tylko ktoś otworzy aplikację.
  • Ikona aplikacji (512×512 png): Zdecyduj i wyślij obraz ikony Twojej aplikacji mobilnej.
  • Adres URL witryny: Udostępnij adres URL swojej strony internetowej, dla której chcesz utworzyć aplikację.
  • Nazwa WWW: Nazwa Twojej strony
  • Wybrana opcja logowania społecznego (z Facebooka i Google’a): Serwisy społecznościowe są używane przez strony internetowe w celu ratowania klientów przed kłopotami z rejestracją konta. Możesz udostępnić swoją wybraną opcję logowania społecznościowego. Na przykład Google + login lub Facebook Login.
  • Kolor motywu: Niebieski, pomarańczowy, zielony lub czarny

Krok 3: Po otrzymaniu powyższych informacji deweloper opracuje pakiet APK dla aplikacji mobilnej witryny PrestaShop. Programista udostępni Ci plik APK, na którym możesz hostować w PlayStore. Twoi klienci będą pobierać aplikację z PlayStore i zainstalować na telefonie.

Oto trzy najprostsze kroki, które mogą pomóc w uzyskaniu aplikacji mobilnej na Twoją stronę PrestaShop w ekonomiczny sposób.

Oto niektóre zalety korzystania z aplikacji do tworzenia aplikacji mobilnych:

1. Właściwa synchronizacja: Aplikacja i strona internetowa to dwie jednostki Twojej działalności eCommerce, które muszą działać we właściwej synchronizacji. Korzystając z aplikacji mobilnej opracowanej przez producenta aplikacji mobilnych PrestaShop, otrzymasz API (moduł usługi internetowej), który zsynchronizuje aplikację mobilną ze stroną internetową w znacznie szybszy sposób.

2. Większe zaangażowanie użytkowników: Korzystając z aplikacji mobilnej, która jest odpowiednio zsynchronizowana z Twoją witryną, zapewnisz odpowiednio zaangażowany interfejs użytkownika, zapewniając spersonalizowaną obsługę doświadczenie zakupowe. Aplikacja mobilna pomoże Ci dotrzeć do większej populacji ze społeczności e-commerce, która woli robić zakupy w telefonie komórkowym.

3. Opłacalne: Aplikacja mobilna zbudowana na aplikacji do tworzenia aplikacji mobilnych będzie porównywalnie dużo tańsza, ale skuteczniejsza w porównaniu z samodzielną aplikacją mobilną. Obecnie dostęp do tej usługi można uzyskać tylko za cenę 200 USD. Jest znacznie tańsze niż pieniądze, które trzeba wydać na opracowanie samodzielnej aplikacji mobilnej i osobny interfejs API do synchronizacji aplikacji i witryny.

4. Darmowe demo: Dostępna jest darmowa wersja tego samego programu do tworzenia aplikacji mobilnych, którą można pobrać i zainstalować na swojej stronie i telefonie komórkowym. W bezpłatnej aplikacji możesz wpisać adres URL swojej witryny, a zobaczysz, jak Twoja witryna będzie wyglądać w aplikacji mobilnej.

Proszę zanotować: Przed wstawieniem adresu URL musisz zainstalować moduł usługi internetowej w swojej witrynie. Jest dostarczany w pakiecie z aplikacją mobilną.

Tak, to jest mądra opcja, aby najpierw wypróbować aplikację, a następnie zdecydować, czy chcesz skorzystać z płatnej usługi, czy nie. Jest to opcja godna wypróbowania dla wszystkich właścicieli witryn eCommerce, którzy chcą uzyskać lepsze współczynniki konwersji, angażując swoich klientów w aplikację mobilną. W rzeczywistości ta opcja jest o wiele tańsza niż poprzednie opcje, które były prawdziwym obciążeniem dla twojej kieszeni.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *