7 Powody, dla których aplikacje mobilne są lepsze niż mobilne strony internetowe

Mobile App vs Mobile Website

W końcu wprowadziliśmy erę Mobile w 2018. Mając duży nacisk na aplikacje mobilne eCommerce i sposoby pozostawania mobilnymi, branża eCommerce wkroczyła w erę, która działa na rzecz poprawy ich działalności poprzez przebudowę doświadczenia użytkownika. Podczas gdy w Internecie wszystko zaczęło się od kupowania żywności, artykułów spożywczych, modnych ubrań, a nawet mieszkań, powinieneś skupić się na zapewnieniu tego wszystkiego bez problemów na mniejszych ekranach, takich jak smartfony, tablety, iPhony i iPady. Jak co roku, nawet w tym roku, będzie to przetrwanie najsilniejszych firm eCommerce.

Wraz ze wzrostem popularności telefonów komórkowych i urządzeń przenośnych wzrosło również znaczenie m-commerce. Aplikacje eCommerce są preferowaną opcją dla kupujących online. Wielkość rynku dla mobilnego e-commerce szacowana jest na ponad X XUM miliarda. Co więcej, wraz z nasyceniem branży eCommerce nie można zignorować znaczenia aplikacji mobilnej. Konsumenci żądni wygodności sprawili, że marketingowcy nie mogli uwierzyć Aplikacje mobilne eCommerce to nie tylko moda.

Posiadanie strony internetowej w dzisiejszym czasie to za mało. 86% czasu spędzanego przez użytkowników na aplikacjach mobilnych natomiast; tylko 14% poświęcony jest przeglądaniu stron internetowych na ich telefonach komórkowych. Nie myśl teraz, że powinieneś inwestować w aplikacje mobilne?

Prędkość mobilna

Źródło obrazu: Pakman.com

Istnieje wiele powodów, dla których eCommerce eCommerce?allows you to stay updated without delving into the complexity of the app development. Read on to find out the reasons why you should be thinking of having a mobile app.

Aplikacje mobilne są szybkie

Aplikacje mobilne są szybkie

Na koniec dnia, co wolisz – użytkownicy przychodzą, szukają ich produktów, płacą i cieszą się z pozytywnej opinii lub czekają, aż strona ładuje się przez kilka minut i trwa wieczność, aby załadować strony produktów?

Wybór jest oczywisty, ponieważ jako e-handlowiec nie chcesz, aby Twoja firma cierpiała. Jeśli przyjrzeć się bliżej, okaże się, że aplikacje mobilne są 1.5 razy szybsze niż strony internetowe, co z pewnością sprawia, że ​​aplikacje mobilne są lepsze od witryn. Na przykład,

Aplikacja mobilna: Użytkownik klika aplikację z wielu dostępnych, używa filtrów lub paska wyszukiwania, aby wpisać to, czego szuka, i ostatecznie ląduje na stronie produktu. Ponadto mogą zapisywać dane bezpośrednio na swoich telefonach.

Witryna mobilna: Klika ikonę przeglądarki, wpisuje nazwę strony internetowej, czeka na jej załadowanie, przeszukuje produkty, czeka na załadowanie i pokazuje produkty na ekranie i tak dalej.

Który z nich wolałbyś? Zastosuj tę, która jest dostępna dla Ciebie i Twoich użytkowników.

Ulepszona personalizacja

Ulepszona personalizacja

Czy nie jest to dobre uczucie, gdy dostajesz spersonalizowane wiadomości? Personalizacja polega na uzyskiwaniu dostosowanych powiadomień push i wiadomości ze sklepów internetowych.

Gdy użytkownik pobierze twój plik

Bezproblemowe powiadomienia push w aplikacjach mobilnych eCommerce

Aktywne powiadomienie

Właśnie wtedy, gdy mówimy o dotarciu do klientów, aplikacja mobilna eCommerce ma inną zaletę niż strony mobilne i polega na wysyłaniu powiadomień push. Funkcja marketingu w aplikacji, która pozwala administratorowi pozostać w kontakcie z potencjalnymi klientami 24 / 7, zwiększa powody wyboru aplikacji mobilnych na stronach mobilnych. Kiedy Twoi klienci są zalogowani do Twojej aplikacji mobilnej eCommerce, powiadomienia push są łatwym i skutecznym sposobem na zwiększenie współczynnika konwersji. Jednak niektóre witryny zaczęły pracować nad wysyłaniem powiadomień za pośrednictwem przeglądarek internetowych, ale wszystkie przeglądarki nie mają tego wsparcia.

Dostęp offline

Dostęp offline

Jedną z najbardziej fundamentalnych różnic między aplikacjami mobilnymi i mobilnymi jest to, że pierwsza zapewnia dostęp offline użytkownikom; ten drugi nie.

Jeśli chodzi o aplikacje mobilne eCommerce, one również zdecydowanie potrzebują dostępu do Internetu, aby dużo pracy, ale istnieje kilka aplikacji, które działają nawet w trybie offline. Z drugiej strony silne połączenie internetowe jest obowiązkowe dla każdej witryny mobilnej. Nie można nawet polegać na słabych połączeniach, ponieważ ich załadowanie zajmie trochę czasu, a użytkownik może się po prostu podrażnić i wywołać to polecenie.

Na przykład niektóre aplikacje bankowe, wiadomości, sieci handlowe i inne mają możliwość przeglądania nawet bez połączenia z Internetem.

Korzystanie z funkcji urządzenia

Funkcja urządzenia

W dzisiejszych czasach każdy smartfon ma wbudowany zestaw funkcji wbudowanych w urządzenie. Na przykład kamera o wysokiej rozdzielczości, akcelerometr i inne. Inną zaletą aplikacji mobilnych na stronach jest to, że możesz zakodować aplikację, wykorzystując odpowiednie funkcje. Na przykład kamera może skanować kody OR, kody kreskowe, pliki PDF i inne podczas gdy; Funkcje NFC umożliwiają bezpieczne dokonywanie płatności i wiele więcej. Dzięki nowym czujnikom odcisków palców urządzenia i wrażenia użytkownika stają się bezpieczne. Samsung Pay jest jednym z najlepszych przykładów tutaj.

Obecność w sklepie App Store

Optymalizacja App Store

Jednym z wielu powodów, dla których e-kupcy przechodzą ze stron internetowych do aplikacji, jest wyłączność, ponieważ chcą mieć swoją obecność w sklepie z aplikacjami. Niezależnie od tego, czy są to aplikacje na system Android, czy aplikacje na iOS, ranking zwiększa możliwości bycia zauważonym przez użytkowników podczas szukania czegoś. Witryny mobilne nie wyświetlają się w sklepie z aplikacjami, dlatego optymalizują swoją witrynę do aplikacji za pomocą twórcy aplikacji mobilnych. Posiadanie aplikacji daje Twojej firmie dostęp do milionów użytkowników, którzy wyszukują i przeglądają iTunes i Google Play, dając im większą świadomość marki i możliwości pobierania, które mogą pochodzić od użytkowników spoza ich typowej strefy wpływów.

Rozszerzone możliwości SEO dla Twojej witryny

SEO dla komórek

Biorąc pod uwagę zalety korzystania z aplikacji mobilnej, ostatnią na liście byłyby lepsze możliwości SEO. Gdy Google weźmie pod uwagę treść, uwzględni zawartość zarówno w aplikacji, jak i zawartość witryny. Dlatego przy pewnych zmianach obu typów zyskujesz większe szanse na bycie w dobrych książkach wyszukiwarek.

Wnioski

Tam to masz. Te siedem powodów lub korzyści związanych z inwestowaniem w aplikację mobilną w tym roku powinno być kolejnym krokiem do sukcesu. Zainwestuj w aplikacje mobilne eCommerce, ponieważ każdy potrzeby biznesowe to dla lepszych rezultatów.

Dla właścicieli witryn opartych na CMS, Knowband oferuje łatwy sposób na konwersję Twojej witryny za pomocą Prestashop – aplikacja do tworzenia aplikacji mobilnych, Magento eCommerce aplikacja mobilna, Twórca aplikacji mobilnej OpenCart dla odpowiednich platform CMS.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *