eBay Umożliwia sprzedawcom dodawanie filmów wideo do witryn sklepowych i stron produktów

ebay-allows-sellers-adding-videos-to

Platformy Marketplace dodają nowe funkcje do swoich stron produktów i projektów, aby zapewnić jak największą satysfakcję klientów na swojej platformieeBay, która jest ostatnio platformą eCommerce ogłosił że pozwolą niektórym sprzedawcom publikować filmy wideo w swoich ofertach. To nie pierwszy raz, kiedy eBay zezwala na filmy, ale wcześniej eBay używał usługi o nazwie WebyClip do automatycznego przesyłania wideo, ale ta funkcja została usunięta w 2017 roku. Tym razem eBay ogłosił wprowadzenie funkcji wideo na stronach sklepu i na stronach produktów. Serwis eBay nieustannie pracuje nad udostępnieniem nowej, bogatej w funkcje platformy, która pomoże Ci zaangażować klientów i zwiększyć sprzedaż w serwisie eBay. Dodanie funkcji wideo do ofert i witryn sklepowych jest częścią tej inicjatywy. Filmy zaczną pojawiać się na wybranych stronach produktów i witrynach sklepowych w najbliższych miesiącach. W ogłoszeniu na eBayu wspomnieli, że w roku 2021 będą nadal rozszerzać te nowe funkcje wideo dla większej liczby sprzedawców. Kupujący będą mogli najpierw oglądać filmy w aplikacji eBay, a później na komputerach stacjonarnych i w sieci mobilnej. Jedyne informacje podane przez eBay to zdjęcie demonstracyjne w aplikacji eBay.

ebay-video-feature-new-launch

Wideo to kolejny krok, który ma pomóc sprzedawcom na rynku w zapewnieniu bardziej angażujących doświadczeń zakupowych ich obecnym i potencjalnym klientom. Filmy o produktach są atrakcyjne i pomagają wyeksponować towary i markę, a jednocześnie pomagają zaangażowanie kupującego i sprzedaż. Ogłoszenie wydaje się być chaotyczne i pozbawione szczegółów, wspomnieli, że więcej szczegółów na temat wytycznych i kwalifikowalności zostanie ujawnionych wkrótce.

Sprzedawaj w serwisie eBay ze swojego sklepu internetowego

Platforma eBay jest preferowana przez sprzedawców, ponieważ jest bogata w funkcje i oferuje wiele zalet rynkowych. Sprzedawanie w serwisie eBay jest teraz łatwiejsze dzięki wtyczki do integracji rynku które umożliwiają automatyczną listę produktów, a ta nowa funkcja wideo zwiększy widoczność Twojej marki.

Integracja z rynkiem eBay

Wtyczka integracji Marketplace umożliwia sprzedawcom bezproblemowe połączenie ich istniejącej witryny eCommerce z profilem eBay. Sprzedawca może zarządzać wszystkimi stanami magazynowymi i zamówieniami z jednego miejsca. Ponadto przyjazny dla użytkownika interfejs zawiera przepisy dotyczące płatności i wysyłki. Wtyczka Marketplace Integration jest dostępna dla wszystkich głównych platform handlu elektronicznego. Kliknij poniższe linki, aby odwiedzić i zapoznać się z modułami.

Integracja Magento-eBay Marketplace

Integracja OpenCart-eBay Marketplace

Integracja Shopify-eBay Marketplace

Integracja PrestaShop-eBay Marketplace

Moduł integracji z rynkiem eBay można również pobrać z witryny Sklep z dodatkami PrestaShop. Jest to inteligentne rozwiązanie, które zapewnia szybki i łatwy pulpit sprzedawcy. Klienci mogą wybierać z większej liczby pozycji, aby znaleźć żądany przedmiot. Klienci mogą wybierać spośród wielu opcji wysyłki krajowej i zagranicznej, aby otrzymać swój produkt za pośrednictwem najbardziej opłacalnego przewoźnika. Rynek eBay to niesamowita platforma do rozwijania Twojej firmy. Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *