Zwiększ sprzedaż swoich produktów dzięki Prestashop Scratch Coupon

Zwrócenie uwagi klientów na twoją organizację handlu elektronicznego i zmuszenie ich do zakupu reklamowanych produktów jest herkulesowym zadaniem z powodu pojawienia się wielu graczy w segmencie e-commerce. Ale tym, co może być magnesem dla klientów Twojej witryny, są ciekawe kupony na zakupy lub oferty, które mogą zwiększyć zainteresowanie klientów organizacją biznesową. Zapewniając klientom idealną możliwość zakupów, organizacje handlu elektronicznego mogą z łatwością zwiększyć sprzedaż produktów w swojej witrynie. Niektóre funkcje, które to umożliwiły Prestashop Scratch Coupon Addon?a huge success among e- commerce organizations are discussed as follows:

Skuteczny system raportowania

Teraz administrator sklepu może łatwo śledzić liczbę kuponów na scratch używanych przez klientów, łączną liczbę kuponów wygenerowanych przez organizację oraz kuponów, które wygasły ostatecznie, bez użycia ich. Wszystkie te kluczowe informacje są skutecznie dostarczane za pomocą danych statystycznych w formie wykresów i wykresów. Dzięki tym informacjom organizacje biznesowe mogą wprowadzić niezbędne zmiany strategie marketingowe w celu poprawy wykorzystania ich kuponów zdrapek i zwiększenia ich współczynników konwersji.

Łatwe wykorzystanie kodów kuponów

Ten moduł Prestashop Scratch Coupon rozwiązuje zbliżający się problem organizacji handlu elektronicznego, które często skarżyły się na posiadanie limitowanych kodów kuponów dla klientów w celu oferowania rabatów na różne reklamowane produkty. Ale dzięki temu modułowi kuponów zdrapywanych klienci mogą teraz łatwo korzystać ze zniżek ze sklepu e-commerce. Wystarczy, że podrapie kod kuponu i po zeskanowaniu kuponów zostanie poproszony o podanie adresu e-mail. Podając swój adres e-mail w żądanym miejscu, klienci mogą uzyskać rabaty na zakupy wymienione w kodzie kuponu.

Zgodność z wieloma sklepami-

Jedną z niesamowitych funkcji tego dodatku do kuponów na scratch jest możliwość korzystania z wielu sklepów e-commerce. Możesz łatwo generować mapy witryn dla różnych sklepów, a moduł kuponów na scratch może w ten sposób bezproblemowo wykrywać twoje liczne sklepy e-commerce. Jest to w zasadzie rozwiązanie typu one-stop dla wszystkich sklepów e-commerce obsługujących różne rodzaje potencjalnych klientów.

Pomaga w zwiększaniu atrakcyjności i popularności Twojego sklepu

Oferując różne rabaty na zakupy dla klientów za pomocą tego kuponu zdrapkowego, organizacje handlu elektronicznego mogą z łatwością zwiększyć zainteresowanie i uwagę swoich docelowych klientów w kierunku Twojej witryny e-commerce. Kupon na zdrapkę znacząco przyczyni się również do wypełnienia wcześniej opuszczonych zamówień na zakupy i pomoże w znacznym stopniu poprawić współczynniki konwersji.

Zatem kupon na zdrapkę jest dobrą okazją dla wszystkich organizacji handlu elektronicznego, które mają trudności ze zwiększeniem sprzedaży swoich produktów w swoich witrynach handlu elektronicznego. Zamów ten wspaniały kupon na zdrapkę Moduł Prestashop?from our e- commerce site knowband teraz i w dużym stopniu popraw swoje współczynniki konwersji.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *