Prestashop Age Verification

W jaki sposób Prestashop Age Verification może pomóc Ci skoncentrować się na grupie docelowej?

Internet zapewnia użytkownikom dostęp do wielu danych, niezależnie od wieku. W większości przypadków użytkownik lub administrator strony decyduje, która treść jest odpowiednia lub nieodpowiednia dla określonej grupy wiekowej. Sprzedawcy umieszczają produkty lub treści na stronie zgodnie z ruchem odwiedzającym ich witrynę. Czasami dana treść może być nieodpowiednia dla nieletnich, ale popularna wśród dorosłych.

SOCZEWKI Moduł weryfikacji wieku Prestashop jest jedną z takich opcji dla sklepów e-commerce Prestashop, które ograniczają dostęp do strony internetowej dla użytkowników poniżej określonego wieku. Jeśli strona zawiera treści w sposób jawny, to moduł ten jest dobrym sposobem na uniknięcie nieletnich wejścia na stronę. Pomaga to użytkownikom przekierować z witryny, jeśli przypadkowo wejdą na stronę. Służy jako inicjatywa w celu powstrzymania cyberprzemocy.

Czy prowadzisz jakąkolwiek taką stronę, która jest skierowana do określonej części internautów? Poniżej wymieniono niektóre sposoby, w jakie wtyczka weryfikacji wieku może Ci pomóc.

Konfigurowalne wiadomości flash:

Moduł nie wymaga dużej wiedzy technicznej. Można go zainstalować i używać natychmiast. Moduł umożliwia administratorowi flashowanie wyskakującego komunikatu, który odczytuje ostrzeżenie, jeśli takie istnieje. Wyskakujące okienko jest używane jako ostrzeżenie o zawartości lub produktach w witrynie. Wyskakujące okno może być używane do wyświetlania wiadomości z niewielkim opisem witryny oraz treści i produktów witryny.

Ograniczenie wiekowe:

Moduł weryfikacji wieku Prestashop można dostosować zgodnie z wyborem administratora. Wyskakujące okienko z ostrzeżeniem można wygenerować za pomocą linków, aby zapewnić bezpośredni dostęp do strony internetowej lub po wpisaniu daty urodzenia. Bezpieczeństwo w Internecie jest jednym z rosnących obaw i należy podjąć szczere wysiłki, aby powstrzymać cybernałożenie. Moduł weryfikacji wieku Prestashop działa na rzecz zapewnienia bezpiecznego Internetu dla wszystkich. Funkcje oferowane przez ten moduł pozwalają użytkownikom zachować bezpieczeństwo i cieszyć się jasną stroną Internetu.

Funkcja ta pomaga w upewnieniu się, że użytkownik ma prawo dostępu do treści i produktów dostępnych na stronie. Pomaga w utrzymywaniu osób odwiedzających określoną grupę wiekową, głównie nieletnich, poza witryną internetową, ograniczenie wieku witryny.

Ograniczenia wiekowe

Konfigurowalne okna podręczne:

Poza tym ten moduł zapewnia urocze spojrzenie na stronę internetową. Ponieważ administrator może dostosować pop, aby wyglądał bardziej atrakcyjnie. Pop-up może być zaprojektowany tak, aby wyglądał przekonująco, z właściwym użyciem odpowiedniego obrazu. Administrator może również przeczytać ostrzeżenie z wyskakującym okienkiem dla użytkowników. Moduł pomaga w uczynieniu witryny bardziej interaktywną. Jako, że wyskakujący komunikat odczytuje ostrzeżenie o limicie wieku, w związku z tym większość czasu użytkownicy wchodzą lub opuszczają witrynę odpowiednio. Funkcja zapewnia również użytkownikom dostęp do jakości produktu dostępnej na stronie internetowej.

Bezpieczne:

Moduł weryfikacji wieku Prestashop zapewnia bezpieczny dostęp do treści i produktów dla nieletnich. Poza tym moduł jest kompatybilny z wieloma sklepami. Umożliwia administratorowi powiązanie wielu sklepów za pomocą pojedynczego modułu. Moduł jest zgodny z SSL, więc wszystkie dane użytkownika są bezpieczne podczas wszelkich transakcji.

Checks cyber bulling:

Bezpieczeństwo w Internecie jest jednym z rosnących obaw i należy podjąć szczere wysiłki, aby powstrzymać cybernałożenie. Wtyczka do weryfikowania wieku Prestashop działa na rzecz zapewnienia bezpiecznego Internetu dla wszystkich. Funkcje oferowane przez ten moduł pozwalają użytkownikom zachować bezpieczeństwo i cieszyć się jasną stroną Internetu.

Dzięki zaufaniu większej niż właściciele sklepów 20,000, Knowband dostarczył funkcję optymalizacji z modułem, który nadaje stronie atrakcyjny wygląd. Administrator może zaprojektować układ wyskakującego komunikatu. Umieszczenie wyskakującego okna weryfikacji wieku sprawia, że ​​jest bardziej interaktywny i interesujący. Moduł umożliwia odwiedzającym opuszczenie określonych stron internetowych, jeśli otworzyli je przypadkowo.

W jaki sposób Knowband może pomóc?

Knowband zapewnia moduł najlepiej dopasowany do Twojej witryny, a moduł weryfikacji wieku Prestashop został zaprojektowany w taki sposób, aby można było skonfigurować minimalny pasek wieku. Administrator otrzymuje funkcję redakcji polegającą na wyświetlaniu wiadomości wraz z wyskakującym okienkiem, aby zapewnić użytkownikom informacje o zawartości i produktach witryny.

Moduł weryfikacji wieku przewidziany dla właścicieli sklepów Prestashop uwzględnia oczekiwania klienta. Ogólna perspektywa osoby wchodzącej na stronę może być ciekawostką. Poprzez wiadomość administrator może upewnić się, że użytkownicy odnoszą się do treści lub produktu, który zamierzają wyświetlić.

Moduł weryfikacji wieku Prestashop można dostosować zgodnie z wyborem administratora. Wyskakujące okienko z ostrzeżeniem można wygenerować za pomocą linków, aby zapewnić bezpośredni dostęp do strony internetowej lub po wpisaniu daty urodzenia. Ta funkcja pomaga upewnić się, że użytkownik ma prawo dostępu do treści i produktów dostępnych na stronie internetowej. Pomaga w utrzymaniu nieletnich poza witryną. Pomaga to właścicielowi sklepu internetowego w uzyskaniu pełnej kontroli nad modułem i sprawienia, by wyglądał na bardziej korzystny.

Knowband zapewnia 100 wtyczek, aby E Commerce było lepszym doświadczeniem. Moduł weryfikacji wieku Prestashop można zoptymalizować w taki sposób, aby wszystkie jego komponenty mogły być edytowane zgodnie z potrzebami i mogą pomóc celuj do właściwych odbiorców. Administrator może użyć możliwego do obejrzenia obrazu, aby uświadomić użytkownikom treść i limit wiekowy witryny. Dzięki łatwej dostępności Internetu dla osób w każdym wieku, pasek weryfikacji wieku jest koniecznością dla większości stron.

Wnioski:

Ten moduł umożliwia administratorowi kierowanie odpowiednich użytkowników na ich treść i produkty. Tymczasem upewniając się, że strona internetowa nie jest dostępna dla określonej części internautów. Szukasz takiego dodatku do swojego sklepu? Odwiedzić Knowband aby znaleźć rozwiązanie wszystkich twoich problemów.

Zobacz także:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *