W jaki sposób weryfikacja wieku Prestashop pomoże Ci skupić się na grupie docelowej?

Prestashop Age Verification

Internet umożliwił użytkownikom dostęp do treści i danych wulgarnych, niezależnie od wieku. Doprowadziło to do kontaktu nieletnich z treściami, które są dla nich nieodpowiednie. Czy Twoja witryna zawiera produkty lub treści dla dorosłych, które wymagają weryfikacji wieku? Czy chcesz umieścić na swojej stronie ograniczenie wiekowe? Usługi weryfikacji wieku mogą być kosztowne i czasochłonne, ale nie martw się. Ułatwiliśmy ci to. Jeśli chcesz dodać weryfikację wieku skonfigurowaną na swojej stronie internetowej, wystarczy Ci dodatek do weryfikacji wieku PrestaShop.

The Moduł weryfikacji wieku Prestashop jest jedną z takich opcji dla sprzedawców sklepu Prestashop, która ogranicza dostęp do strony internetowej dla użytkowników poniżej określonego wieku. Jeśli witryna zawiera treści dla dorosłych, moduł jest dobrym sposobem na uniknięcie wchodzenia na stronę nieletnich. Pomaga to właścicielom witryn uniemożliwić nieletnim przeglądanie treści dla dorosłych, jeśli przypadkowo wejdą na stronę. Służy jako inicjatywa w powstrzymywaniu cyberprzemocy.

Poniżej wymienione są niektóre sposoby, w jakie wtyczka weryfikacji wieku może Ci pomóc.

Konfigurowalne wiadomości flash:

Moduł nie wymaga dużej wiedzy technicznej. Można go zainstalować i używać natychmiast. Moduł umożliwia administratorowi wyświetlenie wyskakującego komunikatu, który przeczytałby ostrzeżenie dla odwiedzających, gdy wchodzą na stronę. Wyskakujące okienko jest używane jako ostrzeżenie o treści lub produktach w witrynie. Wyskakujące okienko może służyć do wyświetlania wiadomości z krótkim opisem strony internetowej oraz zawartości i produktów na stronie.

Ograniczenie wiekowe:

Moduł weryfikacji wieku Prestashop można dostosować zgodnie z wyborem administratora. Wyskakujące okienko z ostrzeżeniem można wygenerować z linkami, aby zapewnić bezpośredni dostęp do strony internetowej lub po wprowadzeniu daty urodzenia. Bezpieczeństwo w Internecie jest jednym z coraz większych problemów i należy dołożyć wszelkich starań, aby powstrzymać cyberprzemoc. Moduł weryfikacji wieku Prestashop ma na celu uczynienie Internetu bezpiecznym doświadczeniem dla każdego. Funkcje oferowane przez ten moduł pozwalają użytkownikom zachować bezpieczeństwo i cieszyć się jasną stroną Internetu.

Funkcja ta pomaga upewnić się, że użytkownik jest uprawniony do dostępu do treści i produktów dostępnych w serwisie i pomaga w utrzymaniu osób z określonej grupy wiekowej, głównie nieletnich, poza witryną, ograniczenie wieku witryny.

Ograniczenie wiekowe

Konfigurowalne wyskakujące okienka:

Poza tym ten moduł zapewnia atrakcyjny wygląd strony internetowej. Ponieważ administrator może dostosować wyskakujące okienko, aby wyglądało bardziej atrakcyjnie. Wyskakujące okienko można zaprojektować tak, aby wyglądało przekonująco, przy odpowiednim użyciu powiązanego obrazu. Administrator może również przeczytać ostrzeżenie z wyskakującym okienkiem dla użytkowników. Moduł pomaga uczynić witrynę bardziej interaktywną. Ponieważ wyskakujący komunikat brzmi ostrzeżenie o granicy wieku, w związku z tym przez większość czasu użytkownicy będą odpowiednio wchodzić lub opuszczać witrynę. Funkcja zapewnia również użytkownikom informacje o jakości produktów dostępnych w serwisie.

Bezpieczne:

Moduł weryfikacji wieku Prestashop zapewnia bezpieczny dostęp do treści i produktów dla nieletnich. Poza tym moduł jest kompatybilny z wieloma sklepami. Umożliwia administratorowi połączenie wielu sklepów za pomocą jednego modułu. Moduł jest kompatybilny z SSL, dzięki czemu wszystkie dane użytkownika są bezpieczne podczas wszelkich transakcji.

Sprawdza cyberprzemoc:

Bezpieczeństwo w Internecie jest jednym z coraz większych problemów i należy dołożyć wszelkich starań, aby powstrzymać cyberprzemoc. Wtyczka do weryfikacji wieku Prestashop ma na celu uczynienie Internetu bezpiecznym doświadczeniem dla każdego. Funkcje oferowane przez ten moduł pozwalają użytkownikom zachować bezpieczeństwo i cieszyć się jasną stroną Internetu.

Dzięki zaufaniu ponad 20,000 właścicieli sklepów Knowband dostarczył funkcję optymalizacji z modułem, który nadaje witrynie atrakcyjny wygląd. Administrator może zaprojektować układ wyskakującej wiadomości. Umieszczenie wyskakującego okienka weryfikacji wieku sprawia, że ​​jest ono bardziej interaktywne i wciągające. Moduł umożliwia odwiedzającym opuszczenie określonych stron internetowych, jeśli przypadkowo je otworzyli.

W jaki sposób Knowband może pomóc?

Knowband zapewnia moduł, który najlepiej pasuje do Twojej witryny, a moduł Prestashop Age Verification jest zaprojektowany w taki sposób, aby można było skonfigurować minimalny limit wieku. Administrator otrzymuje funkcję redakcyjną polegającą na wyświetlaniu wiadomości wraz z wyskakującym okienkiem, aby zapewnić użytkownikom informacje o zawartości witryny i produktach.

Moduł weryfikacji wieku dostarczony właścicielom sklepów Prestashop uwzględnia oczekiwania klienta. Ogólna perspektywa osoby wchodzącej na stronę może być zaciekawiona. Poprzez wiadomość administrator może upewnić się, że użytkownicy mają do czynienia z treścią lub produktem, który zamierzają wyświetlić.

Moduł weryfikacji wieku Prestashop można dostosować zgodnie z wyborem administratora. Wyskakujące okienko z ostrzeżeniem można wygenerować z linkami, aby zapewnić bezpośredni dostęp do strony internetowej lub po wprowadzeniu daty urodzenia. Ta funkcja pomaga upewnić się, że użytkownik jest uprawniony do dostępu do treści i produktów dostępnych w witrynie. Pomaga w utrzymaniu nieletnich poza witryną. Pomaga to właścicielowi sklepu internetowego uzyskać pełną kontrolę nad modułem i sprawić, by wyglądał tak, jakby był bardziej korzystny.

Knowband zapewnia setki wtyczek, dzięki którym handel elektroniczny jest lepszy. Moduł weryfikacji wieku Prestashop można zoptymalizować w taki sposób, aby wszystkie jego składniki można było edytować zgodnie z potrzebami i pomóc kierować reklamy do właściwych odbiorców. Administrator może użyć powiązanego obrazu, aby uświadomić użytkownikom zawartość witryny i limit wieku. Dzięki łatwej dostępności Internetu dla osób w każdym wieku, domena pasek weryfikacji wieku jest koniecznością dla większości witryny.

Wnioski:

Ten moduł umożliwia administratorowi docieranie do odpowiednich użytkowników pod kątem ich treści i produktów. W międzyczasie upewnienie się, że witryna nie jest dostępna dla określonej sekcji internautów. Szukasz takiego dodatku do swojego sklepu? Odwiedzić Knowband aby znaleźć rozwiązanie wszystkich swoich problemów.

Może ci się spodobać również:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *