prestashop-review-for-its-advantages-disadvantages-and-hosting

Recenzja Prestashop: zalety, wady i usługi hostingowe

Wybór platformy jest trudny przy zakładaniu sklepu internetowego. PrestaShop to naprawdę dobry wybór. Możesz przeczytać o zaletach Prestashop eCommerce na tym blogu. Ten artykuł zawiera dodatkowe informacje na temat funkcji, zalet i wad PrestaShop eCommerce. PrestaShop obsługuje dostosowywanie i jest dostępnym na otwartej licencji, wysoce konfigurowalnym wyborem e-commerce. PrestaShop Handel elektroniczny ma mnóstwo korzyści, a wynikają one z jego charakterystycznych cech. Jeśli szukasz niedrogich opcji eCommerce dla małych i średnich firm, PrestaShop jest idealnym wyborem. PrestaShop od dawna jest powszechnie używany i lubiany ze względu na jego użyteczność.

Plusy i minusy platformy Prestashop

Zalety

prestashop-zalety

Personalizacja sklepu jest prosta

W dzisiejszych czasach open-source jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli chcesz, aby Twoja witryna miała charakterystyczny klimat. W zaciekle konkurencyjnym świecie eCommerce rozwój kultowej marki ma kluczowe znaczenie dla Twojego długoterminowego sukcesu. Do dostosowania sklepu internetowego potrzebne są dwa różne moduły. Drugi moduł to zaawansowany moduł, który pozwala na zmianę kodu, dzięki czemu możesz dostosować swój sklep internetowy. Jednak pierwszy moduł jest niezbędny do dokonywania szybkich modyfikacji. Z różnych powodów będziesz także potrzebować dostępu do plików HTML, CSS i JavaScript. Do tego, Personalizacja Prestashop opcje obejmują wewnętrzną wyszukiwarkę, która ułatwi Twoim klientom poruszanie się po Twoim sklepie.

Instalacja jest prosta

Instalacja PrestaShop z oficjalnej strony oprogramowania open source jest prosta. W pełni funkcjonalny i responsywny sklep internetowy pojawia się szybko po pobraniu programu.

PrestaShop rozmiar pliku jest bardzo mały, więc nawet jeśli jesteś początkującym lub masz powolne połączenie internetowe, możesz szybko skonfigurować tę platformę eCommerce.

Łatwy w obsłudze

Podczas korzystania z PrestaShop wiedza techniczna nie jest konieczna. Powodem tego jest prosty i praktyczny design. Zgodnie z recenzją PrestaShop przez ekspertów, jest prosty i łatwy w użyciu. Powinieneś być w stanie zarządzać sklepem internetowym i utrzymywać go w ruchu, nawet jeśli posiadasz tylko podstawowe umiejętności informatyczne.

Tworzenie i zarządzanie sklepami e-commerce jest proste

Prestashop ułatwia wykonanie głównej pracy związanej z założeniem sklepu internetowego. Wynika to z prostoty oprogramowania, która skutecznie eliminuje złożoność alternatywnych języków skryptowych tworzenia stron internetowych. Dodatkowo PrestaShop sprawia, że Ułatwienie obsługi sklepu e-commerce. Nie będzie potrzeby szukania dodatkowej pomocy u tak zwanych profesjonalistów, którzy poprowadzą Cię przez przepływ pracy PrestaShop. PrestaShop to platforma typu open source, z której możesz samodzielnie korzystać do tworzenia sklepu internetowego, zwłaszcza jeśli znasz jego funkcje.

Niezawodne metody płatności

Niezawodni i praktyczne metody płatności oferowane przez Prestashop to jego główne zalety. PayPal jest jedną z niektórych metod płatności, które stosują. Nie musisz się martwić o nieuczciwą działalność, ponieważ te opcje płatności są bezpieczne. System protokołu SSL obsługuje również bezpieczne transakcje. Prestashop dodatkowo umożliwia kasę na jednej stronie, co zachęca do zakupu produktu. Prestashop oferuje również kilka gotowych funkcji oprócz tych kluczowych. Funkcje te obejmują bezpłatne techniki marketingowe, w tym automatyczne śledzenie wiadomości e-mail, rabaty, kupony i kupony. Wbudowane funkcje zapewniające wygodę konsumentom obejmują „ostatnio oglądane produkty”, „zarządzanie zwrotami” i „śledzenie zamówień”.

Wady PrestaShop

prestashop-wada

Wymagane jest doświadczenie w kodowaniu

PrestaShop ma tę zaletę, że jest open-source. Wadą jest to, że musisz znać trochę kodu, aby w pełni zaprojektować i zoptymalizować swoją witrynę. PrestaShop nie jest właściwym wyborem dla organizacji, które chcą zbudować łatwą i szybką witrynę e-commerce.

Ograniczona skalowalność

Ograniczona skalowalność PrestaShop jest jednym z jego głównych problemów. Małe i średnie firmy mogą korzystać z tej platformy e-commerce. PrestaShop nie jest najlepszą opcją, gdy platforma chce się rozwijać.

Średnio zaprojektowany produkt

PrestaShop oferuje dobry układ sklepu z ograniczonymi zasobami. To podejście nie jest atrakcyjne ani odpowiednie dla detalistów na dużą skalę. Chociaż PrestaShop zapewnia niezbędne funkcje, jego projektom brakuje dopracowanego wyglądu.

Brak konkretnego punktu pomocy Prestashop

Wsparcie Prestashopt oraz personel specjalistów nie jest dostępny. Główną wadą tej platformy jako platformy e-commerce jest to. Użytkownicy jednak nie postrzegają tego jako wadę, ponieważ istnieje ogromna liczba aktywnych członków (na stronach wsparcia), którzy są zawsze dostępni, aby pomóc użytkownikom w każdej chwili, gdy pojawi się problem.

Alternatywy dla hostingu Prestashop

Alternatywy dla hostingu prestaShop

PrestaShop to platforma eCommerce typu open source, która może pomóc Ci w szybkim zbudowaniu sklepu internetowego. Dlatego możesz skorzystać z niektórych ulepszonych możliwości w ekonomiczny sposób, jeśli połączysz tę platformę z godną zaufania firmą hostingową. Niektóre z opcji są przedstawione poniżej:

BlueHost

Najprostszą opcją hostingu PrestaShop jest Bluehost. Jest to renomowany dostawca usług hostingowych. Doskonałe rabaty, które Bluehost ma do zaoferowania dla innych CRM, dotyczą również PrestaShop. Jest to instalator PrestaShop za pomocą jednego kliknięcia, który umożliwia szybką konfigurację i zarządzanie witryną PrestaShop. Zapewnia również standardowy w branży cPanel dla prostego interfejsu użytkownika. Możesz szybko zarządzać swoją witryną, domenami, e-mailami i innymi rzeczami za pomocą cPanel. Dodatkowo jego wyjątkowa skalowalność zapewnia mocne instrumenty do rozwoju Twojej witryny i firmy. Ma wiele lokalizacji serwerów i zapewnia Twojej witrynie niezawodny czas pracy, doskonałe prędkości i bezbłędną funkcjonalność.

Hostinger

Wybierz Hostingera, jeśli potrzebujesz hostingu zoptymalizowanego pod kątem sprzedaży z wyjątkową wydajnością PrestaShop i stałym czasem pracy bez przestojów. Posiada konta e-mail, nieograniczone miejsce na dane i niezmierzoną przepustowość. Jednak większość klientów nie ma ograniczeń co do liczby stron internetowych, subdomen, użytkowników FTP lub zaparkowanych domen. Niemniej jednak, idąc dalej w rutynie Dzięki Hostinger, zarządzanie biznesem eCommerce jest niezwykle łatwe. Jest to możliwe dzięki najwyższej wydajności koszyka i współczynnikom konwersji dzięki najwyższej klasy usługom hostingowym. Możesz nabyć serwery zoptymalizowane pod kątem PrestaShop od Hostingera, które gwarantują najwyższą wydajność, ulepszając swoje serwery za pomocą konfiguracji.

Na końcu!!

Po eCommerce Prestashop przegląd, zalecamy, aby użytkownicy, którzy są zaznajomieni z kodowaniem, korzystali z tej platformy. Użytkownicy nie mogą polegać na wsparciu Prestashop, aby w pełni wykorzystać tę platformę. Użytkownicy posiadający wiedzę na temat kodowania mogą w pełni korzystać z funkcji tej platformy. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości związane z tą platformą i jej modułami, możesz skontaktować się z nami pod adresem�support@knowband.com. Pomagamy również naszym klientom w ich oryginalnych pomysłach, aby mogły być realizowane zgodnie z ich potrzebami. Zadowolenie klientów jest naszym najwyższym priorytetem i pomagamy im w ich potrzebach. Uprzejmie daj nam znać, jeśli masz jakieś pomysły na swój biznes, z którymi potrzebujesz naszej ręki.

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *