Zaprowadź klientów do swojego sklepu internetowego dzięki PrestaShop One Page Checkout

PrestaShop One Page Checkout

Zdobycie klientów w sklepie internetowym jest trudnym zadaniem, a faktyczne przekształcenie tych odwiedzających w potencjalnych klientów jest jeszcze trudniejsze. Według różnych badań i raport analityczny, zaobserwowano, że proces realizacji transakcji jest jedną z głównych przeszkód w konwersji eCommerce. Co więcej, kupujący online stali się bardziej niecierpliwi i nie chcą dokonywać zakupów online w sklepie eCommerce, który nie ma uproszczonego procesu płatności.

Właściciele sklepów muszą usunąć różne wąskie gardła, które wpływały na zaangażowanie klientów w Twoim sklepie internetowym. Upewnij się, że klienci nie muszą drapać się po głowie podczas dokonywania zakupu online, a proces realizacji transakcji może odegrać w tym kluczową rolę. Oto wspaniała wiadomość dla właścicieli sklepów PrestaShop, którzy mogą zmienić swój sklep eCommerce w wielkim stylu wraz z pojawieniem się tego Moduł kasowy PrestaShop One Step. Pozwól nam teraz sprawdzić różne funkcje, które mogą pomóc w osiągnięciu wyższych konwersji i sprzedaży w Twoim sklepie internetowym.

Oferuje możliwość zaprojektowania własnej strony kasy- Dzięki temu dodatkowi do kasy proces realizacji pojedynczej strony do uzyskiwania wyższych konwersji i sprzedaży.

Pochodzi z wieloma platformami i kompatybilnością z urządzeniami- Obecnie ludzie używają wielu urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety, aby dokonywać zakupów online. Ze względu na dostępność wielu urządzeń musisz wybrać dodatek do kasy

Skutecznie kieruje swoją ofertę do klientów wielojęzycznych Biznes online rozwija się w szybkim tempie i składa się z wielu klientów pochodzących z różnych regionów geograficznych i językowych. Jest to USP tego modułu PrestaShop One Step Checkout, który może pomóc w docieraniu do klientów posługujących się różnymi językami mówionymi za pomocą wydajnej funkcji tłumaczenia. Teraz właściciele sklepów mogą w dużym stopniu usprawnić konwersje, dostarczając usługi lub produkty w ojczystym języku klientów.

Nie koliduje z innymi modułami ani motywami To rozszerzenie PrestaShop One Step Checkout jest zbudowane w taki sposób, że może działać niezależnie z innymi dostępnymi modułami i motywami eCommerce bez żadnych przeszkód. Właściciele sklepów mogą zainstalować ten moduł kasy dla dowolnego motywu PrestaShop i mogą w płynny sposób korzystać z jego niesamowitych funkcji i funkcjonalności. Poza tym moduł Knowband nie koliduje z działaniem żadnego innego istniejącego Moduł PrestaShop w Twoim sklepie eCommerce, aby zapewnić lepszą synchronizację i koordynację w Twoim sklepie PrestaShop.

Oferuje bezpłatne wsparcie techniczne po sprzedaży Numer Rozbudowa może ubiegać się o bezproblemową obsługę modułu eCommerce w długoterminowych operacjach biznesowych. Jednak dzięki darmowym usługom wsparcia technicznego PrestaShop firmy Knowband, które mogą rozwiązać każdy inny problem bez żadnego problemu. Nie musisz płacić ani grosza i możesz zgłosić swój problem pod adresem tutaj w celu szybkiego rozwiązania problemu. Mamy dedykowany zespół wsparcia technicznego, który pracuje przez całą dobę, aby w płynny sposób rozwiązywać problemy związane z klientami i dostosowywaniem.

Jeśli porzucone wózki i współczynniki odrzuceń są typowym zjawiskiem w Twoim sklepie internetowym, możesz teraz odwrócić losy biznesu za pomocą tego PrestaShop One Click. Przyjdź i chwyć ten moduł kasy, aby uzyskać wyższą konwersję, odwiedzając nasz sklep Knowband na najwyższym poziomie.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *