PrestaShop One Page Checkout

Przywróć klientów do swojego sklepu internetowego za pomocą jednego zamówienia na stronę PrestaShop

Zdobycie klientów w sklepie internetowym jest trudnym zadaniem, a faktyczne przekształcenie tych użytkowników w potencjalnych klientów jest jeszcze trudniejsze. Według różnych badań i raport analityczny, zaobserwowano, że proces realizacji transakcji jest jedną z głównych przeszkód w konwersji e-commerce. Co więcej, kupujący online stali się bardziej niecierpliwi i nie chcą dokonywać zakupów online w sklepie eCommerce, który nie ma uproszczonego procesu realizacji transakcji.

Właściciele sklepów muszą usunąć różne wąskie gardła, które wpływają na zaangażowanie klientów w sklepie internetowym. Upewnij się, że klienci nie muszą drapać głowy podczas dokonywania zakupu online, a proces realizacji transakcji może odgrywać w tym kluczową rolę. Oto wspaniała wiadomość dla właścicieli sklepów PrestaShop, którzy mogą w dużym stopniu przekształcić swój sklep eCommerce wraz z pojawieniem się tego Moduł kasowy PrestaShop One Step. Pozwól nam teraz sprawdzić różne funkcje, które mogą Ci pomóc w osiągnięciu wyższych konwersji i sprzedaży dla Twojego sklepu internetowego.

Oferuje możliwość zaprojektowania własnej strony kasy Dzięki temu dodatkowi do kasy proces składania pojedynczej strony za pobieranie wyższych konwersji i sprzedaży.

Zawiera wiele platform i kompatybilność urządzeń Obecnie ludzie używają wielu urządzeń, takich jak komputery stacjonarne, laptopy, smartfony i tablety, aby dokonać zakupu online. Ze względu na dostępność wielu urządzeń, musisz wybrać dodatek do kasy

Skutecznie ukierunkowuje się na klientów wielojęzycznych Internetowy biznes rozwija się w szybkim tempie, na które składa się wielu klientów wywodzących się z różnych regionów geograficznych i językowych. Jest to USP tego modułu PrestaShop One Step Checkout, który może pomóc w kierowaniu klientów do różnych języków mówionych dzięki skutecznej funkcji tłumaczenia. Teraz właściciele sklepów mogą w dużym stopniu poprawić swoje konwersje, oferując usługi lub produkty w rodzimym języku klientów.

Nie ingeruje w żadne inne moduły ani motywy- To rozszerzenie PrestaShop One Step Checkout zostało zbudowane w taki sposób, że może działać niezależnie od innych dostępnych modułów i tematów eCommerce bez żadnych przeszkód. Właściciele sklepów mogą zainstalować ten moduł kasowy dla dowolnego motywu PrestaShop i mogą korzystać z jego niesamowitych funkcji i funkcjonalności w płynny sposób. Poza tym moduł Knowband nie zakłóca pracy żadnego innego istniejącego Moduł PrestaShop w sklepie eCommerce, aby zapewnić lepszą synchronizację i koordynację w swoim sklepie PrestaShop.

Oferuje bezpłatne wsparcie techniczne po sprzedaży Numer Rozbudowa może ubiegać się o bezproblemową obsługę modułu eCommerce w długoterminowych operacjach biznesowych. Jednak dzięki bezpłatnej usłudze pomocy technicznej PrestaShop firmy Knowband można rozwiązać każdy problem bez żadnych problemów. Nie musisz płacić ani grosza i możesz zgłosić swój problem tutaj do szybkiego rozwiązywania problemów. Mamy dedykowany zespół pomocy technicznej, który pracuje przez całą dobę, aby rozwiązywać problemy związane z klientami i dostosowywaniem w płynny sposób.

Jeśli porzucone koszyki i współczynniki odrzuceń mają powszechne zjawisko w twoim sklepie internetowym, możesz teraz odwrócić losy biznesu dzięki temu PrestaShop One Click. Przyjdź i pobierz ten moduł kasowy, by uzyskać wyższą liczbę konwersji, odwiedzając nasz sklep Knowband na najwyższym poziomie.

Powiązane historie:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify. We also provide custom module development and customization services for the website and modules.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *