PrestaShop Age Veron addon- Spraw, by Twoja strona PrestaShop była ograniczona wiekiem

PrestaShop Age Verification- Make your PrestaShop website Age Restricted | KnowBand

Istnieje wiele witryn, które sprzedają produkty przeznaczone dla dorosłych lub tylko dla określonej grupy wiekowej. Idealnie byłoby, gdyby takie strony internetowe były dostępne dla dorosłych, a nie dla nieletnich. Nawet prawo w różnych krajach nie zezwala nieletnim na dostęp do wyraźnych treści na stronach internetowych. W związku z tym obowiązkiem właścicieli witryn jest upewnienie się, że ich witryna jest zgodna z procesem weryfikacji wieku.

Dlaczego konieczna jest weryfikacja wieku?

Tylko dlatego, że nowe pokolenie dzieci jest bardziej zaawansowane technologicznie w młodszym wieku, nie zawsze oznacza, że ​​ich mózgi rozwijają się w tym samym tempie, co ich świadomość cyfrowa. Dzieci niepełnoletnie mogą wyrządzić sobie krzywdę i mogą stać się ofiarą nękania przez Internet, nagabywania i cyberprzemocy, zanim będą gotowe do właściwej reakcji.

Według Ustawa o ochronie prywatności dzieci w Internecie (COPPA) przekazane w 1998, każde dziecko i jego dane osobowe w wieku 13 są chronione prawem. Strony internetowe nie mogą wykorzystywać swoich informacji ani udostępniać ich nikomu, nawet reklamodawcom.

Obecnie właściciele witryn internetowych są odpowiedzialni za identyfikację takiej populacji na swoich stronach internetowych i podejmowanie odpowiednich działań, a dodatek Prestashop Age Verification pomaga w tym.

Dodatek do weryfikacji wieku PrestaShop

PrestaShop to jedna z najpopularniejszych platform eCommerce, z której korzysta wielu sprzedawców na całym świecie. Jest bardzo prawdopodobne, że niektórzy sprzedawcy PrestaShop mają do czynienia z produktami dla dorosłych, takimi jak alkohol, tytoń itp. Dlatego właśnie oferujemyDodatek weryfikacji wieku Prestashop?so that you can restrict the minors from visiting your store. Prestashop Age verification addon confirms whether the users who have visited your site are above the specified age or not: age that you have set from the back-end to allow access to your store. When a user enters your website, a popup is displayed asking them to confirm their age.

Funkcje weryfikacji wieku Prestashop

1. Knowband przedstawia dodatek do weryfikacji wieku PrestaShop, który może ograniczyć zawartość Twojej witryny PrestaShop do określonego poziomu wieku. Nie musisz zatrudniać webmastera PrestaShop w celu dostosowania. Wystarczy zainstalować moduł w swoim sklepie i po pewnej konfiguracji Twoja strona będzie gotowa do pełnienia roli odpowiedzialnej strony internetowej.

2. Możesz ustawić minimalny wiek odwiedzających sklep, aby uzyskać dostęp do sklepu.

3. Możesz dostosować wygląd i styl popupu weryfikacji wieku. Co więcej, możesz ustawić obraz ostrzegawczy, który wskazuje, że Twój sklep nie ma być dostępny dla nieletnich. Możesz również wyświetlić wiadomość dla odwiedzających, gdy tylko wylądują na Twojej stronie.

4. Dodatek do weryfikacji wieku PrestaShop jest łatwy w instalacji i konfiguracji.

Zalety korzystania z dodatku Prestashop Age Verification

1. Dodatek weryfikacyjny Prestashop Age pomaga zapobiegać dostępowi osób niepełnoletnich do treści witryny.

2. Użytkownicy witryny są proszeni o wyskakujące okienko weryfikacji wieku. Dopiero po wprowadzeniu daty urodzenia i potwierdzeniu odpowiedniego wieku mogą przeglądać Twoją witrynę.

3. Twój sklep jest przeglądany przez odpowiednich odbiorców.

4. Wdrożenie dodatku do weryfikacji PrestaShop Age w Twoim sklepie pomoże Ci przestrzegać przepisów prawnych dotyczących ochrony ludności w wieku poniżej wieku.

Ostatnie słowo

Właściciele witryn internetowych ponoszą społeczną i prawną odpowiedzialność za ograniczenie ich wieku, jeśli zawiera elementy, do których nie powinni mieć dostępu nieletni. Nie chodzi tylko o treści dla dorosłych, ale także o dbanie o prywatność i ochronę dzieci przed cyberprzestępczością i przestrzeganie prawa. Jeśli Twój sklep PrestaShop zajmuje się treściami jawnymi, nie zapomnij wdrożyć dodatku weryfikacyjnego PrestaShop Age w swoim sklepie.

Może ci się spodobać również:

Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *