Moduł Back-in-Stock PrestaShop — unikalne podejście do przechwytywania utraconej sprzedaży

prestashop-back-in-stock-addon

Powiadom klientów, gdy produkty będą ponownie dostępne, a Twoje przychody PrestaShop szybko wzrosną. Użyj Back-in-Stock PrestaShop moduł aby zacząć odzyskiwać brakujące przychody. Wysyłaj powiadomienia do konsumentów, gdy tylko produkty wrócą do magazynu. Konfiguracja zajmuje tylko 5 minut.

PrestaShop Back-in-Stock Addon – unikalne podejście do przechwytywania utraconej sprzedaży

Powiadomienia o dostępności towaru to doskonały sposób na zwiększenie sprzedaży w sklepach PrestaShop. Nie przegap wyprzedaży, ponieważ produktów nie ma w magazynie. Zwiększ sprzedaż dzięki powiadomieniom web push dla produktów, które są w magazynie. Możesz wysłać początkowy e-mail gdy klient zasubskrybuje alert o stanie zapasów, alerty o niskim stanie zapasów, i końcowe powiadomienie e-mail z Wiadomość z powrotem w magazynie. Wszyscy odkryliśmy rzeczy, których brakowało w magazynie, ale nie wracamy do sklepu, aby sprawdzić, czy nadal tam są. Dlaczego oczekujesz, że zrobią to Twoi klienci? Wpływaj na nich za pomocą e-maili i wysyłaj powiadomienia push, aby sprowadzić ich z powrotem do Twojego sklepu internetowego. Zyskasz większą sprzedaż i będziesz obserwować a wzrost współczynnika konwersji.

Dodanie e-mail opt-in do listy subskrybentów pomoże Ci rozwinąć listę

Większość formularzy ostrzeżeń o powrocie do magazynu uzyskuje adres e-mail klienta tylko w celu poinformowania go, gdy produkt wróci do magazynu. Skorzystaj z tego, że zwracają uwagę, prosząc ich o jednoczesne dołączenie do Twojej listy e-mailowej. Sprzedawcy, którzy stosują tę strategię, widzą dużą poprawę swoich e-mailowa lista subskrybentów rozmiar, co prowadzi do zwiększonej sprzedaży.

Prestashop-z powrotem-w-magazynie-strona-produktu-blok-subskrypcja

Listę subskrybentów można obserwować w panelu administracyjnym w lewym menu, gdzie znajdują się wszystkie zainstalowane moduły.

Lista subskrybentów-z powrotem-w-magazynie-prestashop

Wysyłaj automatyczne wiadomości e-mail o niskim stanie i stanie zapasu

Moduł Back-in-stock PrestaShop to narzędzie do e-mail marketingu. Klienci zazwyczaj otrzymują setki promocyjnych wiadomości e-mail i większość z nich jest ignorowana, ale wiadomość z chwytliwym tematem ma większe szanse na otwarcie. Moduł umożliwia sprzedawcom wysyłanie spersonalizowanych wiadomości e-mail z dopasowanym tekstem i tematem. Wraz z inicjałem powitalny e-mail, możesz wysyłać do subskrybentów alerty o niskim stanie magazynowym i powiadamiać ich o uzupełnionych produktach.

Dodaj powiązane produkty do szablonu wiadomości e-mail i sprzedawaj krzyżowo

Słyszałem frazę „zabicie dwóch ptaków z jednego kamienia, moduł działa w ten sam sposób. Umożliwia odesłanie alertów o stanie magazynowym, a także opcję wysyłania powiązanych produktów. Sprzedawca może dodawać szczegóły, takie jak bestsellery, produkty z tej samej kategorii, określone produkty itp. Jeśli sprzedawca wybierze opcję Określone produkty, będzie musiał określić produkty w odpowiedniej zakładce, jak pokazano na poniższym obrazku.

Use-Back-in-stock-cross-sell-marketing-e-mail-marketing

Wysyłaj alerty za pośrednictwem swojego dostawcy poczty e-mail, takiego jak Mailchimp

Budowanie marki jest niezwykle ważne, a jednym ze sposobów na to jest upewnienie się, że wysyłane e-maile są wysyłane z Twojej domeny. Będziesz mógł korzystać z różnych funkcji, aby zwiększyć sukces swoich kampanii z powrotem w magazynie, jeśli korzystasz z zaawansowanego dostawcy poczty e-commerce, takiego jak MailChimp, Klavio lub Sendinblue. A moduł Back-in-stock PrestaShop pozwala to zrobić.

Analityka w czasie rzeczywistym dla PrestaShop

Zobacz pełny raport na temat klientów, którzy zasubskrybowali alerty web push dotyczące produktów, które są ponownie w magazynie. Aby zwiększyć sprzedaż, zidentyfikuj produkty odnoszące największe sukcesy, zmaksymalizuj zapasy i prowadź kampanie promocyjne.

PrestaShop-Powrót-w-magazynie-alert-subskrybentów-statystyki

Nowa wersja posiada parametry UTM

Parametry UTM to krótkie kody tekstowe, które wstawiasz do adresów URL (lub linków), aby monitorować sukces strony internetowej lub kampanii. Wbudowane analizy są dostępne w serwisach społecznościowych. Pozwalają one śledzić kluczowe wskaźniki, takie jak polubienia, udostępnienia i kliknięcia w witrynie. Możesz dodać parametry UTM do PrestaShop Z powrotem w magazynie! i skorzystaj.

Owinąć: e-maile Back-in-Stock są jedynymi w swoim rodzaju alertami, ponieważ wzbudzają ciekawość, wpływają na motywy zakupowe i zwiększają szanse sprzedaży. Jeśli nie wysyłasz do klientów alertów, takich jak niski stan lub brak zapasów, popełniasz ogromny błąd. Weź swój Moduł „Powrót w magazynie” dzisiaj, aby zdobyć utraconą sprzedaż. Do tworzenia stron internetowych eCommerce, wymagań dotyczących modułów lub tworzenia aplikacji mobilnych dla Twojego sklepu internetowego, KnowBand ma ekspertów i gotowe narzędzia. Odwiedź nas w www.knowband.com lub upuść wiadomość na support@knowband.com.

Zalecane lektury:

Vishakha Nathani

Vishakha Nathani

Vishakha can be found writing, crafting or digging Earth. Her love for writing made her switch her profession from a Geologist to a Writer. Additionally, she likes keeping herself engaged in crafting and redecorating spaces. You might found her posting 3 am poetry on her Instagram story. Her proclivity for writing is never-ending.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *