Prestashop Etsy Integration

Jak połączyć sklep PrestaShop ze sklepem Etsy?

Jeśli prowadzisz sklep e-commerce i nie jesteś zadowolony ze swojej sprzedaży, możesz zastanowić się nad kilkoma sposobami poprawy tego samego. Rozpoczęcie sklepu na popularnym rynku jest jednym z takich pomysłów, które na pewno przyszły ci na myśl.

Celem jest zwiększenie zasięgu, aby generować pożądane przychody z działalności. Jednak zarządzanie dwoma sklepami w różnych domenach może być trudne. Dlatego zamierzam wyjaśnić, w jaki sposób można zarządzać sprzedażą na popularnym rynku Etsy i jednocześnie zarządzaj własną witryną e-commerce.

PrestaShop – połączenie Etsy

connect-prestashop-store-with-Etsy

Ważna jest zarówno Twoja strona internetowa, jak i sprzedaż w sklepie Etsy; zarządzanie obydwoma podmiotami osobno nie jest jednak łatwym zadaniem. Potrzebujesz czasu, wysiłku i siły, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem. Zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli uda nam się zintegrować witrynę eCommerce z rynkiem takim jak Etsy, natychmiast zmniejszy to ogromne obciążenie, umożliwiając właścicielowi sklepu sprzedaż na rynku bezpośrednio ze sklepu e-commerce. W ten sposób oszczędzając trzeba osobnej operacji obu podmiotów.

A Połączenie PrestaShop-Etsy jest podobnym podejściem, które działa poprzez integrację interfejsu na zapleczu PrestaShop, które posiada kontrolki i konfiguracje dla:

  • Synchronizowanie aktualizacji i zmian w magazynie
  • Zarządzanie zamówieniami otrzymanymi z listy produktów Etsy
  • Przygotowywanie kanału produktowego dla listy Etsy
  • Przygotowywanie różnych profili do listy produktów
  • Przygotowanie produktu Opcje wysyłki dla zamówień Etsy
  • Konfigurowanie konfiguracji interfejsu API Etsy w celu ustanowienia połączenia

1. Konfiguracja połączenia

Konfiguracja konta sprzedawcy na rynku EtsyAby zacząć sprzedawać Etsy Marketplace potrzebujeszkonto sprzedającego na Etsy. Utwórz konto sprzedającego na rynku Etsy, zanim będziesz mógł skonfigurować połączenie Prestashop-Etsy. Po zarejestrowaniu konta sprzedającego musiszustaw aplikację na Etsy aby uzyskać szczegóły API. Te szczegóły API są używane przez moduł integracji PrestaShop-Etsy do skonfigurowania połączenia między sklepem a kontem sprzedawcy Etsy.

Skonfiguruj aplikację na Etsy i zaktualizuj ją w swoim module PrestaShop Etsy

2. Zarządzanie wysyłką dla Etsy

zarządzanie przesyłkami

Następnie musisz przygotować kanały produktów i przesłać je na listę produktów Etsy. Zanim jednak Twoje produkty PrestaShop będą widoczne w profilu sprzedawcy Etsy, musisz upewnić się, że skonfigurowałeś opcje wysyłki. marketplace chciałby zobaczyć, jakie opcje wysyłki są dostępne dla produktu i kiedy będzie im dostarczany. Dlatego ważne jest, aby zaktualizować opcje wysyłki i poinformować klientów o Etsy.

Zarządzanie wysyłkami dla Etsy Marketplace

Moduł integracji PrestaShop Etsy może być wykorzystany do konfiguracji szablonów wysyłki poprzez aktualizację różnych informacji wymaganych przez rynek Etsy.

3. Zarządzanie paszami dla Etsy

zarządzanie paszami produktowymi

Gdy opcje wysyłki są skonfigurowane i gotowe do mapowania za pomocą różnych produktów, można przygotować kanały produktów, które będą wyświetlane na rynku Etsy. Kanały produktów są tworzone na podstawie profili, mapowania kategorii i mapowania atrybutów między sklepem a rynkiem.

4. Zarządzanie zamówieniami

zarządzanie zamówieniami

Na standardowym koncie sprzedawcy Etsy, gdy Twoje produkty stają się widoczne na rynku, zaczynasz otrzymywać dla nich zamówienie. Połączenie PrestaShop Etsy działa efektywnie, aby umożliwić zarządzanie zamówieniami produktów z samego pulpitu PrestaShop.
Zamówienia produktów Etsy są wymienione na pulpicie nawigacyjnym PrestaShop, jak pokazano na poniższym rysunku:

Zarządzanie zamówieniami w PrestaShop

Zobacz, jak połączyć sklep Prestashop z Etsy Marketplace

?

W ten sposób integracja PrestaShop-Etsy pozwala witrynie eCommerce otrzymywać zamówienia bezpośrednio z rynku Etsy. Efektywne połączenie PrestaShop-Etsy umożliwia wykonywanie wszystkich czynności konta sprzedającego z poziomu panelu administracyjnego PrestaShop. Moduł integracji PrestaShop Etsy firmy Knowband jest taki Moduł PrestaShop które możesz wykorzystać do generowania podwyższonych konwersji w swoim sklepie. Nadszedł czas, aby zaakceptować znaczenie bycia częścią popularnego rynku i zrozumieć, w jaki sposób można wykorzystać je do generowania sprzedaży dla swojej firmy.

Powiązane historie:


Joe Parker

We boast of the best in the industry plugins for eCommerce systems and has years of experience working with eCommerce websites. We provide best plugins for platforms like - Magento, Prestashop, OpenCart and Shopify . We also provide custom module development and customization services for the website and modules..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *